damienDude

APBT / BULL TERRIER MIX

Recommended Posts

Treba da dobijem na poklon stene mjesanca apbt/ bull terrijera iz Brazila. Pogledao sam slike roditelja i izgledaju fascinantno. Interesuju me vasa misljenja o ovoj kombinaciji, Najvise bi mi znacila licna iskustva. 
Unaprijed hvala.

Ja ti znam za mješance bull terrier / boxer - dogo braziliero.

Što se tiče APBT/EBT mješanca vido sam par slika na webu i mogu ti reći da super izgleda pas.

Pitanje je samo što ćeš dobiti iz Brazila.

Ja sam u komšiluku imao mešanca AST-a i EBT-a, bio je fascinantan, toliko snažan pas da to nije bilo normalno. Bio je veoma nezgodan po druge mužjake.

Pozdrav!ja sam imao takvu kombinaciju i svaki kompliment za njih..snazan,srcan,tvrd i oko 30kg..opasan body gard,srednji borac...jako jako grize..kad nadjem sliku te kuje postavicu je..

Druze a gde zivis ako nije tajna ? 

Zvuci kao naucna fantastika ako zivis na Balkanu , a uvozis mesanca iz Brazila .

Inace miks kao miks je ok , ostaje bull & terrier , znaci zivahan , temperamentan , dominantan , tvrdoglav .

Pozdrav

Jedan od cuvenih sampiona sa ovih prostora ti je bio apbt i ebt miks. Ebt je bio po majci. Dosta poznat pas na ovim prostorima

Pa ja slutim da svi potomci iz mixanih kombinacija ne moraju isto ispast ni u istome leglu

.a isto tako ni od različitih roditelja iste kombinacije ...ti detalji ,te razlike mogu bit .presudne

.hoce li se nekome .svidjeti dotični pas iz te kombinacije dok drugi isti takav nece,drugi iz iste kombinacije

A čemu .mixevi...pa bez .mixeva ne bi dobili nove pasmine,ali neka to bude pošteno i nek se zna

.da je to mix

Onaj prvi sto ga je pitbulNS postavio izgleda identicno kao EBT-ovi sto ih je hinks napravio prije sto godina. Svida mi se.

Jedino sto mi se ne svida kod ebt-a je tvrdoglavost. Ne ona klasicna kao kod svih bull & terier pasmina, nego ona bulldogovska. U pola setnje stane ko magarac i nimakac

Onaj prvi sto ga je pitbulNS postavio izgleda identicno kao EBT-ovi sto ih je hinks napravio prije sto godina. Svida mi se.

Jedino sto mi se ne svida kod ebt-a je tvrdoglavost. Ne ona klasicna kao kod svih bull & terier pasmina, nego ona bulldogovska. U pola setnje stane ko magarac i nimakac

Istu muku mucim sa pitom. Al' ona staje samo kad joj je nepoznat teren, kad se vracamo nazad vuce k'o luda. A kad vuce u jednu stranu, ja pokusam da je ispravim na drugu, ukopa se i ne mrda.

Mlada je, ukapirace.

Sto se tice miksa ove dve pasmine, moze tu svasta da izadje, sto rece sambosport ne moraju svi stenci u leglu da budu isti.

Cemu ukrstanje rasa ljudi?

I u FCI rasama se redovno "ušpricava" krv sa strane u matičnim odgajivačnicama radi poboljšavanja nekih osobina. S obzirom da je to u domenu teorije zavere, o tome se ćuti, naravno.

Pozdrav!ja sam imao takvu kombinaciju i svaki kompliment za njih..snazan,srcan,tvrd i oko 30kg..opasan body gard,srednji borac...jako jako grize..kad nadjem sliku te kuje postavicu je..

Hvala puno na odgovoru. Ako ikako mozes okaci slike. Pas mi stize za  2 mjeseca. Bice muzijak :)

Druze a gde zivis ako nije tajna ? 

Zvuci kao naucna fantastika ako zivis na Balkanu , a uvozis mesanca iz Brazila .

Inace miks kao miks je ok , ostaje bull & terrier , znaci zivahan , temperamentan , dominantan , tvrdoglav .

Pozdrav

Iz Crne Gore sam. Psa dobijam na poklon. Ne znam zasto bi bila naucna fantastika :)

Roditelji : majka je rednose apbt , a otac je skroz bijeli ebt 
U kompu nemam ocevu sliku,ali cu je nabaviti uskoro *standardan bull terrier, bez sare, preko 30 kg.
Imam sliku majke, ali ne znam okaciti, jer sam novi na forumu. Ako neko moze da mi pomogne, bio bih zahvalan.

Ako ikako mozes okaci slike. Stene mi stize kroz 2 mjeseca i bas bih zelio da znam sta dobijam :)

Unaprijed hvala

Ljudi imaju RASU, a ne mjeshanca, pa ne znaju sta ce dobiti.

Genetika je nauka i mnogo vise od obicne slike.

Sto ne znaci da ti svoga psa treba manje da volis. 

Treba da dobijem na poklon stene mjesanca apbt/ bull terrijera iz Brazila. Pogledao sam slike roditelja i izgledaju fascinantno. Interesuju me vasa misljenja o ovoj kombinaciji, Najvise bi mi znacila licna iskustva. 

Unaprijed hvala.

ti se salis covece ,,,,,,,,,,,,,,iz BRAZILA MA DAJJJJJJJJJJJJJJJ (lmao) 

Ljudi imaju RASU, a ne mjeshanca, pa ne znaju sta ce dobiti.

Genetika je nauka i mnogo vise od obicne slike.

Sto ne znaci da ti svoga psa treba manje da volis. 

Nravno. Ne znam zasto si bukvalno shvatio. Imam zelju da vidim kako je izgledao ker, sto ne znaci da mislim da ce moj izgledati isto tako. Gledao sam dosta slika ove kombinacije i vecina je morfoloski povukla na bull terriera. Kad vec pomenu genetiku kao nauku, trebao bi da znas da postoje recesivni i dominanti geni i da, kada se sve stavi na papir, mozes imati kakvu-takvu predstavu o tome sto te ocekuje.

Bez uvrede, naravno . Ne mislim nista lose.

Edited by damienDude