Petite

Kafica-druzenje 70. dio

Recommended Posts

(lmao) ..tako se čini, ali je sasvim razumljivija reakcija.

Nego, recimo da je  ipak podnošljivo kada te iznenadi mačka. Npr, sam  se nikako ne mogu riješiti svoje fobije od susreta sa zmijom i iznenađenjem takvog tipa :shock: .

Divim se i poštujem ljude koji nemaju taj strah, drže zmije kao kućne ljubimce, po rukama ili dopuštaju da se penju po njima.

Slažem se. Baš ih se bojim, a živim na takvom mjestu gdje ih ima - zato kosim svake sedmice, da mi ni slučajno trava ne poraste, da mogu da vidim kud idem... Djeci isto stalno galamim da paze kud gaze...

Cice su dobre, ali kada imaju mačiće dobiju nadmačeću snagu, pa prebiju sve bez razlike koji se približe mačićima. Negde sam napisala da su moje mace prebile sve u okolini, sve za koje su mislile da mogu ugroziti mačiće. U tu grupu ne spadaju ljudi a ni Beli.

Mali beli psići sa mašnicama su visoko kotirani na listi mama mačaka, ukleti neprijatelji koje treba prebiti (hammer) 

Ništa llično :wink:  

Još ako je dobra i ne iznenadi te u nezgodnom trenutku,može biti i prijatno (thumbup):grin:

(funny)

Nego,da pitam (ispričavam se ukoliko sam nešto pobrkao) ..spominjao se neki prijedlog za kavicu uživo između tebe i Taše ?

Edited by goya

Goya , ja sam imao nekada pitona  :wink:

Ni ja nisam nikada bio bas ljubitelj macaka ali to vec znate jer sam pisao vec . Uvek ima jedna dve koje gotivim ali to su upravo ulicne macke .

Kada vidim macku da se snalazi sama za sebe tj vidim je da nosi misa ili vrabca ili sta god u ustima ja se odusevim .

Zoko iz mog iskustva sa mackama , nas upravo napadaju macke ljubimci , a ne ulicne . Bas zato sto zive kako zive i moraju da prezive one se nauce i beze od pasa dok ove tupave ( nadam se da nisam nikog uvredio ) kucne koje barem ovde u Holandiji po nekom pravilu skoro uvek idu u paru sa psom se okuraze jer su ih ljudi navikli na pse i znaju da napadnu . Secas se kada sam pisao da sam jednom bukvalno trcao tj. bezao sa Dzekom u rukama nekih 500-600m od macke jer nas je jurila .Mogao je auto da nas pokupi zbog nje :mad:  Inace to nam se ovde cesto desava , da bukvalno moram da  bezim od tih kretenskih macaka koje nas napadaju .

Dragance , kakvog popularistickog teksta .

Pise da je neko ostavio stene ispred azila i da je bilo staro jedan dan . Kako onda znaju da je pitbull ? I kao ne mogu stene da doje na cuclu ?Koliko njih je samo tako odgajano kada majka nema mleka . Mislim lepo je to za videti ali ne moraju bas da lazu toliko  :wink:

Odoh do veta da pokupim antibiotsku kremu za Dzekovo uvo . Pocelo je da gnoji i da smrdi .

Jedva su dozvolili da je kupim od njih , nego ajd`da mi to uradimo i naplatimo ti ko Petru kajganu . 

Kao da ja ne znam da ocistim ranu i da namazem kremu . Bukvalno sam ih 15min nabedjivao preko telefona , pa su morali da se konsultuju jedno 5 minuta i onda su opet poceli dovedite vi njega ovamo .  Onda ja njima kazem da mi je vlasnik ambulante prijatelj i da ne zajebavaju mnogo i kao ok . More .., danas se samo na kintu misli .

Odoh da pokupim na brzaka pa se pisemo kasnije  (handshake)

Edited by xoli

Zokile ako je ta mačka što je napala tebe i Estu imala mačiće 

ne moj da se čudiš , to je normalno ponašanje 

Nije imala macice. Bile su tri odrasle macke na travnjaku ispred zgrade, koje su se izlezavale na suncu kad smo mi dosle. Mi smo gledali svoja posla, a ja Estu od macaka uvek sklanjam sto da se ne bi ona stresirala, sto da se macke ne bi stresirale. Ma, zavisi sve od kraja. Moj kraj je kuckarski kraj i macaka ima jako malo. I ono malo sto ih ima - beze od pasa. Kumin kraj je mackarski kraj, ima malo pasa, a macaka ima toliko da je to katastrofa. Ljudi ih masovno hrane, i one valjda taj kraj smatraju svojom eparhijom i onda kidisu na sve zivo. Pri tom, niko od tih silnih mackoljubaca nije poneo neku macku svojoj kuci, nego ih razmnozavaju po kraju. A kad ljudi to rade sa psima, onda drvlje i kamenje po njima. Samo da se zna - u oba slucaja - i pasa i macaka - nisam ni za kakvo ulicno razmnozavanje.

Mali beli psići sa mašnicama su visoko kotirani na listi mama mačaka, ukleti neprijatelji koje treba prebiti (hammer)

Ništa llično :wink:  

Ako je ovo upuceno meni, ne znam odakle ti ideja da Esta ima masnice? I kao sto rekoh - nije bila mama macka.

