Petite

Kafica-druzenje 70. dio

Recommended Posts

Dobro jutro svima :) 

:coffee:  :coffee:  :coffee:  :coffee:  :coffee:  :coffee:  :coffee:

Sofka mnogo dobre fotografije :) 

Dobro je, pregurah noc ;)  Dobra sam guram .

Prekrasno je Dragane to za vidjeti, ali tvoja priprema

pred gradelavanje ćevapa s kapulom je Zakon .

Dobro jutro .

Što ću brate ja sam gurman , volim pojest sa roštilja , volim i spremit

roštilj a i znam . I nikad mi nije teško bilo za nas kući ili neđe kad

smo sa društvom da ja radim oko roštilja

Dragane, pravi si domaćin, svaka čast. Ja sam jutros  (curse) .

Nađem u transporteru na terasi gde su mi mačići 5 malenih padobranaca, desetak dana stari, tek progledali. Ko ih je tu doneo i kako su se tu stvorili, pojma nemam. Uglavnom, njihova biološka mama se nije pojavljivala dok smo bili tu. Živim u nadi da će ih mama odneti na drugo mesto, jer inače šta da radim sa 11 komada mačića?

Sumnjam da je neka od ove dve mačke donela ove male odnekud (doh) . 

Sophy da nije neko od tvojih komšija , neko ko zna da voliš

životinje i da ih ne baci ostavio kod tebe . Jer se prije Lore

i kod mene u dvorištu jako često pojavljivali mačići .

Ne verujem da ih je neko ubacio, mnogo su maleni, mada, nikad se ne zna. Međutim, ove moje mace su se mnogo brzo srodile sa njima. Mislim da će pre biti da ih je donela odnekud moja Mica, ona je vanserijska mama. Nadam se ipak da je njihova mama negde u blizini...Inače, ajme meni,joj.

Ja sam ubjedjena da je neko donio.

Brigo moja predji na drugoga, da ja ne hvatam zmiju golim rukama, nisam sterilisao macku,a  da ne grijesim dusu pa ih bacam.

Nego, hajde da ih ostavim kod Sofke, ona ce sigurno da providi s njima.

ps

Najvise volim kad nisam u pravu sa svojim slutnjama.

Evo mi malopre javiše da se pojavila i mama, ali da ne pokazuje ni najmanju želju da ode i odnese đecu. Sunce ti. Ništa, za mesec dana sterilizacija svih kojih se dočepam.

Viđela je i ona da si ti dobra žena :) i zna da im kod tebe ništa ne fali

Ne sjekiraj se , životinje to osjete mnogo bolje i mnogo prije od ljudi

Eeeee, juuuhuuuu, i ovdje je palo krečenjeeee :)

I kod mene kući krečenjeeeee, a ja na posluuuuu :P Zato kad dođem, neću imati gdje da sjednem, ni gdje da legnem... Ali dobro, i to nekoliko dana, pa sve čisto i fino...

Dobar dan svima. Opet neprospavana noc od vrucine, valjda sam zaspala tek oko 5h. Mada sam "iskusno" pojela pola lubenice pre odlaska u krevet, pa je i to doprinelo. (doh)

Sta je sad ovo da ne mogu da se citiraju postovi iz zakljucane stare kaVane, to je pre moglo.

Dragance, procitah tvoju pricu kako ste se ti i Sanja upoznali, eh, moze film da se snimi po tvom prikazu. :mrgreen:

Tejo, mnogo mi je drago zbog tebe i posla!!! Samo uzivaj!

Sofka, prelepe slike.

Sanja, puno srece sa zubom i uvom.

Dobar dan svima.

Dobra sam sta me snaslo (upala zuba i uha), pod terapijom, nije oscilirajuci bol ako juce, smiruje se, vise boli ono kad dodje vrijeme za novu terapiju. Ne dam se.

Zvoni mi telefon, moj necak 

'Gdje si buraz, shta ima? Koja ono bijashe registracija tvoga auta ?'

