Petite

Kafica-druzenje 75. dio

Recommended Posts

Evo Leila pristigoh! Zaladnelo danas ozbiljno!!! (dance)

Baci neku sliku Gantasa i Sonija (heart) (heart) (heart)

A evo od mene kafica za nas dve

two-coffees.jpg

Kod nas je hladnije i neprekidno kiša..od sumraka do zore. No, kako kaže leila ..snijeg je stigao i ozbiljno  pada u dobrom dijelu Hrvatske .

Edited by goya

Ja se evo vracam kuci..bio malo s djevojkom...

Jutros sam malo setao s Tedishom na livadama pa ce biti slika na temi kad dodjem kuci :D

Kod nas kisa pada,valjda sutra snijeg :o

Leila valjda ces ih nekako uhvatiti zajedno :P

Dobro vece,

Hahaha,prejaki su ,Soni glavni samo se krije negdje :P

Evo ja stigao ,odmorio se ,nahranio Teddy-a ,postavio slike na temu evo i ovdje jedna :P

IMG_20140124_134021.jpg

Evo i jedna Gantaša i Tediše ( dva druga glasna :P )

2013_11_09_16_10_31.jpg

Ahahahaha, svaka vaška obaška, a sto mi je slatka ova smidiva nona Soni - samo gleda u koje ce udobno gnezdo da se sakrije - isto kao i njegova drugarica smidiva nona Esta. A bez jastuka nista! (wait)

A Tedi je pravi dasa majku mu, bas je lepa ova prva slika.

Još nema...cijelu noć i dobar dio dana samo kiša. A to on ne  voli (nono)..pa izlazi samo koliko mora da obavi što ima.

Danas sam mu jedva zakopčao (rofl)  kaputić ..u ovo doba godine "prima" ga se  gramaža   :giggle:  

Edited by goya

Aha,ni Teddy ne voli kisu,maloprije ga pustio,gleda kako ce izaci iz boksa a da ne stane u vodu..uvijek to radi haha,bira gdje ce stati :P

Deblja se Izzy :D Neka malo :P

Eh malti nemaju podlaku pa koristim obicni cesalj za cvorice metalni..a cetka mora biti jako kvalitetna za njih mekana ja koristim All Systems i prezadovoljna sam cijena je veca al traje dugo...Imam jos uvijek od prvog maltezera jednu ..kvalitetne su jako..postavit cu sad ne moze sa telefona u istu poruku

3ipelwk4ekimtfid82f5.jpg

To su ti pin cetke za malte mislim da Goya zna o cemu se radi imaju slicnu dlaku s tim sto jorkici imaju masniju dlaku.Goya mi nikad nije rekao odakle je njegov pas...moj Soni je iz odgajivacnice Yorkica

Dobar dan svima!

Vruca kafa za ovaj SNEŽNI dan

hot-coffee.jpg

Jutros opste radovanje zbog snega!!! (headbang)  Ja zbog Este, a Esta zbog sebe i igranjca, ne da se obradovala jutros kada je videla snag, to je bila takva jurnjava kroz isti, da je bilo milina gledati je. Onda se medjutim smorila jer smo isli kod veta na vakcinaciju protiv besnila, sad je u svom cebetu, kulira jer je najgore proslo. :grin:

Zet ide sledeceg meseca poslovno u London na par dana, uhvatila me neka tuzna nostalgija. :-( Guzicu bih svoju prodala da mogu da spakujem kofere i odem bar na par dana.

Dan dobar svima, samo da se prijavim.

Ziva, zdrava i malo umorna, stigla kuci svojoj. 

Stigla ja i do obale Atlanskog okeana i evo nazad.

Juce u Nici slikam palme, danas u Sloveniji snijeg. 

Dok se malo odmorim, bit ce i poneka slichica.

Zet ide sledeceg meseca poslovno u London na par dana, uhvatila me neka tuzna nostalgija. :-( Guzicu bih svoju prodala da mogu da spakujem kofere i odem bar na par dana.

Zorule baš ste duhoviti (funny) u svojoj nostalgiji .

Sanja, dobrodošla :smile:..čekamo s nestrpljenjem  te fotke kao ozebli (sun)

Dobar dan svima :smile:

Eh malti nemaju podlaku pa koristim obicni cesalj za cvorice metalni..a cetka mora biti jako kvalitetna za njih mekana ja koristim All Systems i prezadovoljna sam cijena je veca al traje dugo...Imam jos uvijek od prvog maltezera jednu ..kvalitetne su jako..postavit cu sad ne moze sa telefona u istu poruku

Blago vama sto nema poddlake:p ja imam takvu slicnu (nije All Systems ) ali ne pomaze bas..to samo ponekad koristim ii kad je linjanje jer izvucem dosta poddlake...

Inace koristim slickericu i ovu sto sam postavio :D

Mi smo isli opet malo setati ,ali danas po snijegu :P evo sad odmaram :D

Ne znam , osobno  nisam imao neku baš posebnu dugotrajnu sreću s All System pin četkom...relativno su mi iglice prebrzo propale , pa i neke ispale.

Baš mi je bilo žao :-(  zbog toga.

Guest
This topic is now closed to further replies.