Orijana

PIT BULL SHOW SERBIA

Recommended Posts

Drugo okupljanje vlasnika pit bullova u Srbiji. 22 septembar (nedelja). Okupljanje pochinje u 10h kod restorana Golf na Koshutnjaku. Svi ljubitelji legalnih sportova sa psima mogu doci i kao uchesnici i kao posmatrachi. Sve rase dobro doshle!!! Agresivni psi sa korpama, vlasnici pitova brejkstik u dzep. Napominjem da je proshlo okupljanje zavrsheno bez i jednog jedinog incidenta u totalu! EDUKACIJA ISPRED DISKRIMINACIJE!

Kako smo se proveli na Strazilovu mozete videti ovde:

http://postimg.org/gallery/1begvam2/
http://balkankinology.net/forums/topic/10123-american-pit-bull-terrier-apbt-20deo/?p=1074785

Za vishe informacija posetite facebook grupu Pit Bull Show Serbia

flayer_3.jpg

Dodjite da se druzimo, navijamo i uzivamo u psima!

Treba da radimo na tome da ovo bude najcenjenija i najatraktivnija kinološka manifestacija ne samo u Srbiji, već i u regionu, da pokažemo ljudima koliko je sav taj FCI cirkus jedan najobičniji "freak show".

Bravo drugari, puna podrska! Necu moci da dodjem ali se nadam da cete se skupiti sto vise i da ce sve proteci kao proslog puta bez incidenata, kao i da ce ova manifestacija zaziveti i poznati prepoznatljiva.

hvala Murbi (y)

evo i ovde da kazem nesto:

dosta se ljudi raspituje i radi su da dodju ali vidim da ima medju njima i dosta onih koji se plase skromnih rezultata svojih pasa pa zbog toga oklevaju.
Evo ovako ljudi.
Svi smo u ovome na samom pocetku i niko sa sigurnoscu ne moze da zna sta ce pas i koliko dobro da radi kad stigne tamo na Kosutnjak. To i jeste glavna fora u ovim druzenjima. Da se upoznamo, razmenimo iskustva, pogledamo pse, proverimo ih, pomognemo im da nauce nesto, da napravimo neki pomak u ovom sjajnom sportu i svakako jednoj od najzanimljivijih kinoloskih manifestacija.
Takmicenje treba doziveti dvojako. Treba se pre svega dobro zabavljati u svemu tome a kroz tu zabavu treba gledati eventualne primerke koji mogu biti ozbiljna nada u daljem uzgoju, sportu i selekciji.
Dakle, ne stidite se, ne plasite se, dovedite psa makar bio najlenji pas na svetu, nikad se ne zna. I na najozbiljnijim takmicenjima u svetu, ljudi se zezaju i dovode razne pse i mlade i stare i vredne i lenje i brze i spore.
Sto se tice nedostatka opreme, amova i sl. Nije problem, naci ce se.
Pozdrav.

Opusteno ljudi! Mnogo je onih kojima je to prvi put. Nista nije lako kad je prvi put, pa tako i ovo. Cilj ovoga je druzenje i upoznavanje ljubitelja ove jedinstvene rase na svijetu! Da se psi oprobaju u disciplinama, ako ide ide, ako ne opet dobro. Radit ce se na tome da bude sljedeci put bolje. Bitno je da skrenemo paznju na nase pse, i da pobjegnemo od svakodnevnog ispiranja mozga sa svih strana. I svima ce nam biti lakse! Ja otkad sam iskljucio Tv u kuci, i ne gledam ga osjecam se puno bolje! A u drustvu sa psima iskljucim se totalno! Svima koji se malo plase reakcije ko ce sta reci ako mu pas ne bude mogao ovo ili ono, neka vas to ne brine. Niste dosli radi takvih vec radi druzenja. Ako neko ima namjeru na takav nacin djelovati, neka ne dolazi. 

Pripremite aparate, mobitele,kamere, obiljezite svaki trenutak, i neka stoji kao uspomena. Meni je zao sto neke dogadjaje od prije nisam obiljezio, i svako malo ih se sjetim.( tada tehnologija nije bila svima dostupna )  Naravno rijec je o psima. Jos jednom, samo opusteno.! 

Pozdrav svima i svaka cast za organizaciju! Imam jedan am za vucu, radjen je po meri za mog Sar peja od 30 kg, kao oni sto sam davao adresu od devojke koja ih pravi, pa ako nekom treba za skup neka mi se javi rado cu mu izaci u susret i poslati. Samo napred i puno srece vam zelim u odrzavanju skupa.  (super)

Dosta ljudi je najavilo van toga dolazak,vrv nece nastupiti u toj disciplini,tug of war samo.

U onom postu je prijavljeno samo 7,na to je u istoj disciplini najavio takmicenje teskas iz indjije a mozda se ko javio i sedamagu preko inboxa. Mislim da ce biti jako puno pasa... Verujem da ce ih biti dvadesetak samo u tow-u...

Pored ovih upisanih, još desetak njih su vrlo radi i vrlo verovatni a koliko njih će doći od ovih milion koji su se ovih dana raspitivali i od ovih koji jednostavno ćute i čekaju, nemam pojma. I ja mislim da će biti oko dvadesetak pasa. Biće fino.