Petite

Kafica-druzenje 73. dio

Recommended Posts

Evo izvestaja, lekovi su poceli da deluju, strogo mirovanje ostaje i to je toliko sto se tice moje sestre. Sto se tice bebe, sve je super, ima 2kg, dopler je odlican, ultrazvuk je odlican itd.

U tom smislu, evo tetka je virtualno umesila kolace, pa se posluzite:

heart-cookies.jpg

heart-shaped-cookies.jpg

Imam jos jednu lepu vest - fenomenalni tim naseg kraja je uklonio sa ulice jednog malog, crnog šašavka, od kojeg sam infarkt htela da dobijem vise puta, buduci da je manji od Este, a mnogo voli da se pravi vazan tako sto po ulici juri automobile. A takvi mali najbrze stradaju, medjutim, sklonjen je i ide na usvajanje! (heart) (heart) (heart) Dupe malo - bice divan pas nekome. (heart)

A i obradovalo me je sto videh da su "neki" na ovom forumu konacno docekali da budu banovani zbog svog ponasanja. Bilo je i krajnje vreme.

Evo izvestaja, lekovi su poceli da deluju, strogo mirovanje ostaje i to je toliko sto se tice moje sestre. Sto se tice bebe, sve je super, ima 2kg, dopler je odlican, ultrazvuk je odlican itd.

Drago mi to  za čuti :smile:.   Vidite, kako dan odmiče sve su bolje :smile:  vijesti i  vaše bolje :smile:  raspoloženje na vidiku.

Edited by goya

Ja sam tu. Zavrsila posao za danas, i tek sad procitah celu Beograd CACIB temu i ko je koga udario kobajom po licu ... tragikomedija.

Mislim da je vreme za caj

teatime.jpg

i ja sad procitah istu temu, tjah, uvek propustim dobru makljazu (lmao)

ovo je prvi put u zadnjih x godina da sam za cacib bg saznala dva dana kasnije

gledam X faktor, zacudo Emina me veceras ne izludjuje

za sve dobre vesti iznad (thumbup)

mozda i ja resim da iznenadim porodicu i prijavim se u neki shou (lmao)

dobra ideja :smile: . Koji bi ti show najviše odgovorao ?

Dobro veče :)

Pitam se zašto mi nema obevštenja sa foruma, pa sada uđoh bez obaveštenja i imam šta da vidim, kafanče se renoviralo :D

Zoko, divno je biti tetka. (heart)

Mnogo mi je žao što nemam vremena da budem više sa vama, nije da ne zujim i na drugim lokacijama, ne može se sve  (banghead)   što se želi, pa tako, ja svuda po malo, i nigde ne puštam korenje.

do sada sam radila, muka mi više od buljenja u ekran, na poslu buljim, imamo duple ekrane zapisničarka i ja, kod kuće nastavim, malo po netu, malo da radim.

Sada idem da proluftiram sa Lenonom , prijaće mi malo vazduha. On je razmaženko, kad je došao kod nas, hteo je jogurt sa granulama, a u poslednje vreme neće, osetio i bolju hranu, pa kad mora, suve granule jede, ali jogurt neće. Pred veče ga muž šetao, bila je sitna kišica, pa je on vukao kući, moj muž mislio da beži od kiše, nije video, vće je bio mrak, kad su ušli, on u zubima nosi deo neke velike kosti, jedva je drži, a da je skrca ne bi mogao, samo je drži kao plen, jedva sam mu uzela i dala mu pseću poslasticu za utehu.

Na mom blogu je jedan mali post, posebno sam ponosna, pa ko ima vremena neka pročita, ne nisu rukotvorine u pitanju.

http://nena3110.blogspot.com

Želim vam prijatno veče  (grouphug)  (dog)  (dog)  (dog)

dobra ideja :smile: . Koji bi ti show najviše odgovorao ?

meni nijedan, ja sam antisluhista, ali upravo je jedna takva odlucila da iznenadi svoju porodicu pevanjem u X faktoru... pa ko velim, i moji bi se iznenadali

ali, da imam 22 prijavila bih se na Survivor (ne bojim se buba)

Edited by Sara & Loco

(lmao) i ja sam rođeni antisluhista ...

no kako je "poplava" raznih realityja možda  bih i sam mogao pronaći  nešto prikladnije.

