Petite

Kafica-druzenje 71. dio

Recommended Posts

Cestitke i od mene :smile: Sa srecom neka je :smile:

Okle Meraklija :o

CEstitaaaam med medeniii ,na zenu sigurno  :mrgreen:  :mrgreen:

Jesi otkacena :grin: :grin:

Dobro jutro svima  :coffee:  :coffee:  :coffee:  :coffee:  :coffee:

Od nas, za ugodan dan  :) 

2ly1tw0.jpg

Hvala devojke, da ste žive i zdrave!

Mala je sigurno medena na mamu, ali si liči na tatka, tačnije, ono što ni jedna žena ne voli, liči na moju mamu. Ista baba. :mrgreen:

Vezano za to, juce bas dok smo trazile burme, ja potpuno nenadano spazih Burmu. Pisem sa velikim B, jer je to TA burma, najlepsa na svetu, a stoji mi kao salivena. Ta ce biti definitivno kada se sledeci put budem udavala. Prema tome, i ja odradih deo posla unapred! :peace:

E pa neka je sa srećom!!! Da nađeš nekoga,makar bio samo: Lep, Zgodan, Pametan, Dobar,  Nežan, Duhovit, Imućan,Tolerantan, Vredan, Sposoban, Hrabar, Odlučan, Kulturan, Sjajan U Seksu....... eto bar toliko! (rofl) (rofl) :kiss: :kiss: :kiss:

Dobro jutro svima :coffee:  :coffee:  :coffee:

Sanja, baš si me "pogodila" s uštipcima :smile: ..tako ukusno :grin:  i primamljivo izgledaju.

Može recept ?

Meraklija, ćera je predivna :)! Po izrazu lica rekla bih da je u jednom sigurno na tatu - meraklija :). I ime ste joj divno namenili - želim joj da joj u životu sve ide u skladu sa istim...

Hvala Teja.

Već se naziru neke njene karakteristike, koje će je obeležiti kao ličnost, kroz njen život. Inače je mirna beba, spavka, sisa, ne budi se noću.. Tako da svima želim takvo dete. :wink:

Nego, nisam vam se pohvalio da su mi ostala samo još tri ispita, koje planiram da dam septembra, tako da bi oktobra diplomirao i upisao master. Za one koji se ne sećaju, ili ne znaju, završavam istoriju. :smile:

Edited by meraklija

Vezano za to, juce bas dok smo trazile burme, ja potpuno nenadano spazih Burmu. Pisem sa velikim B, jer je to TA burma, najlepsa na svetu, a stoji mi kao salivena. Ta ce biti definitivno kada se sledeci put budem udavala. Prema tome, i ja odradih deo posla unapred! :peace:

Zorule slikaj taj prsten meni treba za album skupljam slicice  :razz:

Eto, malo smo se i umnožili. Dobili smo pre dva meseca ćeru, zove se Nika. (super)

E nek je sa srecom od  (heart) ... da je mazite i pazite ... nemo da nam se pozali... (granpa)

Topli ustipci .....iz moje kuJne :wink:

Vidji guju sto je vrijedna  :grin: 

Ja bila u nabavci mesa    (wait)  resim sinoc da napravim neki rucak danas  (nod)...izguglam jutros sta mi sve treba i krenem ... vratim se,ma nesto nije ok.  :shock: pogledam recept ..pa necu to ja u ono ide valjda i krompir .... 

Ovde ga nigde nema ..cek ponovo na google  :X..

..e pa ja necu gulas vec paprikas  (lmao) ...jel nisam puno omasila a ...  (lmao)

Živi smo, hvala Bogu.

Eto, malo smo se i umnožili. Dobili smo pre dva meseca ćeru, zove se Nika. (super)

Cestitam!!!!! Preslatka je mala!

Hvala devojke, da ste žive i zdrave!

