Petite

Kafica-druzenje 75. dio

Recommended Posts

Ja obožavam i nargilu i čokoladu.
a ne one bukete  kad mi kupuju, loše mi bude.
mislila sam da ne volim cvijeće, ali volim. skužila sam da samo ne volim bukete. nemaju mi smisla.
uživam u cvjetnim livadama, ukrasnim baštama itd itd.
al buketa mi ne donosi.samo mi smeta po kući...iako mi je bilo fora kad mi je bivši za rođendane donosio buket ruža=broj godina...
žena ko žena...sama sebi jedva ugodim...

Elvire, koja je ono radnja čokolade, ima u Merkatoru na Socijalnom, pored menze? Mak il nešto tako da nije? Ne valja ništa,da znaš. :D

Što se okusa i nargile tiče, UVJERLJIVO NAJBOLJI je Dulaf kod Sebilja. Vjeruj mi, ono moraš probat. Zaboravila sam koje su marke oni okusi, ali su vrrrhhh!Možda Roman ili nešto slično.... Nema šanse da ispušiš nargilu u 3 sata. 
Došli su i neki novi fancy okusi, a meni je najbolji Pompolitan ja mislim, mi ga zovemo Cozmopolitan, jer nikako da zapamtim...

Lenon je simpatičan :) :) :)
Ganto isto voli da trči na vrata kad neko dolazi, ali sam ga morala naučiti da sjedne iza praga, jer u suprotnom sruši goste. Da ne pričam o tome kako ustravi one koji dolaze prvi put.

Prije možda 10 dana je kod mene prvi put ušao novi Lejlin dečko. Ganto zalajao 3 puta, a on je mislim 3 puta umro. 
Anyway, već 7 dana je bivši novi dečko. :D
To je samo potvrdilo teoriju da ne vjerujem onima kojima on ne vjeruje. Taj ne griješi! (našla mu poruke od drugih djevojaka, a siiilnu ljubav joj izjavljivao, sa mamom je upoznao,blabla...)

Zorule, jeste odmah nosili ceker u šetnju?? :) super jeeee!!!

Evo slika torte:

10269457_10202302900830857_7667111813287
10274150_10202302897270768_7458363131425

Ta-Daaaam!!!
ona jaja koja smo farbali danas popodne nisu baš spektakularna, ali smo se jako dobro zabavili :)

Prije možda 10 dana je kod mene prvi put ušao novi Lejlin dečko. Ganto zalajao 3 puta, a on je mislim 3 puta umro. 

Anyway, već 7 dana je bivši novi dečko. :grin:

To je samo potvrdilo teoriju da ne vjerujem onima kojima on ne vjeruje. Taj ne griješi! (našla mu poruke od drugih djevojaka, a siiilnu ljubav joj izjavljivao, sa mamom je upoznao,blabla...

:-( :-( :-(  auuuuu ... kakav smrad ... i posle neki pricaju neke bajke o privatnosti i ne kopanju po tudjim telefonima ... taman ...

:kiss: za Leilu, sa porukom "kako doso, tako proso, ko ga šljivi"

A Ganto je car! (y)

Zorule, jeste odmah nosili ceker u šetnju?? :smile: super jeeee!!!

Ahahaha, nisam jos, ali planiram. Samo dok se vreme prolepsa, bice premijere!

Na temu bivsih i poklona, u srednjoj skoli, posle jedno 8 - 9 meseci veze, bio meni rodjendan i za poklon od decka dobijem gipsanu figuricu slona koji lezi, a ispod pise "ah sto volim ovaj rezim, kad svi rade, a ja lezim". Dobio je sut kartu vec sledeceg dana. Toliko o mom rezimu. :morning:

P.S. I torta i jaja su caaaaaarska!

Edited by esta

Zorana bas si gresku napravila  (lmao)  nasmija me ...

Tako ti je to maze su to velike :D,kod mene se ovaj olinjao sad pa odmah dodjem do koze a inace kad je poddlaka tu tesko,e sad ti zamisli nase muke kad su krpelji u pitanju :P

Collages_mazz.jpg

Dobar poklon od kume i kuma :D

Maro ,msm da je Mak Zara ...ako je to imaju oni i dobrih cokoladica ,probaj u Desertu ako vec nisi ,ima u BBI dole na -1 :D

Aa za nargilu ovo gdje ja idem i kuci sto uzimam okusi su Al fakher,nisu losi,ali vise mi se svidjaju serbetli ,jesu skuplji ali su i bolji :D

Moram otici tu nisam nikad bio,nego gdje je tacnije kod sebilja ?

hahaha,Gantaš dobro procjenjuje ,na mene nije lajao znaci da sam dobar covjek  (lmao)  (partydance) 
Btw. Dobro ispala jaja :D 

:-( :-( :-(  auuuuu ... kakav smrad ... i posle neki pricaju neke bajke o privatnosti i ne kopanju po tudjim telefonima ... taman ...

