Petite

Kafica-druzenje 70. dio

Recommended Posts

Dobar dan!

Sinoc se srucila ona kisa, nismo mogli napolje, pa ja zavrsih sa kanticom sladoleda, Coca-Colom i pola odgledane sezone neke nove serije koju pratim. Legla u 3h.

Po pasjim vrućinama mali se pas  rado osvježava ovako :smile:

Blago Izziju! (heart) (heart) (heart) Stvarno, kakav dasa! (sun)

:oops:  :oops:

hvala u Izzyjevo  ime svima na  upućenim komplimentima i komentarima  :smile:  :kiss:  .

Često puta ne mogu vjerovati  (shrug) da je već prošlo 5 godina od kako je član moje obitelji i  srce  (heart) naših života .

Vrijeme stvarno leti, i to brže nego ptica

Jeste vala, vreme leti. Esta 30. juna puni 7, a kao da je juce bilo kad je bila bebac.

A sada, fotka mojih novih noktiju - boje su grafita sa sljokicama, a u svrhu fotografisanja istih posluzila je Coca Cola personalizovana konzerva! :mrgreen:

5p22.jpg

Kako mi je smesan jorksirac :wub:  . Uziva za razliku od nekih od nas  (y)

Zoko , pa bio sam ubedjen da si jedna od onih sto se zdravo hrani ,a ti sladoled i kolu . 

Ja odavno bojkotujem kolu al dobro svako ima svoje  (handshake)

Nokti su ti kao stvoreni za grebanje necijih ledja  :grin:

@ xoli

:smile: tnx...nadam se da ti se raniji spomenuti problemi ipak normaliziraju..a valda će i vremenske prilike na bolje.

@ esta

mislim da je vrlo zanimljivo osmišljena reklamna kampanja za  svima dobro planetarno prepoznatljivo bezalkoholno piće, no odlično je za vidjeti tako dobar osobni touch poput Vašeg.

Sviđa mi se :smile:

Zoko , pa bio sam ubedjen da si jedna od onih sto se zdravo hrani ,a ti sladoled i kolu . 

Ja odavno bojkotujem kolu al dobro svako ima svoje  (handshake)

Nisi bio ubedjen pogresno, jako retko jedem sladoled i pijem Colu, mada obozavam i jedno i drugo. Kao sto rekoh, ova Cola je bila besplatna, jer se deli u gradu, a sve sto je dzabe se ne odbija. :grin: A sladoled je uleteo kao deo "casual Saturday night"-a sto je bilo sinoc, jer sam kao sto rekoh napravila sebi ugodjaj gledajuci spojenih 7 epizoda serije. Imam i ja dusu. :grin: Mislim da sam zadnji put uradila to pre nekih pola godine kad sam pravila filmski maraton.

A zdravu hranu jedem redovno i pazim sta jedem, ne jer mi se to svidja, nego jer suvise mnogo volim svoju liniju da bih radila suprotno.

Nokti su ti kao stvoreni za grebanje necijih ledja  :grin:

Kako sam znala da ces da napises tako nesto. :grin:

@ esta

mislim

da je vrlo zanimljivo osmišljena reklamna kampanja za  svima dobro

planetarno prepoznatljivo bezalkoholno piće, no odlično je za

vidjeti tako dobar osobni touch poput Vašeg.

Sviđa mi se :smile:

Hvala Goya! :grin:

Hvala Sanja!

Edited by esta

Goya , danas je da kucnem u glavu sve ok  :grin:  (y)

Zoko , sto se sladoleda tice , to je meni boljka . Mogu da pojedem bukvalno kilograme istog u veoma kratkom roku  (rofl)

Ne znam kako je dole ali nesto sam primetio je da je koka kola jeftinija od flasirane vode i to duplo .

Ko je tu lud nije mi jasno ...

SanjO , jel ce biti dzema od visnji i jos bolje sirupa do visnji ?

Goya , danas je da kucnem u glavu sve ok  :grin:  (y)

Bravo (thumbup)

SanjO , jel ce biti dzema od visnji i jos bolje sirupa do visnji ?

Dobro pitanje xoli...Sanja je baš tražila  dobar recept ..ne znam da li je bilo kakvih povratnih informacija ?

smesan je jorki, secer pravi:)

kad smo vec kod linije, evo kako su izgledale zene pre nego stoo su pale u kandze teretana i djeta :wink:

Carly_Flyaround_by_mjranum.gif

p.s. sigurna sam da ce se Draganu dopasti, za ostale ne garantujem :grin:

Stanimire

koliko je meni poznato samo Sanja ide u teretanu ?

