Petite

Kafica-druzenje 70. dio

Recommended Posts

Mogla sam da se kladim, Sanjo, da ti se neće dopasti :D

Ajte, ljudi, za sto ;) da se malo odmorimo :)

0d7f7e81de14915f2b34612da4fa4fb8.jpg

Možda da pojedemo po sladoled? :D

e1a30fcc38cd699746f3116ddd8206ce.jpg

Zoka je freek of the nature  (super)

Pripada onom zenskom rodu koja je male kilaze ali prirodne kilaze znaci ne trening i dovodjenje tela u neki poseban zamisljeni izgled .

Zokin najjaci atribut je prelepo lice i jezik koji sece kao britva  (nod)

P.S.

Kladim se da imas obli stomacic  (wasntme)

Edited by xoli

Moja roditeljska kuca je 50 km od Sarajeva, znaci, eto 60 km od IZVORA rijeke Bosne.

Ta rijeka i otpad eto 60 km od izvora - STRASNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No comment, definitivno.

Davno sam citao utisak nekog turskog Bega ili Age , ne secam se tacno , uglavnom njegov utisak o Beogradu tadasnjem .

Izmedju ostalog je rekao za nas da mnogo vodimo racuna o higijeni ali samo u svojim kucama i dvoristima dok van domacinstva je totalno obrnuto . To mi je ostalo u secanju jer sam se slozio sa njim iz ma . 

Nasa Zoka nema mnogo vise od 40 :grin: :grin: :grin: :grin: 

I nije twigy :smile:

Samo ti mene zezaj! :grin: :grin: :grin:  Sta da radim kad sam sitna (i dinamitna)! :grin: :grin: :grin:

Zoka je freek of the nature  (super)

Pripada

onom zenskom rodu koja je male kilaze ali prirodne kilaze znaci ne

trening i dovodjenje tela u neki poseban zamisljeni izgled .

Istina. Ali opet, nisam ja tu nista posebno, ima dosta devojaka koje su jednostavno sitne gradje. Ali ipak, ta neka fizicka aktivnost mislim da je bitna, i radi zdravlja i radi zatezanja odredjenih delova tela.

Zokin najjaci atribut je prelepo lice i jezik koji sece kao britva  (nod)

:oops: Ama, sad si me postideo :oops:

P.S.

Kladim se da imas obli stomacic  (wasntme)

Ko?

Edited by esta

Davno sam citao utisak nekog turskog Bega ili Age , ne secam se tacno , uglavnom njegov utisak o Beogradu tadasnjem .

Izmedju ostalog je rekao za nas da mnogo vodimo racuna o higijeni ali samo u svojim kucama i dvoristima dok van domacinstva je totalno obrnuto . To mi je ostalo u secanju jer sam se slozio sa njim iz ma . 

E, to je velika istina. Najzesci su mi oni sto im kuca blista, teraju te da se izuvas na vratima, a ovamo bacaju djubre kroz prozor i pljuju i duvaju nos po ulici.

Samo ti mene zezaj! :grin: :grin: :grin:  Sta da radim kad sam sitna (i dinamitna)! :grin: :grin: :grin:

Istina. Ali opet, nisam ja tu nista posebno, ima dosta devojaka koje su jednostavno sitne gradje. Ali ipak, ta neka fizicka aktivnost mislim da je bitna, i radi zdravlja i radi zatezanja odredjenih delova tela.

:oops: Ama, sad si me postideo :oops:

Ko?

Tvoje stomace  :giggle:

Edited by xoli

Zasta sam se ja nervirao jutros .., 21 god. manekenka,splav,svadja,pijanstvo,lomnjava automobila,izmišljanje silovanja . Sto je najgore pravim zrtvama silovanja ce se manje verovati zbog ovakvih razmazenih sponzorusa  (curse) 

Ja videh jednu Zoraninu sliku sa neke protestne šetnje sa psima,tu ni ona sama nije sebe poznala,nego su joj drugi javili da je na slici,bila je u nekoj crnoj jakni. :thumbup:

Ko vidi nindzino lice umrece u najgorim mukama  (lmao)

A ,tek stomacic  :jason:

Salim se naravno .Ako cete mi verovati , Zoka je jedna prelepa devojka , doduse nepopravljivo smotana  :rolleyes:

Svašta nešto ovde...Tašo, mačeća banda je super, za razliku od mene. Prvi put imam priliku da vidim kako mačke dele odgovornost i obaveze prema mačićima, funkcioniše super organizovano. Svaka se brine o svojima i još o drugima, mačićima super jer sisaju više mama, kod svake su dobrodošli i to koriste. Jedino što svaka od njih kad joj dune ode pa uzme po koje mače pa ga nosa i odnosa...Jedino to malcima smeta, inače im je sve potaman...još samo da ih sve udomim...i da se pomolim da mi ne dođe još koja

Zorana postavi li ti koju tvoju sliku ođe ?

Jok more. Nisam, niti cu.

... doduse nepopravljivo smotana  :rolleyes:

Kako to molicu lepo? (funny)(tease)

Ja

videh jednu Zoraninu sliku sa neke protestne šetnje sa psima,tu ni ona

sama nije sebe poznala,nego su joj drugi javili da je na slici,bila je u

nekoj crnoj jakni. :thumbup:

(lmao) (lmao)  Jaoj, jeste Bato, eto - sto ste na toj slici videli - videli ste! Doduse, manje vise se i vidi samo crna jakna. (lmao)

Aj , neku letnju u dvodelnom kupacem  :giggle:

Samo sanjaj. Ako mi verujete, nemam kupaci. :???:

Ma šta ste navalili vas dvojica :grin: :grin: :grin:

Jes' vala, sta im je - ne znam.

Nego Tasice, posluzicu se tvojom kaficom! :kiss:

E pa čudni su ti mačeći stvorovi :) Baš mi je to interesantno... 

Zorule, pa uzmi, stavljeno je da se uzme! :D

d48dde0711f967d26996455375ca641c.jpg

I meni je interesantno i više nego interesantno. Nisam imala pojma da kod njih funkcionišu pravila hipi komune...To bi imalo smisla da zavise od lova, zajednička briga o mačićima omogućava svakoj od njih slobodno vreme za lov. Ali, ovde se oslanjaju na hranu koju im dajem, tako da uživaju za sve pare

Konacno i u ovoj raspaloj drzavi da se donese prava odluka. Ko prati ovu sramotnu i skandaloznu situaciju sa malom maturom - upravo je odluceno da se testovi iz srpskog i matematike poniste i da se boduje samo uspeh iz osnovne skole.

Prosto sam zapanjena da je neko imao trunku pameti u ovoj drzavi da donese pravu odluku: da se deci koja uce ne daje poruka da se sve u zivotu kupuje parama, a onim dvojkašima sto su platili po 20 poena iz srpskog i matematike - da se lepo okrenu i upisu one skole u kojima i treba da budu - u najboljem slucaju, jer mnogi od njih ne zasluzuju ni tu osnovnu koju su zavrsili. Svako u ovoj drzavi smatra da moze parama da kupi mesto koje mu ni po cemu ne pripada, pa mi je drago da je bar ovo jedan mali doprinos protiv toga.

nista cudno za drzavu u kojoj je i predsednik kupio diplomu Singidunuma ili tako nekog uglednog faksa

mada, ruku na srce, teze bi mi palo da je npr kupio diplomu ETF ili Filozofskog :mrgreen:

p.s. ipak mi je zao dece

Edited by Sara & Loco

Guest
This topic is now closed to further replies.