Petite

Kafica-druzenje 71. dio

Recommended Posts

Jaoj Sanja, oraspolozi me ova tvoja strsljen akcija, pogotovu deo sa stoljnjakom preko lica! Carice!!!

Izvinite, ali posle ove Severine s Bregovićevom pesmom, moram malo da pročistim (wasntme)

(funny) (funny) (funny)

Ljudi, begam dalje, bas sam zaglibila sa poslom ovih dana, a i sa pomaganjem buducim mladama u odabiru ovoga i onoga, jedva postizem. :kiss:

Ja se zabarikadirala u kuci ....pakao vanka. Sad me trpite :P :P :P 

E Zoko i jesam bila za slikanje hahahahaaha, cizme, jakna s kapuljacom, rukavice kozne, crne, futrovane, stoljnjak HEKLANI rucno preko lica  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)   a napolju 40 C  , u drvenoj kolibi jos vise  (whew)  (whew)  (whew)  (whew)  (whew)  (whew)

Ako se nikada nisam u golu vodu ucinila, sto bi rekao stari svijet, tada jesam  (granpa)  (granpa)  (granpa)  (granpa)

:smile: 

Ziv li si :smile:

bb71d4c14c4343cec8816e6670165ea3.gifJos mrdam.  Kod vas uvek zanimljivo. Pre podne bazen,posle rucka odmor, uvece setnja i kafana.

Da si mi blizu, sad bih te izljubila :kiss:   :kiss: :kiss:

Bio je rat -93, nije bilo struje naravno, sestra i ja smo isle u policijsku stanicu zbog nekih papira. Policija je imala generator i imali su struju.

Usle smo u kancelariju, sjele, a policajaj ce izasao da donese nesto iz druge kancelarije. Tu u kancelariji je bio mali televizor i prikazivao se ovaj crtani film.

U zivotu necu zaboraviti taj crtani film, kako sam se smijala i lice policajca koji je kad je usao, zablokirao na vratima, gledajuci mene svu u suzama OD SMIJEHA .....

Smijeh je tada bio rijedak.

Mozda mi je upravo iz tog razloga i ostao u sjecanju ovaj crtani film.

Hvala ti jos jednom :smile:

Izvinite, ali posle ove Severine s Bregovićevom pesmom, moram malo da pročistim (wasntme)

Vidi Baticu sto mi neda da đuskam  :cheer:  :cheer:  :cheer:

Ako se nikada nisam u golu vodu ucinila, sto bi rekao stari svijet, tada jesam  (granpa)  (granpa)  (granpa)  (granpa)

.samo tad    :razz:   ...daj sjeti se..il ti kupujem Ginko (funny) (funny)  (funny)  

Super crtani :)

Petite, svaka čast za akciju borbe protiv stšljenova  (super)

Dobar dan, društvo  (dance)

Volela bih da mogu da provedem neki dan u veoma dubokoj šumi :D

Prijatno popodne vam želim. (grouphug)

Ma savršeni :smile: ...čim uhvatim priliku morati ću nabaciti koju fotku svog susjeda samojeda :grin:

Bravo :smile:

Kad uhvatite priliku postavite da vidimo :D

Dobro vam jutro :) 

Trenutno.....mali jutarnji momenti .....

wl7mu8.jpg

Drage ruke napravile buket (mama)

30l001d.jpg

Zelimo vam ugodan dan MI :) 

64lzit.jpg

Dobro jutro ! Izgoresmo ka miševi  (sweat)  . Kad ovi na TV najavljuju 43 stepena

onda Vam je jasno kako peče ova zvijezda . Evo dvije noći u Baru se temp nije

spustila ispod 30-31 stepen . Gledam Loru i Mačore ko pijani su . Ona ne izlazi

iz ladovine a oni po vas dan spavaju ko komirani .

Može li jedna kafa i čaša ledne vode .

Vani .......pakao .

Eto, ko je siguran da ce ici u raj, prije toga  neka izadje malo vanka da osjeti kakav je pakao   :giggle:  :giggle:  :giggle:  :giggle:

Dobar dan!

Sanja, odlicne fotke, :kiss: za tebe i mama Slobu!

Sto kaze Sanja ... mali kafeni momenti od juce - pauza u MuMu-u izmedju zlatara i trazenja idealnih burmi ...

m99w.jpg

Dokle ste u pripremama Zoko ? Hvala za poljupce i pozdrave :) 

Gorane, 

ja bih ovde usla samo da me neko natjera i da nemam izbora. Dobrovoljno - JOK.

Ovo trazenje burmi je bilo sa Kumom. Ona kasni u vecini priprema, ali valjda ce se sve stici.

Moja sestra nece imati burme, kao ni vecinu stvari klasicnih za vencanje, tako da je ona rasterecena od mnogih stvari. Njih dvoje su poprilicno liberalni svega sto se tice. Sije joj se haljina za vencanje, koja nece biti klasicna vencanica, ali bice unikatna, originalna i samo njena. I naravno, u potpunosti prilagodjena rastucem stomaku i beba Ljupki. :mrgreen:

Ispostavilo se da mi se i druga Kuma udaje u septembru, haljina je kupljena, biraju se cipele i burme.

I tako. Zanimljivosti na sve strane, ali ja svakako uzivam u svim tim malim radostima i trazenju idealnih artikala. :mrgreen:

Vezano za to, juce bas dok smo trazile burme, ja potpuno nenadano spazih Burmu. Pisem sa velikim B, jer je to TA burma, najlepsa na svetu, a stoji mi kao salivena. Ta ce biti definitivno kada se sledeci put budem udavala. Prema tome, i ja odradih deo posla unapred! :peace:

Jel da Sanja, ....slažem se. 

Ako se ne varam čini mi se sa uz kavicu  :smile:   uživaš u Milka keksićima ...njam njam?

@ esta

omilio vam se  u MuMu...lavazza i čajni kolutići..mljac :smile:  .

Odmor je uvijek dobrodošao da se emocije slegnu i prokomentiraju kod zlatara viđeni  vjenčani prstenovi.

Sa srecom neka je :) 

Dobro da uzivas u tome, ja to ne volim, priznajem.

Vezano za to, juce bas dok smo trazile burme, ja potpuno nenadano spazih Burmu. Pisem sa velikim B, jer je to TA burma, najlepsa na svetu, a stoji mi kao salivena. Ta ce biti definitivno kada se sledeci put budem udavala. Prema tome, i ja odradih deo posla unapred! :peace:

Koja si ti kraljica  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)

Ja sam odustala od te nakane .....

Jel da Sanja, ....slažem se. 

Ako se ne varam čini mi se sa uz kavicu  :smile:   uživaš u Milka keksićima ...njam njam?

Dobro ti se cini ;) 

Ostavim ti poneki :) :) :) 

Opet moram vanka ...........ako prezivim, javnem se poslije :?

Guest
This topic is now closed to further replies.