nepa204

Izlaganje pasa ljudi iz organizacije

Recommended Posts

Hvala Danka. Verujem da nije zabranjeno jer se ide od pretpostavke da nece biti zloupotreba  (lmao)  

(lmao)  (doh)  ma jok.

Edited by Danka Dubajic Novi Sad

Jedne prilike sam bio na jednoj specijalki kada je organizator izlozbe izvodio svog psa u razredu radnih. svi su vidjeli da je taj pas najbolji, ali kada je sudio trebao dati konacan plasman on je svog psa povukao iz konkurencije. To je bio jedan jako lijep gest, organizatora, domacina, bez kompleksa kojem jedan pehar vise ne znaci nista.

Na vecini izlozba organizatori prijavljuju, sudije sude svojim psima i sl, i takvi su uvijek u spicu i na tronu. 

Jedne prilike sam bio na jednoj specijalki kada je organizator izlozbe izvodio svog psa u razredu radnih. svi su vidjeli da je taj pas najbolji, ali kada je sudio trebao dati konacan plasman on je svog psa povukao iz konkurencije. To je bio jedan jako lijep gest, organizatora, domacina, bez kompleksa kojem jedan pehar vise ne znaci nista.

Na vecini izlozba organizatori prijavljuju, sudije sude svojim psima i sl, i takvi su uvijek u spicu i na tronu. 

To je zaista jako lep gest organizatora. Na zalost,ja nikada nisam bila svedok tako lepog gesta,naprotiv...Mislim da je jako nekorektno prema ostalim izlagacima da ljudi iz organizacije izvode svoje pse. Tu se postavlja i pitanje integriteta sudije,da li ce podleci pritisku ili ne. Jako je ruzno da sudija izmislja mane vasem psu ,koje pritom ne navede u ocenskoj listi,da bi dao titulu psu ciji je vlasnik u organizaciji izlozbe,i realno losiji od vaseg. Da je naveo te tzv. mane u ocenskoj listi mogli bi da ulozite zalbu,a ovako ne mozete nista. Jako,jako ruzno. Zato me vec par godina nema na toj izlozbi,i sada se ista stvar ponavlja samo sa drugim izlagacima umesto mene.

lose iskustvo, na takmicenju u rekovcu pas od organizatora je uzeo prm, prvaka rase i prvu fci grupu, a sudija je izbacio mnogo bolje pse, to je sramota...treba zabraniti to

Ako mozes da mi napises,koja rasa je u pitanju? Ja imam psa iz prve grupe (do duse nisam bila na izlozbi u Rekovcu),i nekoliko puta mi se desila ta situacija.