Neno,

(bow) svaka čast tvojoj kćerki i tebi..ponosnoj :grin:  mami

Dobro vece svima, i ja sam tu...

Kod nas kisa pljusti...

Izasao da pustim Teddy-a ,ali nije bas zainteresovan,lezi ,spava :P

Samo izasao i vratio se :P Dobio je koskicu pa mu nece biti dosadno ,kad je izgricka spavanje :D

Na mom blogu je jedan mali post, posebno sam ponosna, pa ko ima vremena neka pročita, ne nisu rukotvorine u pitanju.

http://nena3110.blogspot.com

Svaka cast! Cestitam!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

meni

nijedan, ja sam antisluhista, ali upravo je jedna takva odlucila da

iznenadi svoju porodicu pevanjem u X faktoru... pa ko velim, i moji bi

se iznenadali

Ja ne gledam nista od kad mi je crk'o TV, al evo veceras provirih kod keve koja je gledala X faktor taman na vreme da vidim tu sto je odlucila da iznenadi svoju porodicu pevanjem ... kuku majko ... verujem da su bili iznenadjeni ... uvek su najdrčniji  oni sto nemaju pojma. Elem, odgledah do kraja, ova zadnja sto je kao mala vidjala ljude po tavanicama - sto ih je sve rasplakala - razbila je devojka, kakva interpretacija ... po meni - nesvakidasnje, natera i meni suze na oci.

:smile: Večer Elvire ..dobrodošao.

Sara @ Loco

ne znam, ali mislim da nije uvjet imati 22 godine za prijavu na Survivor ?

Znaš što...nemoj odbaciti potpuno tu mogućnost, ili je barem stavi na onaj popis  svog "novog lista" od 01.11.

Imaš moju podršku (thumbup)

Zorana, da znas, i mene je najezila :)

sa 22 nisam bila konformista, sa 4* bih ubila nekog kad nestane tople vode :lolsign:

mada, sve je moguce, pa i da jednog dana ponovo nosim zvoncare (liar)  :mrgreen:

Juhuuuuu, srijedaaaaa!!! (Zamislite, napisah prvo: Juuhuuu, utoraaak!)  (lmao)

Neno, svaka čast, neka si ponosna i treba da budeš!

Gledale smo i mi X - svega ima :D ali bilo je i ponečeg lijepog. I meni se dopala djevojka koja je predstavljena posljednja, dopali su mi se i Cigani, baš su mi fino zvučali. 

357dde181303e5923fc0b70664081202.jpg

Izvolite kaficu, odoh da nešto kuckam. 

Dobro jutro!!!

Taso, hvala na kafici!

Ja nesto pospana, hladno mi je

stellenherner.png

i gladna

IMG_87251-1024x1027.jpg

pa eto, da dopunim Tasinu kaficu ovim spavacim enterijerom i hranom.

Taso, el tebi to radno vreme od 7h?

Zorule, hvala ti na divnim sličicama :smile: Misliš ti na mene :wink:

Jeste mi radno vrijeme od 7 i u principu mi odgovara  - ja se svakako rano budim, a volim rano da dođem kući i da imam popodne za sebe, koliko god je to moguće. Godinama nisam imala taj luksuz - nekoliko godina nisam imala ni radno vrijeme, od zore do mraka, i to do dubokog mraka sam bila na poslu :-( dešavalo se da plačući idem kući samo na nekoliko sati da odspavam, pa nazad :-( :-( :-( No, situacija je sada značajno drugačija, čekam zaključenje radne knjižice, pa ovih osam sati provedem uglavnom bleseći po internetu :-( ... kući stižem u 15.13. Voljela bih da mi je radni dan ispunjen konkretnim poslom, ne bojim se ni prekovremenog rada, samo kad se prima plata i kad se zna za šta se radi... Ovako... Sve nekako gubi smisao...

Edited by Taša

Guest
This topic is now closed to further replies.