Petite

Kafica-druzenje 73. dio

Recommended Posts

Neno,

sretan (happybirthday) rođendan tvojoj kćeri.

Divna si, nisi zaboravila na nas   (grouphug) .   :smile: hvala ti puno na  (super) torti

Edited by goya

Dobro vece,

Goya dao sam Tedishi kvasca :D

Jutros je doruckovao oko pola porcije,a vecerao je dobro ,samo malo ostalo...

Maro slika je (thumbup) (thumbup)   (lmao) (lmao)

Neno ,hvala za tortu i sretan rodjendan kcerki :)

Ja jedem ledene kocke i pijem kafu :D

pridruzite se

Ledene_kocke.jpg

:smile: hvala Sanja.

Dobro vece,

Goya dao sam Tedishi kvasca :grin:

Jutros je doruckovao oko pola porcije,a vecerao je dobro ,samo malo ostalo...

Odlično :grin:  

(wait) Nije to ni  loše.  Rekao bih da u tom slučaju   (thinking)   svakoga  tko se nađe u tih preostalih 10 % čeka 100% zadovoljstvo :smile: . 

Hvala na čestitkama  (heart)  (heart)  (heart)  (heart)  (heart)

Torta je baš moja, nisam je slikala dok je bila cela, a nije ni za slikanje, nisam ništa ukrašavala.

Paziću dobro kakve slike stavljam.

Elvire, volim i ja ledene kocke, nekada sam često pravila, ali sam prestala brzo ih nestane :D Nadam se da je Teddy dobro.

Lenon se igra sa mojom mamom  (lmao)

Evo jedna vesela pesmica za prijatno veče

Elvire, nemas pojma koliko ti zavidim. (tmi)

I meni je kuvanje robija, i dok ne bude bilo pitanje zivota ili smrti - ne planiram da se time ikad bavim.

Dobar jutar. Juče sam htela al nisam ulazila u Kafanicu, zbog upozorenja antivirus programa...Danas vidim da je sve ok. Yes! Skuvala zeleni čaj sa medom, pola štapića vanile i jednim svezim listom limuna, pa ko voli ima ga još litar i po...

Moja maca MIca unazad sedam dana me svakog jutra obraduje sa po jednim pacovom kog je ulovila tokom noći, pa je tako i jutros donela jednog, al je ovaj bio kapitalac, i još taze ulovljen. Bljak, joj, fuj. Šta ću, uzmem, bacim, njoj dam pileće krilce (naučila sam je tako da ne jede glodare). Od kud se deli toliki pacovi?

Sedam razloga zašto piti zeleni čaj

1. Zeleni čaj je veliki borac s masnoćama. Razlog tome je prisustvo aktivnog sastojka EGCG-a koji uspešno topi masne naslage u vašem telu.

2.    Skida masne naslage sa stomaka. Poslednja istraživanja su pokazala da EGCG koji možemo pronaći u zelenom čaju uspešno topi salo u abdomenu i smanjuje masne naslage u tom predelu za neverovatnih 77%.

3.    Održava vam energiju balansirajući nivo šećera u krvi. Pomoću svojih aktivnih sastojaka zeleni čaj uspešno održava nivo šećera u krvi.

4.    Istraživanja su pokazala da zeleni čaj aktivno učestvuje u borbi sa rakom pluća. Zaustavlja razvoj raka debelog creva. Razne studije su dokazale da zeleni čaj uspešno leči rak debelog crijeva. Takođe, istraživanja su pokazala da zeleni čaj razara stanice raka prostate.

5.    Sprečava oštećenja na koži i pojavu prvih bora.

6. Ubija slobodne radikale

7.    I, ono što je super kod zelenog čaja jeste njegov ukus koji osvežava.

Guest
This topic is now closed to further replies.