:kiss: za Leilu, sa porukom "kako doso, tako proso, ko ga šljivi"

A Ganto je car! (y)

Ahahaha, nisam jos, ali planiram. Samo dok se vreme prolepsa, bice premijere!

Na temu bivsih i poklona, u srednjoj skoli, posle jedno 8 - 9 meseci veze, bio meni rodjendan i za poklon od decka dobijem gipsanu figuricu slona koji lezi, a ispod pise "ah sto volim ovaj rezim, kad svi rade, a ja lezim". Dobio je sut kartu vec sledeceg dana. Toliko o mom rezimu. :morning:

P.S. I torta i jaja su caaaaaarska!

Pisali smo u isto vrijeme pa nisam vidio  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)

Neverovatno koliko sam u poslednje vreme čuo priča o takvim ljigavcima...takve ljude mrzim. Žao mi je zbog Lejle ali je ipak bolje kada je otkrila gada odmah na početku, znao sam ja za slučajeve gde se to otkrilo tek posle baš duge veze.

Od sada na prvi dejt Lejla da povede Gantića, pa ako kidiše na kandidata - samo ga pusti sa povoca i vikne "ručak!".

Nešto ovako:

A Maro, posle ja provociram sa hranom, a ti meni udaraš na slabu tačku - slatkiše!  (lmao)

apsolutno podržavam kategoričnost Zorule!!!!
:smile:

P.S.- LeJla,  ne Leila. Imam ja crnu i plavu.
Neće plavu tako lako zaHebat..haha :grin:

Dulaf:
Znači pređeš ulicu od tramvajske prema sebilju. odmah prva uličica lijevo, prva nargila lijevo. zelena željezna vrata, piše Dulaf. Usko je, odmah idi na kat. Ima odličan separe.

A moja Hana ide na fax sa Šejlom, čiji roditelji drže Desert. Nedavno, na Hanin brzdej, donijela joj ona tortu. Čokoladna sa višnjama mislim.... ono je nešto SAVRŠENOOOO!!!!!!!

Inače, nargilu u kućnoj varijanti pušim samo kod Hane. Njoj okuse donosi tata iz Afrike. Bezveze su mi. Ono traje 10 min, čisto da me želja mine i ništa drugo...

hahaha, Ivane, sama sebi na slatkiše udaram - ne da sestra da primaknem torti prije sutra!

Edited by Peaches

Aha :D Pa cekaj to onda dodje pored Dibeka ,tj vrata prije ? Vidio sam to ali nisam znao da je tako dobro ,nisam ulazio :D

Ma predobro im je sve u Desertu ,nek i nama nesto donese :( 

Ja  kuci nargilu slabo pusim sam,vecinom zovem drugove kod mene ili odemo negdje pa ja ponesem ,nije mi zanimljivo sam :D

P.S.- LeJla,  ne Leila. Imam ja crnu i plavu.

Neće plavu tako lako zaHebat..haha :grin:

Aaaa, a ja mislila nasa Leila je u pitanju, ne videh to J.

hahaha, Ivane, sama sebi na slatkiše udaram - ne da sestra da primaknem torti prije sutra!

I meni je Glavni Sef zabranio, al sam bar olizala serpe od umucenog krema. I to je nesto. (shrug) Ko ce bre da ceka do sutra posle rucka ... :evil:

Laku noc narode, odoh da se srusim.

Blago tebi Maro kad imaš koga da te sprečava...moja keva i sestra su navikle da vide kako terorišem frižider od 00 do 24h pa ne obraćaju pažnju više. Tako da moram da uposlim svoju tvrdoglavost kao što sam uradio kod cigara. (banghead)

A u frižideru-čokoladna torta i plazma torta...Danas Hrišćanski najradosniji praznik a meni se plače-zbog torti! Odoh i ja u krevet...da plačem!   (brokenheart)

Edited by beli82

HAHAAHAHAHAH

hvala vam na dozi vecernjeg smijeha!!! :D

to je to Elvire, trebali bi možda otić skupa na jednu vazdanušu kad se proljepša malo situacija u gradu...onako kučkarski da se skupimo :D :D

laku noć svima!! :) 

...jedva čekam sutra dojmove od ručka... hihiiii

Laku noc i od mene :D

Pa moze zovite ,ja sam od ponedeljka do cetrvrtka po cijeli dan u gradu :D

Valjda ce se vrijeme proljepsati i biti bolje :) 

Ti ,Leila ,Lejla,Alem,ja  :D

Ko jos ima od kuckara ,ne znam ih sve :P

Guest
This topic is now closed to further replies.