OgnjenBK

Kafica-druzenje 74. dio

Recommended Posts

Red je da se nešto popije u novoj kafani ;)

Dobar jutar, subota sa mnoooogo kišeeeee...

a134eea39a03063845ce4bac6e22e852.jpg

5f0024eceda782e0f3f38340ef1bee65.jpg

66ca6a0b8fb8706f0daace50a583a400.jpg

Ima li Zoke da se javi?

Upis :smile:

Dobar dan svima :smile: ,

jes da je kako Taša kaže subota s puno kiše, ali ništa ona ne može  našem  :joy: druženju .

Zanimljivo mi je bilo za pročitati to što si postavila .

Ovo za prašinu...sjetilo me  razmišljanja jednog čovjeka koji je odlučio prestati se brijati.

Rekao je da nema smisla "boriti se" :wink:  s nečim što ionako ne možeš pobijediti

Edited by goya

Ahoj kafandzijeee :D

ja odoh na kavu u jahacki klub, dugo me nije bilo...ide i Gantaš.
joj Tašo, kako si me sjetila sad sa frappuccinom:

kako to gospodin radi :D

ugodan ostatak dana svima!
​Ove domacice, ako bude mjesta za rucak, zov'te!

Evo me narode! Znaci malware nam dos'o glave.

Danas sam sebi dala oduska, ustala sam pre sat vremena, bas sam bila premorena. Sad idem kod sestre, a posle sa stolarima i elektricarem u Kumin novi stan.

Pisemo se kasnije!

Goya, potpuno se slazem sa tvojim frendom, beskrajno je, uzaludno i unapred izgubljeno ...jedna moja poznanica je umela da kaze "lezim ja, lezi i prasina" ponekad to primenim...ali danas ocito ne (banghead)

haha...odlican je Sergej, zaboravila sam na to  (lmao)

pff
nista od jahanja, nesto nam Emina bolesna...morat cemo odgodit...

sta mene zanima
kako ova bijela lutalica ispred zgrade nikad nema blatnjave sape??? uvijek snjeznobijela

Goya, potpuno se slazem sa tvojim frendom, beskrajno je, uzaludno i unapred izgubljeno ...jedna moja poznanica je umela da kaze "lezim ja, lezi i prasina" ponekad to primenim...ali danas ocito ne (banghead)

(funny) ..pa dobro ..onda u šaljivom tonu recimo da ti danas ne ide :wink:  od ruke

haha...odlican je Sergej, zaboravila sam na to  (lmao)

(lmao) ..nisam to gledao.

Da, Sergej je odličan.

Peaches,

šteta što ti je propala kavica i  današnje jahanje.

No, ipak nije sve tako crno  jer ćeš biti  ovdje :grin:  s nama  u kavani :smile:

Dobar dan i od mene :D

Evo ja se spremam,idem po telefon,ako ne budu zavrsili uzet cu ga i sutra ujutru poslati u Njemacku,tamo mi je sestra trenutno,a jos imam garanciju...

Maro ,de ispitaj tu lutalicu sta radi da i ja Teddy-u  to (lmao) (lmao) (lmao)  Eno njega vec poceo mijenjati boju u smedju :P

Pozdrav, društvo :)

Da se i ja upišem u novoj kafani.

Hvala svima koji učestvuju na temi koju sam postavila na PF Ponašanje i dresura.

danas je vreme ružno, pa sedimo u kući, izlazi se samo kad se mora :D

Ako je problem sa kašljanjem i grloboljom, pa se zbog tog kuva mlekce sa bronhi bombonama...Ne radim to, već napravim klasičan karamel sa mlekom (otopim i karamelizujem žuti šećer, ili u poslednje vreme braon od trske) i dodam kašiku-dve meda od lipe. Ako me baš ubi kašalj ili bronhitis, sipam i javorov sirup i dodam kašiku maslinovog devičanskog ulja. A prethodno odem kod lekara  (headbang)

Ona poslednja varijanta je ubistvena što se šećera tiče, ali prija. A ni to maslinovo ulje se ne oseti.

Sara je ponovo izvela perrformans "necu napolje"  (rain) Loko i ja nismo imali problema sa vremenom 

Vece kao stvoreno za provesti ga na netu ili uz neki film, razmisljam da skuvam vino, ali za to mi je potrebno vece drustvo, mozda sutra 

Goya, imam utisak da si ti veliki esteta  :thumbup:

Nisam probala, ali na netu nalazim sve više recepata za prirodne lekove od đumbira i limuna...naći ćete na pretraživaču.

Slatko se nasmejah ovoj slici  (lmao)

Dobro vece sta ima novo :D

Uzeo sam mobitel,nisu nista napravili,sutra cu ga poslati u Njemacku...

Ja sjedim odmaram,sutra opet ucenje preko dana navece odmor i sve tako :D

Maro kad ce tebi ispiti :)

Sara je ponovo izvela perrformans "necu napolje"  (rain) Loko i ja nismo imali problema sa vremenom 

:smile: Loco  vrlo hrabro

Vece kao stvoreno za provesti ga na netu ili uz neki film, razmisljam da skuvam vino, ali za to mi je potrebno vece drustvo, mozda sutra 

:smile:  draga Vesna ,  ubaci  u kuhano  vino dašak  cimeta i uživaj u  gledanju odabranog filma

Goya, imam utisak da si ti veliki esteta  :thumbup:

Hvala na komplimentu :oops:

Ne znam ,  vrlo vjerojatno ga i ne zaslužujem.

No , ono što mogu sigurno reći je da uživam u svakom  dobrom  društvu i ugodnom razgovoru

S ženama, poput tebe to je definitivno  posebno i   divno   :smile:  

Guest
This topic is now closed to further replies.