Petite

Kafica-druzenje 71. dio

Recommended Posts

Oooo Dobro vece ljudi :)

Ja evo dosao tek maloprije,cijeli dan radio nesto kod nekog covjeka ... od 7 ujutru do 6 navece  (whew)  Umorih se ,nismo jos zavrsili ali sutra moram do faxa pa cu vjerovatno prekosutra nastaviti :D

Njegov šarac :D

2013_09_19_10_50_08.jpg

2013_09_19_18_06_55.jpg

Malo prosetao Teddy-a ,lose je vrijeme ,mokre ulice (rain) ... Malo smo se isprljali ali eto ...

Nije me cijeli dan vidio,obradovao mi se ko da me nije vidio  pola godine (heart)

Dragane cestitam za unaprijedjenje :)

Maro put pod noge doktoru  (dogrun)

E kod mene danas majstor popravio masinu, zato je crkao stampac (printer), trudim se da se ne sekiram mnogo zbog toga, cu da rijesim.

Uprkos tome, zavrsila papirologije sto sam imala za danas, predvece KaFeni i ja u shumu na trcanje, do za vrat sam se isprljala, jer je mokro i blatnjavo, ali srecom masina za rublje radi :) :) :) 
KaFeni je malo manje prljav, to je prednost kratkodlakog psa.

Sada jedem varenjke(kuvani mladi kukuruzi) , pa ko voli, neka se primakne ;) 

Vanka - prohladno :?

Haha,mozes ti ,ovaj moj bijeli je postao kaFeni po stomaku i nogama ,ali nema veze bolje da se seta malo ,kad se osusi iscetkati i to je to :)

Moze malo kukuruza (dance)

...sto mrzim kisu ....sva sam mokra.... (steam) ... dođe mi da mrem sto rece Vesnina koleginica na samu pomisao kakvi dani idu... (curse)

Isto i ovde. :???::???: :???:

Dobro jutro ! Da popijem ovu crnu i da bježim . Pa se čujemo posle 10 ;)

Dobra fora, Dragane.

Nego, kad si se javio, na fejsu me jutros jedna pitala za psa sličnog mom, a iz Bara je (thinking)  Nisam odmah videla da je iz bara, pa sam je upućivala na naše aktiviste koji se bave spašavanjem i udomljavanjem pasa. Ima li nešto slično kod vas?

Dobro jutro Neno . Ima baš u mom komšiluku jedna Ruskinja koja 

skuplja lutalice . Pa ih šalje za Njemačku , Francusku , Ameriku 

Tu bude često Natali , Amerikanka koja  joj pomaže , skoro je bila i

Njemačka televizija kod njih radila neku emisiju o psima lutalicama ,

udomljavanju ...

Evo Tasho spremila sam onaj recept.......Pit cu ujutro...i sta,odmah djeluje?

Pilence, ne piješ sve odmah, nego na svakih sat-dva po kašiku, na primjer. Kao sirup, samo možeš češće. Vidjećeš da će jako brzo kašalj da "sazri" i počećeš lakše da dišeš. 

Naravno, terapiju koju ti je ljekar prepisao nastavi, ovo je samo pomoćno sredstvo koje sigurno pomaže, a zdravo je i ne košta mnogo. 

Eeeee, je l znate štaaaa?

Koja si ti kraljica :) :) :) 

Imam trening bacanja koplja s djecom na stadionu u 10, tako da ........bit ce razgibavanja prije podne ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.