'Evo me pod lijekovima, niti kuda tichem, niti michem, gdje sam tu sam. Pojma ti nemam koja mi je registracija, mislim da ima slovo 'J', to je sve shto sam upamtila od registracije'

'Opasno vozis Vukadine, evo imam  chestitku plave boje za tebe, uhvatio te radar na 66 km/h u Dejtonskoj'

'Da Vukadin opasno vozi, uhvatio bi me na 166 km/h, a ne na 66. Najvishe mrzim kad za sitnu greshku placam'

'Cuti Vukadine, da je bilo 166 km/h, ode vozacka, nego ubuduce pripazi gdje je postavljen Trucan'

(Trucan - marka onog pokretnog radara na 3 noge)

Elem, ovaj Vukadin ce da plati kaznu za prekorachenje brzine. Shta bi bilo da vozim koje jache auto, nijedan radar omashila ne bih.

Dragance, procitah tvoju pricu kako ste se ti i Sanja upoznali,

eh, moze film da se snimi po tvom prikazu. :mrgreen:

Ako se nekad sretnemo svi , pitaćeš Sanju da ti ispriča :wink:

Sanjo , cek malo . Vukadin ti je necak ? Malo mi je konfuzno napisano ali ako sam dobro razumeo ti si dobila cestitku ?

Elem , jbs sve to , bitno je da ti je bolje nego juce .

Dragance , bilo bi lepo da se jednom svi okupimo bas bi mi to bilo  (y)

Zoko kako je Esta ?

Tasho u koju boju se kreci ?

Sophy , baci neku sliku od malih cica maca  (clap)

Edited by xoli

Ma jok, Darko je necak (otac Bojana i Srdjana sto su cesto kod mene) , a MENE zove Vukadin-om   :grin: :grin: :grin:

Pretpostavljam da je iz nekog domaceg filma, ima on to obicaj.

I ja mislim da bi bilo super da se nadjemo svi :) 

Ako se nekad sretnemo svi , pitaćeš Sanju da ti ispriča :wink:

I ja mislim da bi bilo super da se nadjemo svi :smile:

Dace Bog, pa ce biti neko okupljanje u buducnosti!  Samo - nadam se ne uz moju kuhinju, jer od mene postene kuvarice nikad biti nece. :mrgreen: Nekako zamisljam to okupljanje uz Draganov rostilj. (super)

Zoko kako je Esta ?

Hvala na pitanju, dobro. Sapica se oporavila, jos sutra je na antibioticima i to je to - sto se tice ove epizode. Videcemo za dalje. Inace, mnogo tesko podnosi ovu vrucinu.

Ma jok, Darko je necak (otac Bojana i Srdjana sto su cesto kod mene) , a MENE zove Vukadin-om   :grin: :grin: :grin:

Pretpostavljam da je iz nekog domaceg filma, ima on to obicaj.

I mene si zbunila sa tim Vukadinom totalno. (funny)

:) 

Obrala sam vishnju. Davajte recepAt za sok, neku manju mjeru, ostalo cu u zamrzivach, da pripravljam onako, kad zatreba.

Ja kad popijem ovu terapiju, fakat nishta ne osjetim .....mora da je zbog toga shto ja ne pijem chesto  lijekove, pa me opauche kao toljaga.

Kreči se, kreči - sad kad stignem kući strefiće me šlog :P dnevna i kuhinja u neku šta ja znam žutu ili breskva boju - ostalo bijelo, plafoni bijeli. 

Ma to su djeca nešto izvolijevala - ajd nek im bude. 

Ostalo će biti bijelo - i nemoj da ugledam kakvu mrljicu ili flekicu u narednih godinu dana! :P

Meni krecenje nikada ne pada tesko i stvarno sam dobar u tome ali ciscenje posle , majko moja kako to mrzim  :mrgreen:

Prosle godine imao goste , samo sto sam okrecio . Oni nocu vijali komarce i ja sutradan kada sam video fleke po zidovima kad me nije strefio slog  (pale)  :mrgreen:  

Malo sundjer i topla voda i kao ne vidi se . Tako je i dan danas , nisam krecio od tada .

Edited by xoli

SanjO ,

Zoko ne znam kakva joj je rana na nozi ali ako je zarasla ti barem mozes lako .Napunis lavor sa vodom i pusti je nek` se ladi i uziva  .

Guest
This topic is now closed to further replies.