Mala je sigurno medena na mamu, ali si liči na tatka, tačnije, ono što ni jedna žena ne voli, liči na moju mamu. Ista baba. :mrgreen:

Nisam bas u toku, pa ne znam da li ti je prvo dete, ali statistika pokazuje da ako su prva deca cerke - one su u 99% slucajeva isti otac odnosno njegova majka. Ako su sinovi, obicno lice na majke. Evo, sad bas gledam i raznu decicu od mojih drugarica - i kod njih je tako. Ja sam prvo dete i pljunuti sam otac, odnosno njegova mama - baka koju nazalost nikad nisam upoznala. Srecom, bila je mnogo lepa zena, pa nemam zasto da se bunim. :mrgreen: Moja sestra je vec mesana, ima dosta i maminog i tatinog, dok sam ja isti otac.

E

pa neka je sa srećom!!! Da nađeš nekoga,makar bio samo: Lep, Zgodan,

Pametan, Dobar,  Nežan, Duhovit, Imućan,Tolerantan, Vredan, Sposoban,

Hrabar, Odlučan, Kulturan, Sjajan U Seksu....... eto bar toliko! (rofl) (rofl) :kiss: :kiss: :kiss:

E pa, hvala ti Bato - ti definitivno znas sta zene hoce! (funny):kiss:

Zorule slikaj taj prsten meni treba za album skupljam slicice  :razz:

Klikni na sliku da uvecas. Ovaj deo u sredini se okrece oko ovog donjeg, sireg dela.

http://www.stefanovic1886.com/burme-creative-obla-unutrasnjost-belo-zlato-sirina-8mm-3/

Zavrsih dnevene obaveze, do veceras sam libero, ako nista ne iskrsne u medjuvremenu.

Uhhhhhhhh, sto ti Svetaca, pakao je vanka.

Ustipci su bili ...............dobri :) :) :) 

RecepAt, najprostiji moguci, brasno, so, suvi kvasac, topla voda,umijesiti za nijansu mekse no za hljeb da ostoje (1-2 puta malo ono prebaciti kasikom) i prziti. Eto.

Jovanovicka, 

skupljas za kolekciju a :D :D :D 

E pa neka je sa srećom!!! Da nađeš nekoga,makar bio samo: Lep, Zgodan, Pametan, Dobar,  Nežan, Duhovit, Imućan,Tolerantan, Vredan, Sposoban, Hrabar, Odlučan, Kulturan, Sjajan U Seksu....... eto bar toliko! (rofl) (rofl) :kiss: :kiss: :kiss:

Bem ti zivot, pa ovo je moj opis. :P  (lmao)

Pronadje se ti :smile: :smile: :smile:

Ko voli lubenicu, neka se primakne :wink:

Hvala, ja malo pre jeo  

imagesCA62YWHB-640_zps007599d9.jpg

Ove mogu svasta da donesu

imagesCA7JT0K9-640_zps0fd98dde.jpg

ahahhahaahhaaha

Jovanovicka vidi cipeleeeeeeeeeeeeee sto je @elmo postavio   (lmao)  (lmao)  

Imam slicneeeeeeeeeeee, sve sa shtiklom  (lmao)  (lmao)  (nema ovog djona od lubenice) . dezen gore slican i na njemu voce, ja te cipele zovem 'vocna salata'   (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)

Ustipci su bili ...............dobri :smile: :smile: :smile:

RecepAt, najprostiji moguci, brasno, so, suvi kvasac, topla voda,umijesiti za nijansu mekse no za hljeb da ostoje (1-2 puta malo ono prebaciti kasikom) i prziti. Eto.

:smile: ..

stvarno se vidi..što Stanimir kaže skinuo bih preko monitora.

Pokušati ću ih napraviti, no ti s puno iskustva sigurno  ih  već praviš s osjećajom za dozu sastojaka.

Pomogli bi mi  ipak neki okviri.. barem  na koju količinu brašna koja količina suhog kvasca ?

Guest
This topic is now closed to further replies.