Sa zaljenjem konstatujem da kod mene svaka pametna macka da petama vjetra.

Koja nije bila tako pametna, nije vise ziva.

Dragance , kakvog popularistickog teksta .

Pise da je neko ostavio stene ispred azila i da je bilo staro jedan dan . Kako onda znaju da je pitbull ? I kao ne mogu stene da doje na cuclu ?Koliko njih je samo tako odgajano kada majka nema mleka . Mislim lepo je to za videti ali ne moraju bas da lazu toliko  :wink:

Može biti da su malo nafilovali tekst :wink: . I za to si u pravu , okle znaju da je Pit

bez ako mu nijesu DNK radili  :???:

A da ima sllučajeva đe mačka usvoji štene ili obrnuto to ima 100%

http://www.klix.ba/magazin/zanimljivosti/kuja-usvojila-macica-i-hrani-ga-svojim-mlijekom/100702109

Edited by Dragan Bar

Sa zaljenjem konstatujem da kod mene svaka pametna macka da petama vjetra.

Koja nije bila tako pametna, nije vise ziva.

Pazi, nije ni ova glupa (u slucaju mog druga). Kavkaskoj ovcarki ne sme ni da se priblizi, jer zna da ako to uradi nece je vise biti medju zivima, ali je zato maleno stene izmasakrirala. Prema tome - bira ona koga ce da otera i to jako mudro, dok se sa jacima ne kaci.

Dragance , naravno da ima . Zivotinje su cudo i cesto mozemo da se ugledamo na njih  (handshake)

Edited by xoli

(funny)

Nego,da pitam (ispričavam se ukoliko sam nešto pobrkao) ..spominjao se neki prijedlog za kavicu uživo između tebe i Taše ?

Eto ja se još uvek nadam da bi se to, možda nekom srećom, moglo i desiti. Taša jeste meni na (heart) ,e sad da li će doći do kafice ne mogu ti reći (shrug)

Edited by Stanimir

A da ima sllučajeva đe mačka usvoji štene ili obrnuto to ima 100%

Ama naravno da ima divnih primera, evo moja komsinica ima macku godinama, i pre 3 godine je dovela sa ulice dva psa - dve mesanke. Uklopile su se divno od prvog dana i mnogo se vole.

Nije imala macice. Bile su tri odrasle macke na travnjaku ispred zgrade, koje su se izlezavale na suncu kad smo mi dosle. Mi smo gledali svoja posla, a ja Estu od macaka uvek sklanjam sto da se ne bi ona stresirala, sto da se macke ne bi stresirale. Ma, zavisi sve od kraja. Moj kraj je kuckarski kraj i macaka ima jako malo. I ono malo sto ih ima - beze od pasa. Kumin kraj je mackarski kraj, ima malo pasa, a macaka ima toliko da je to katastrofa. Ljudi ih masovno hrane, i one valjda taj kraj smatraju svojom eparhijom i onda kidisu na sve zivo. Pri tom, niko od tih silnih mackoljubaca nije poneo neku macku svojoj kuci, nego ih razmnozavaju po kraju. A kad ljudi to rade sa psima, onda drvlje i kamenje po njima. Samo da se zna - u oba slucaja - i pasa i macaka - nisam ni za kakvo ulicno razmnozavanje.

Nijesam imao takve slučajeve da nas mačke napadaju jer uglavnom

bježe od Lore , a ni prije stvarno jer Medo Belgijski ovčar je bio lud ko struja

i takođe nije volio mačke .

A inače moj Srećko ( mačor ) u dvorištu je napadao sve živo od pasa , mačaka

kokošaka , jednom ga je umalo udavio Rot od nekih Italijana . A najbolji drug mu

je bio Baki mali mješanac :)

Pazi, nije ni ova glupa (u slucaju mog druga). Kavkaskoj ovcarki ne sme ni da se priblizi, jer zna da ako to uradi nece je vise biti medju zivima, ali je zato maleno stene izmasakrirala. Prema tome - bira ona koga ce da otera i to jako mudro, dok se sa jacima ne kaci.

Ta definitivno nije glupa.

Sta cemo mi sto smo pod terapijom.

Nista alholisano, nista hladno .......cuti i gledaj :D :D i pij vodu :D 

Vratio sam se . Usput sam svratio neobavezno do parfimerije kad ono Lagerfeld parfem sa 70 eura na 18 eura i kupim ga naravno .

Ja pijem zeleni caj  :mrgreen:

Napolju kisa , ladno , bio sam u zimskoj jakni  :roll:

A sto nisi kupio jedan Champs Elysees (Guerlain) , pa mi poslao poshtom  (wasntme)  (wasntme)  (wasntme)  (wasntme)

Najavila mi se Seka s djecom, kad dodje, sklapamo bazen (ne mogu sama)  (dance)  (dance)  :cheer:  :cheer:  :cheer:

A sto nisi kupio jedan Champs Elysees (Guerlain) , pa mi poslao poshtom  (wasntme)  (wasntme)  (wasntme)  (wasntme)

Oću li i ja listu da priložim, ako je već takvo sniženje? :D :D :D

Guest
This topic is now closed to further replies.