Petite

Kafica-druzenje 72. dio

Recommended Posts

auuu dobio si ovcara umjesto samojeda :razz:  Zato moja slinica ne ide vani kad pada kisa  (wasntme)

Mare cokolada je mmmmmm mada ti zamjeram samo se debljam  :oops:  (hammer)

Sanja nadam se da je u Bg bilo ljepse nego ovaj prosli vikend u Vitezu,podsjecalo je na sajam ne na izlozbu  :lol:

Čitam o Tašinim dogodovštinama sa dostavom uglja...Kakvih kretena ima, a još se bave trgovinom... Meni danas iskipovali još 4 m drva, tako nešto rešila da iskoristim lepo vreme i dodam još malo drva na mojih osnovnih 5 (retko kad kupim više, a imam dovoljno, osim prošle godine kada sam morala da trošim drva sve do maja, pa reko...). 

Super drva (bukva, cer i bagrem, 2 m bukve, metar cera i metar bagrema), lepo isečeno, a ja orna...Kod mene jedino ja imam zdravu kičmu, pa je meni i zapalo da drva ubacim u šupu. Imam razrađen metod, laka kolica koja uglavnom koristim za pomeranje nameštaja (imaju dugu i jaku stopu), pričvrstim plastičnu gajbu...To mi je mera, ne bude teško, nikad nisam kičmu sredila, taman, I celo popodne puni, vuci, slaži...

Jedna od mačaka mi se ulepila u lpak za miševe, baš mašala. Prešla sam se pa sam uzela da je kupam, umesto da sam lepo pročitala kako se to radi. Piše natapkati jestivim uljem pa skidati loptice. Osušila je posle, pa je nauljila. Nije se dala tretirati, pa sam je pustila napolje da se sama snalazi...Ujutru će dobiti pastu za izbacivanje dlake, i to bi valjda trebalo da bude to...

Mada me čudi kako neko stavlja lepak pored silnih mačaka, i mojih i okolnih, što pitomih što divljih...

Zoko, vjeruj da ti na tu temu još ništa konkretno ne znam...
Pitah upravo jer me zanima kako to funguje vama....

Zalazak divan...upravo takvi prizori meni poprave dan...

haha Elvire, vidi maska mu bijela. Pomislio bi covjek da se može polizat do iznad očiiju  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)

Leila mozes ti (lmao)  da mogu i ja bi njega u kucu...

Ali dobro je njemu i napolju pokriven boks ima kucicu,ali mora izaci napolje nekad ,pa se ''malo'' pokvasi :P

Zoko, vjeruj da ti na tu temu još ništa konkretno ne znam...
Pitah upravo jer me zanima kako to funguje vama....

Zalazak divan...upravo takvi prizori meni poprave dan...

haha Elvire, vidi maska mu bijela. Pomislio bi covjek da se može polizat do iznad očiiju  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)

(lmao) (lmao) (lmao) (lmao)  To je jedino sto mu je bijelo ostalo ,ne znam kako ali eto :P

Odo u krevet, Laku noc svima :D

Jutrooo, kišaaaa, bljaaaak...

Evo kafice

07b08119dc7a1a634b76d50ea3761c20.jpg

Noćas se nije moglo spavati od vrućine :( 

Pravo da vam kažem - rado bih da zazimi, samo da nije mokro...

3986ffda82df3682870c67b544eeffd1.jpg

Ovih dana sam u velikoj guzvi a falite mi samo da znate...

E talijani me unistise  :-( .. trenutno jurim granit cumur .... etc.

Svaka pomoc dobro dosla ...ćumur saljem za italiju a iz italije uvozim granit...al sam sastavila recenicu svaka mi cast...nadam se da ste me razumeli  (doh)

Pa kako kad sam 9h za lap-topom i poslah preko 70 ponuda....

Eto toliko pisem sutra malo vise  :grin:

Aleklsandra da to nije firma  „Edilgraniti“ 

Granit: ROSA BETA I klasa, table dimenzije

320x190x2cm po najpovoljnijim cenama.

Dobro jutro ekipo , oće li je stavljat koja jutros 

Guest
This topic is now closed to further replies.