Sign in to follow this  
Buco

Hrvatski ovcar (FCI: 1.1-277)

Koliko poznajete ovu pasminu?  

33 members have voted

1. 1. Koliko poznajete ovu pasminu?

• Ne poznajem ju ni teoretski
      6
    • Poznajem ju samo po slikama i standardu
      13
    • Dobro sam je upoznao i oduševljen sam njome
      14
    • Ne zanima me
      7

Recommended Posts

Koliko gluposti može stati na vrlo malo prostora pokazuje primjer postavljanja slika jedne pasmine pod predstavkom druge pasmine.

Tako se pod vojvođanskim pastirskim psom pulinom krije slika mog psa ali hrvatskog ovčara ACO SLAVONSKI BROD.

a><!-- m -->

Iako sam na istom blogu molio da se ista slika skloni jer šteti pasmini, nije mi ni rječju odgovoreno.

izvor: http://klubvojvodjanskihpasa.blogspot.com/2009/10/pocetak.html

Pojedinci su revni kad triba komentirati određene pasmine koje su u "nastanku", međutim kad je riječ o pasminama koje su njima zanimljive tada šute......

Buco doticni ti je clan ovog foruma pa pokusaj da ga kontaktiras na pp.

Stvarno cudno za postavljanje te slike, kao da nema u svom dvoristu psa za slikanje, a takodje i kod vas na sastaknu neki bolje poznaju kako treba macka da izgleda, a nalazi se na sastanku u vezi HO....oba slucaja da nisu zalosna bila bi smeshna....sta reci?

Nesmeta meni što je moj pas umjesto pulina ali mi smeta što taj dotični gospodin ne reagira na moj prigovor i što nije uz sliku stavljena napomena da se radi o srodnoj pasmini itd itd itd . . .

Ali to ne govori ništa o meni, već ako se to sad radi na početku stvaranja pasmine, piotanje je šta će tek biti kasnije . . .

Ovo je postavljeno ovdje samo zato jer je ova tema mrtva

Pozdrav svima na forumu!Imam jedno pitanje za Bucu.Dali uskoro planirate imati leglo i dali se može nabaviti štene sa kupiranim repom (nije uvjet).Osobno bih trebao psa s kojim bih mogao na izložbe, ali prije svega zanima me ŠRK pa bi bilo jako važno da ima puno plijenskog nagona i čvrst karakter.Kad je u pitanju eksterijer već dugo vremena za mene je Leo Slavonski Brod broj 1.

Marko-N.Gradiška

Trenutno ja nemam niti ću imati u skorije vrijeme, malo sam kako se ono kaže - u krizi!

Kolega "KALMARSONIA" odnosno Doajen sad ima leglo od Kalmarsonia Frantz Ferdinanda i Kalmarsonia Parva, čije jedno štene muško kusavo (prirodno bez repa) ja uzimam najvjerojatnije a on sebi ostavlja takvu zenku. ostala 2m i 2ž su repati.

Ja sam uzgajač Lea a on je vlasnik, inače KALMARSONIA i SLAVONSKI BROD, dvije uzgajačnice iz Broda odlično suradjuju i nadopunjuju se.

ukoliko ima zainteresiranih za štenad, nek se slobodno jave ovdje na pp Doajenu ili meni

E to je moje gore list mili u drugom smislu, to je mole doline vlat!
Buco, pa napiši malo više o tom psu, o njegovim roditeljima, kakvi su, ako ima nekih slika...

Kad vidim nešto ovako dobro, ja bih hteo da saznam sve moguće i nemoguće, pogotovo što se o ovim psima generalno malo zna. Evo na primer, ja do skoro nisam znao baš ništa o njima, pa mi je Vinko rekao za njih, pogledam ovde, nema baš mnogo informacija, pogledam youtube ima odličnih pasa, ali opet malo infa...

Pozdrav,

Vladimir : )

Posted · Hidden by timon, April 28, 2014 - Razlog nije dat
Hidden by timon, April 28, 2014 - Razlog nije dat

Вратио сам се после Бана од
годину дана,због национализма.Дуго сам размиљао о томе,и могу вам рећи
да је ваша забрана деловала на мене.Извињавам се још једном,нећу више
никада бранити своју нацију и Србство ОБЕЋАВАМ!
Ево једног видеа за моје пријатеље из Хрватске,који показује да можемо сарађивати на обуци паса.

https://www.youtube.com/watch?v=5TTaf3y7fpA

Ево још видео у раду паса