Zaista , ne znam kakve su po tom pitanju sve druge dame na ovoj temi ?

Najbolje je da same  kažu da li iskazuju interes  tome ili ih privlače neke druge slobodne, hobi aktivnosti ?

Edited by goya

teretana meni nikad nije bila zanimljiva, cak ni voajerski B)

ranije sam se mlatila po raznim aerobicima ali sam digla ruke jer vise ne mogu da podnesem zatvoren prostor i guzvu ...

plivanje je super ali trazi previse vremena

za sada je prezivela jos joga, jer sam ipak stava da nesto mora da se radi ....

Zmu me nagovara da idem na fudbal sa njim (u zadnje vreme igra sa dunsterima, pa zato) al slabe su mu sanse da me i nagovori .... suvise volim vreme kad je on na fudbalu, a ja sama kod kuce  (lmao)

Hvala Bato.

U teretanu ne idem, imam mini teretanu u stanu. Ta mini teretana podrazumeva nekoliko sprava za vezbanje i par tegova. Radi se o onoj vrsti sprava koje mogu rasklopljene ili sklopljene da gurnem pod krevet. Takodje, pesacim dnevno po 3h. Mene sto se tice - puna kapa. Jedino sto bih mnogo zelela da imam, a nemam mesta za to - je traka za trcanje.

Edited by esta

evo kako vezbanje izgleda kod nas...uvek isti smaraci....

Sara, spremna i orna za vezbanje  .... oba tegica su tu, al ne zadugo!

saranastrunjaci.jpg

Loko, spreman i on ...samo ...nema Sare, a ni drugog tega, no, on i dalje cuva strunjacu ....  :razz:  

lokonastrunjaci.jpg

sve usvemu, nema prave vezbe dok ih oboje ne izbacim iz sobe :wink:

p.s. slikano, upravo. 

kad smo vec kod linije, evo kako su izgledale zene pre nego stoo su pale u kandze teretana i djeta :wink:

Carly_Flyaround_by_mjranum.gif

U 100 % si u pravu (y) . Ovo je žena , da je zeru jača gore ne bi smetalo ;)

Zorana nokti ko uvjek (y) .

I moja očešljana okupana sređena da je ne prebacujem

ođe imate slike na temi . Mogu vam reć da joj je  još malo

ostalo stare dlake

:smile: Hvala Sara & Loco..

što se tiče ove video prezentacije  vrlo je izgledno bilo da će Draganova opservacija ići upravo u tom smjeru .

E, sada kada kažete da su tako žene prije izgledale ne stavljam ruku u vatru da je to točno ?

Neka me ispravi svatko tko misli da griješim.

Edited by goya

Ma ne, nego mislim da je sve to relativno.

Vjerujem da su u svim povijesnim  razdobljima postojale žene ( i muškarci ) koji su se po fizionomiji,  ili tjelesnoj građi razlikovali od drugih, a opet i danas je tako.

Pitanje je samo što je bilo stvar ukusa ili preciznije što je u određenom periodu bilo  općeprihvaćeno  kao neki ideal  ili uvriježeni pojam ljepote ?

Apropos dame "koja se vrti " ne vjerujem da je raritet koji se tako teško susreće recimo to tako  u našem vremenu.

Dobro jutro svima. Kafica je na stolu,pa izvolite sami se poslužite.

Vidim da je pala diskusija na temu izgled žena nekad i sad. Baš sam skoro čitala studiju o tome kako se žensko telo promenilo od oblika kruške u oblik pravougaonika. Istina je. Treba se samo setiti Merilin Monro i uporediti sa Adrijanom Limom, Alessandrom Ambrozijom i drugim, pa shvatiti da je žensko telo promenilo svoj oblik.

Hrana, veštačke materije, hormoni, vežbanje, izmene genetskog koda zahvaljujući selekciji (muškima više nije važno da žena ima oblik peščanog sata već nešto drugo, pitam se i dan danas šta), te se oblik tela žene menja iz generacije u generaciju...

Meni kao ženi se sviđa nekadašnji oblik bez vežbi, silikona i veštačkih hormona. Ali ko mene pita...

Guest
This topic is now closed to further replies.