OgnjenBK

Kafica-druzenje 74. dio

Recommended Posts

(funny) ...zločesti pas , fuj (puke)  naskakivanje., to  sve pokvari.

Dobar dan svima :smile: ..

Tašo, odlična ti  kava :smile:  u planinskoj kućici

Nije to zlocesti pas, jer je to prirodna reakcija PSA, a tvoje posmatranje je posmatranje PSA, sa stanovista COVJEKA, sto generalno i stvara najvise nejasnoca u odnosima vlasnika i pasa. Pas je pas i treba ga tako i shvatati i ponasati se prema njemu. Nije covjek :)

Odoh ja jos malo u akciju, narucila sam jos drva ....

Poslije sam tu :)

Dobar dan. Kakvo crno hladnjikavo - ledara majko mila. Ovde je 2C, a kad zaduva ovaj ledeni vetar osecaj je kao da je -7C. Stra'ota.

Taso, sestra i dalje lezi kao mumija. Popodne ima neke preglede. Grejanje je kod njih ocajno, radijatori mlaki, zvali ove iz toplana, momci dosli sa svojim super turbo nabazdarenim termometrima i izmerili fenomenalnih NEPOSTOJECIH 24C u sobi. Koji su to lopovi i prevaranti, pa to nema nigde.

Sanja, pa  stavio sam  funny  smajlića.. govorimo u šali :smile:  .  

No, ozbiljno govoreći, jasno je, i  nema veze što je prirodno da je  takvo ponašanje psa (govorimo o uobičajenim društvenim  kontaktima)  neprihvatljivo .

Vlasnici onih "naskakivački" raspoloženih  pasa pri tome nikako ne smiju dozvoliti takvo nonšalatno uznemirivanje drugih  pasa .

, momci dosli sa svojim super turbo nabazdarenim termometrima i izmerili fenomenalnih NEPOSTOJECIH 24C u sobi.

(funny) koji dobar opis...

Prva asocijacija takve  scene :wink:   nalik su  onim iz Ghostbustersa.

ajme snijeg :smile: ...koji gušt bi bio da  ovdje (pray) hoće pasti barem pred Božić i Novu godinu.

P.S Teddy (dance)  :joy:  stigle su ti :grin: snježne bijele pahulje

Čekam sneg. U BG sipi 'ladna kiša. Sutra ako bude mraza, biće veselo. Pušači su naprasno odlučili da povedu račun o zdravlju i manje puše (čitaj - smrznu se napolju).

Još nisam zvala odžačara da mi očisti odžak, te stoga još uvek ne trošim drva. Al moram ga zvati. 

Jel neko zna (od onih koji troše drva) da li onaj prah Garvan može nešto da pomogne da se odžak očisti?

Čekam sneg. U BG sipi 'ladna kiša. Sutra ako bude mraza, biće veselo. Pušači su naprasno odlučili da povedu račun o zdravlju i manje puše (čitaj - smrznu se napolju).

Još nisam zvala odžačara da mi očisti odžak, te stoga još uvek ne trošim drva. Al moram ga zvati. 

Jel neko zna (od onih koji troše drva) da li onaj prah Garvan može nešto da pomogne da se odžak očisti?

Sve zavisi ipak od dimnjaka, Garvan očisti čunkove, i nije da nema efekta, ali baš ako je mnogo dimnjak zaprljan, onda teško da može. Ne znam kakav ti je dimnjak, kog promjera, kad je čišćen, koje visine, itd. Ali probaj Garvan, dvije kutije, neće da škodi svakako. Čućeš fenomenalno "wwwwuuuuushhhhhhhhh!" kad splamti ona kutija ;)

Dobro vece,evo mene,malo sam pustao Tedishu,Goya stizu stizu pahulje,Teddy se kao malo iznenadio kao odakle sad snijeg :P ali je onda skakutao :)

Maro trebam isplesti dzemper za Gantasa od Teddyeve vunice da se ne smrznete u ove hladne dane (lmao) (lmao) (lmao) (lmao)

Bila u Maxiju da kupim one Alevine nove pudinge sto je Sofka pominjala, ali nema. (shake)  Sofka, gde si to kupila?

U Rodi. Bila i akcija, pa sam za kupljenih 6 pudinga dobila i 3 šlaga. Tačnije, za 12 komada dobila 6 šlagova. Taman za ukrašavanje.

aaaaa Teddyshino doba :grin:

Gantaš voli snijeg baš. skače i lovi pahulje.
a imamo mi 2 kaputa :grin:

dogovorili smo se večeras, modernizirat cemo i Ninu i njega, i idemo u hercegovački pohod na neugaženi snijeg :grin: :grin: :grin:

ja jutros po tradiciji nisam otišla na fax, prvi snijeg-mene nema.
ali otić ću u 2...

Dobar dan svima :smile: ... :coffee:  :coffee:  :coffee:

neka ljubimci  :smile: i njihovi vlasnici :smile:  uživaju u blagodatima snježnih pahuljica.

Prije čini mi se tri godine i ovdje ga je bilo poprilično :smile: , a ni slutio nisam da će mi pas biti tooolikooooo oduševljen (dog3) .

Zato  se (pray)  da nas opet  razveseli :smile:  

NIKAKO NEMOJTE prati kosu dok ste pod tušem!!
NAIME, RADI SE O TOME DA ŠAMPON KLIZI NIZ VAŠE TIJELO DOK SE TUŠIRATE.
Nije mi jasno ZAŠTO se toga nisam ranije sjetila! 
Koristila sam šampon uvijek kad god sam se tuširala! Kada perem kosu, šampon klizi niz cijelo moje tijelo, a na naljepnici šampona je vrlo jasno otisnuto upozorenje:
"ZA DODATNI VOLUMEN" ...
Nije ni čudo da sam dobivala na težini
I ŠTA SAD? 
Ma riješila sam se ovog glupog šampona i sada ću se početi tuširati sa deterdžentom za suđe. Na njegovoj naljepnici jasno piše:
"RASTAPA MASNOĆU KOJU JE INAČE TEŠKO UKLONITI."
Ma koje crne dijete, teretane i gluposti... Problem riješen!!!

Zdravo svima!

Pada sneg i ledeno je!

U Rodi. Bila i akcija, pa sam za kupljenih 6 pudinga dobila i 3 šlaga. Tačnije, za 12 komada dobila 6 šlagova. Taman za ukrašavanje.

Potrazicu onda tamo. Pojavice se to i u Maxiju, ali ako je to novo kao sto kazes, trebace im neko vreme ... Probala ovaj novitet:

431103656l.gif

Meni se svidja.

Dobar dan,

sunce vam vase ja reko uletela inspekcija i bi sta bi...zatvorise nas ...kad ono radimo  :razz:  

Crko onaj malawer  :mad: ... par puta pokusavah i nič ... e sad imam jedno pitanje... 

Sta se ono peklo u rerni na 180c neko voce pa se dobijalo nesto a ja nisam zapamtila nista  :oops:

Znam da ste hvalili i da je super...  :grin: ... da i ovu grand nisam probala 3u1 

Danas vise ne izlazim iz tople sobe nigde a ne ne ... (nono)  

Mrzim zimu!

Alex,

u pitanju je bio pečeni čaj (Taša je pisala i dala preporuku) ...a probali su ga i Sara @ Loco, i Stanimir.

Svi ste nešto :wink: "bacili " na uživanje u slatkarijama :smile: .. šlag :smile: , puding :smile: , banana kava ...  

Guest
This topic is now closed to further replies.