OgnjenBK

Kafica-druzenje 74. dio

Recommended Posts

Hvala Elvire kako si ti gostoljubljiv :D nista posebno bit ce ove sedmice  :wink: Osim sto me vrat boli i Mare me nije zvala na caj sa bronhikama  :-(

e'o meeee
auto??? :D :D :D Lejloooo, pa čestitam!!!

dobit ces sta hoces kad odemo u gym ;)

ljubi mi Sonislawa strasnog.
a mi smo danas htjeli da nam dan bude cool, ALI izjalovilo se sve, pola smo ga prespavali...ustali,setali i evo očajavamo.

Goya, malo stedljivije sa komplimentima, razbeza se cela kafana (lmao)

(funny)

a znas i sta Mica kaze (nono)  :wink:

možda je u pravu.

Ipak držim da :smile:  lijepih riječi, kao i   (heart) ljubavi, nikada ne može biti previše

Dobar dan svima :smile:

ovdje je bilo  ugodno  (sun)   sunčano tako da smo uživali u :smile:  današnjoj šetnji

Upoznali smo dva divna :inlove: kokera, i ljudi moji . ne mogu vam opisati svoje oduševljenje .
Prekrasni su izgledom i  karakterom , prijateljski raspoloženi i jako druželjubivi  psi :smile:

IMG_3661_zps2f0527db.jpg

IMG_3666_zps259f217d.jpg

IMG_3667_zpsccb3935d.jpg

Dobar dan i od mene :D

Samo uzivajte u setnjama,ja nisam setao ovih dana zbog kise,evo danas je nema,mozda veceras prosetamo malo :D

Sad sam se malo igrao s Tedishom i malo ponavljali komande da ne zaboravi :D

Odo sad jos uciti ,pa se cujemo veceras :) pozzz

Nabasah danas u trgovini na jedan dvd .  Danski film je u pitanju, a priča mi se činila simpatičnom i gledljivom toliko da bi ga lijepo bilo imati u svojoj maloj  kućnoj videoteci

Riječ je o filmu "Talijanski za početnike" , a duhovito opisuje šest ljudi,  usamljenih i nesigurnih u sebe kojima se jedne dosadne zime životni putevi međusobno isprepletu.

I to na tečaju talijanskog jezika. 

Dobro vece.

Ovaj dan nije bio ni za sta drugo sem za debelo cebe i spavanje. Bila prepodne u bioskopu, smrzla se i van njega i u njemu, dosla kuci smrznuta, pojela ciniju tople supe i komirala se ispod Dormea do malo pre.

Ja sam unela danas svo kućno cveće  koje mi je ostalo napolju. Napravila nedeljni ručak , odspavala, odgledala reprizu TLZP (nisam stigla sinoć, bila u gostima), oduševila se Sky Viklerom i Aleksom Jelićem i Mulen RUžem, stvarno su otkinuli , svaka i m čast.

Idem sad da napravim ćufte za zamrzavanje i da ispečem jabuke. Oduševio me novi Alevin puding, imaju 4-5 novih ukusa, krem brule, čokoladu sa narandžom, vanila-banana, vanila - pavlaka ... Kupila od svake vrste i jutros napravila ovaj sa vanilom i pavlakom. Meni super.  

Sutra ću napraviti krem brule, dodati u njega jedan šlag i napuniti pečene jabuke. 

Tek sam danas saznala da mi je tetka imala moždani udar, ali blag, prošle nedelje, i sutra će kući. Otišla bih do nje, ali je daleko. S obzirom da ima 94 godine, neveseli dani njeni...

Unela sam u kuću i dve saksije Italijanskog bosiljka, gde je on ostao zelen tu i tamo, pa me baš zanima da li će nastaviti da tera listiće. 

Ništa, odo da pravim šta moram, pa se možda čitamo kasnije.

Dobro veče, dragi forumaši :D

Uživam u toploti doma, mada sam i skitala malo :D

Vidim da ovde nema mnogo aktivnosti i nadam se da se bavite lepšim stvarima u RL.

Zagrljaj svima.

dva-psa-u-zagrljaju.jpg

Juuuhuuuuu, niko kafu ne kuva??? Dobar jutar, lijenštine!

Ajmo prvo jedna razgibaljka, pa doručak, sokić, kafica... ;)

fb799ad862365182bd39a08a457d0af0.jpg

f83ecc5935cd21e486be438d68109c96.jpg

afe4d36dd9d4462fa9b27b14f4ecee1d.jpg

Izgleda da se razvedrava, hladnjikavo je, oko Podgorice snijeg :) Vrijeme je bilo da zahladni. 

Zorule, kako je sestra?

Jutro narode, 

mene probudio vjetar, sreca pa nisam neka plasljiva. I dalje duva li duva, mirise na snijeg. Sto kaze Tasa, hladnjikavo.

Juuuhuuuuu, niko kafu ne kuva??? Dobar jutar, lijenštine!

Ajmo prvo jedna razgibaljka, pa doručak, sokić, kafica... :wink:

Izgleda da se razvedrava, hladnjikavo je, oko Podgorice snijeg :smile: Vrijeme je bilo da zahladni. 

Zorule, kako je sestra?

Pala razgibaljka ;)
Hvala za kafu ssssrrrrrrrrkkkkkkkkk , odlicna je  :kiss:

:smile: fotka , kao da govori...dragi prijatelju nismo se vidjeli sto godina .Nedostajao si mi :hug: .

Analiza pseceg ponasnja -fotka govori da ce ovaj veci uskoro poceti da naskace ovog manjeg i to je i uradio u sledece 2-3 sec nakon sto je -skljoc- uradjen.

No, svakako je lijepa :)

Guest
This topic is now closed to further replies.