Petite

NLT - Nemacki Lovni Terijer (Deutscher Jagdterrier ) 15.deo

Recommended Posts

Sad si me naucio priznajem!!!!!Uvideo sam da su oni tvoji od Oscara minimum polovina MUTAVI tako da nemoras vise da me ucis.Koliko puta si vodio onog Mutavca i nisi ni 2 sledoglasno mogao dobiti???Zato bolje budi miran.Na tim IUO cas iz sledoglasnosti su vam odrzale REA i cerka od Benija ,a to je nas odgoj iz Srbije koji je po tebi los!!!!!!!!Ti tvoji uvozni skartovi su im duvali u auspuh sve neke 2,3 ,a i MUTAVCI bas kojeg si TI vodio.Pa i Bagirica je nas odgoj i sledoglasnija je od tih tvojih!!!!!!tako samo ti nastavi sa lazima,a daleko si dogurao,kad imas jos nesto da me naucis kako netreba raditi sto je kod tebe skoro sve ti me pozovi.Rado zelim da vidim kako netreba raditi.

Sad si me naucio priznajem!!!!!Uvideo sam da su oni tvoji od Oscara minimum polovina MUTAVI tako da nemoras vise da me ucis.Koliko puta si vodio onog Mutavca i nisi ni 2 sledoglasno mogao dobiti???Zato bolje budi miran.Na tim IUO cas iz sledoglasnosti su vam odrzale REA i cerka od Benija ,a to je nas odgoj iz Srbije koji je po tebi los!!!!!!!!Ti tvoji uvozni skartovi su im duvali u auspuh sve neke 2,3 ,a i MUTAVCI bas kojeg si TI vodio.Pa i Bagirica je nas odgoj i sledoglasnija je od tih tvojih!!!!!!tako samo ti nastavi sa lazima,a daleko si dogurao,kad imas jos nesto da me naucis kako netreba raditi sto je kod tebe skoro sve ti me pozovi.Rado zelim da vidim kako netreba raditi.

O da ..gorane kuzmanoviču bolje dobiti 2 sljedoglasno ,nego papir od psa slati na ispit u bosnu ,vjeruj da sa psom koji javlja za 2 može se ljepo loviti ..meni je žao što si ti nelovac ,i neloviš   sa  svojim psima.ali ,ako hočeš ,  toga što prozivaš ,možeš izabrati sve svoje šampione i idemo po redu ..disciplinu po disciplinu ,pa češ vidjet da on i sa 2 sljedoglasno .ostaviti če te  u svim disciplinama .spomonješ neke kuje srpskog uzgoja ,da ,ali nemaje tvoje pse ,jer da imaje .nebi tako radile ,ali... srpske kuje od njemačkog tate , vidiš kako sad hvališ Đimija.. ima boga ,a on te kažnjava ..samo si se malo zajebo .odo tjera na ERGA PIŠKOREVAČKOG .a ergo je od najboljeg  psa .. koji vam je bio pred nosom. i niste od znanja znali ga iskoristiti ,pa zato sad i vučeš odi vllečke ,mjesto da tebi neko vuče ..tako o tvojoj kvaliteti i znanju.. koje nije vrjedno ničega.. ako je u pitanju njemački lovni terijer ..nemaš ništa .nikada i nisi imao ,ako je u pitanju ozbiljna kinologija  i lovački pas.. 

Golden ove vlecke su odrajdene odlicno bez ijedne greske, i ovaj rad na svinji mi se svidja pravi lovacki rad.

Jovan Znalac. koji nam je pas u Srbiji bio pod nosem i bio je najbolji a mi to nismo znali?

nterijer&breton...nisam siguran ali mislim da je konkretno Zitta od Laze i Vlade iz Zablja?! Mene je Zitta odusevila, brzinom prolaska kroz rov a mnogo vise zahvatima, oba dana, u sekundi stizanja do lisica i to prvog dana u uzanom delu a drugog u onom kratkom padu ali sa takvim zahvatima da prosto, ne mogu doci sebi,kako je uspela da se u tim uzanim delovima podvuce ispod lisicine glave i bukvalno "proguta" vrat? Bilo je, uzivanje, suditi joj...takav rad najvise voli svaki sudija, takmicar a i publika!

hvala na odgovoru...

prepostavljao sam da su nasih odgajivaca tj sa nasih prostora iiz

@Mali perica - predstavite se da ne proveravam clones

@graff i @jovan znalac - vas privatni rat vodite van bk foruma. Ne testirajte mi prag strpljenja. Nastavite li dalje obojica idete sa foruma