Sign in to follow this  
galadriel

kineski Cubasti Pas-izbrisani post

Recommended Posts

Molim moderatora da objasni zasto je moj post na temi Kineski Cubasti Pas izbrisan,obzirom da
nije sadrzao apsolutno nikakva licna prepucavanja.Ja sam postavila jedan
post,koji nije sadrzao reci poput ''pljuvanje'',''bljuvanje'',''sram te
bilo'',''lazovcino'' ''stanceri'' i tome slicno,cime su se ostali sluzili ,no jos uvek se ti postovi mogu citati dok je moj izbrisan.Samo mog posta
nema...Moramo li svi da odmah kontaktiramo moderatora i
inetervenisemo,ucenjujemo,kao pojedini?Zasto svi postovi nisu izbrisani,vec samo
moj,koji apsolutno ne sadrzi ni jednu ruznu rec,vec mirno i jednostavno
objasnjenje.Ako neko moze tri godine da po BK forumu,temama,kao i
takmicenjima pominje ime moga psa i mene kao vlasnika u vrlo pogrdnom
kontekstu,mislim da imam pravo da odgovorim,no,ne na nacin niti
terminologijom kojom se doticni sluze,vec onom koja je meni,i svakom
malo bolje pismenom prikladna.Tako da pored toga sto post nije sadrzao
licna vredjanja,ja sam ta kojoj se pas vredja i pominje,nije ni sadrzao
neprikladnu terminologiju.Kao clan ovog foruma zasluzujem jednak tretman i zastitu od
onih koji se zale,a koji su zapravo doveli ovu temu gde je ona
sada..

Objasnjenje ste dobili odmah temi. Sklonjeni su svi postovi ne samo Vasi posle prve opomene. 

Mod. Dikan

Molim moderatora da objasni zasto je moj post na temi Kineski Cubasti Pas izbrisan,obzirom da

nije sadrzao apsolutno nikakva licna prepucavanja.Ja sam postavila jedan

post,koji nije sadrzao reci poput ''pljuvanje'',''bljuvanje'',''sram te

bilo'',''lazovcino'' ''stanceri'' i tome slicno,cime su se ostali sluzili ,no jos uvek se ti postovi mogu citati dok je moj izbrisan.Samo mog posta

nema...Moramo li svi da odmah kontaktiramo moderatora i

inetervenisemo,ucenjujemo,kao pojedini?Zasto svi postovi nisu izbrisani,vec samo

moj,koji apsolutno ne sadrzi ni jednu ruznu rec,vec mirno i jednostavno

objasnjenje.Ako neko moze tri godine da po BK forumu,temama,kao i

takmicenjima pominje ime moga psa i mene kao vlasnika u vrlo pogrdnom

kontekstu,mislim da imam pravo da odgovorim,no,ne na nacin niti

terminologijom kojom se doticni sluze,vec onom koja je meni,i svakom

malo bolje pismenom prikladna.Tako da pored toga sto post nije sadrzao

licna vredjanja,ja sam ta kojoj se pas vredja i pominje,nije ni sadrzao

neprikladnu terminologiju.Kao clan ovog foruma zasluzujem jednak tretman i zastitu od

onih koji se zale,a koji su zapravo doveli ovu temu gde je ona

sada..

Objasnjenje ste dobili odmah temi. Sklonjeni su svi postovi ne samo Vasi posle prve opomene. 

Mod. Dikan

Hvala na odgovoru.

Molim onda da se privremeno izbrise post,ili deo posta,gde se moj pas karakterise kao pet quality pas a ne uzgojni,kakav ona zapravo i jeste,zasnovan na verbalnim,a ne pisanim dokazima.Pisane dokaze sa izlobi o uzgojnom kvalitetu moga psa,kao i uredne komentare i prevode sudijskih kometara,prilozicu administracijii na uvid ukoliko je potrebno.Iako ne zivim na Balkanskim prostorima,kao bivsi clan KSS i vlasnik CCD pasa,ovu temu sam vrlo rado posecivala,kao i mnogi drugi kojih vise na ovoj temi nazalost nema.Edit Da li konacno,posle duzeg vremenskog perioda,moderatori ovog foruma mogu staviti zabranu na ovako monopolisticko ponasanje,ili i mi,preostalih par,koji jos uvek posecuju forum,trebamo da se povucemo kao vecina?

Uvek su dobrodosli svi koji postuju pravila foruma. 

8. Nije dozvoljeno voditi privatne rasprave na javnim mestima.

21.Ukoliko iznosite optužbe na račun bilo kog člana ili druge osobe, odnosno institucije neregistrovane i REGISTROVANE na ovom forumu, dužni ste da se predstavite punim imenom i prezimenom. Svaka optužba bez dokaza i bez predstavljanja smatraće se klevetom i biće obrisana. Komentarisanje pasa jeste dozvoljeno ali neosnovano blaćenje osoba ili institucija nije.

Administraciji BK nisu potrebni dokazi o kvalitetu Vaseg psa. Postavite ih slobodno na temu.

Edit.

BK nije nadlezan za prijave mogucih mahinacija institucijama kao sto je KSRS. Postovi u kojima su zvanicna resenja KSRS ili nadleznih organa da se radi o mahinacijama ne spadaju pod pravilo 21. 

Hvala na razumevanju. 

Mod. Dikan

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this