timon

American Pit Bull Terrier -APBT - 20.deo

Recommended Posts

Vazi..

Recite mi, jel se jos stampa onaj casopis "Srcanost"? Video sam ono Ch. Pan je bio 2010, pa reko da se ne stampa jos?

msm da se stampa jos uvek... prosle godine jeste,verujem da je i ove...

msm da se stampa jos uvek... prosle godine jeste,verujem da je i ove...

Ko stampa, i gde ima da se uzme? Jel se narucuje? Koliko je? :D Smaram ali me interesuje :P

Ko stampa, i gde ima da se uzme? Jel se narucuje? Koliko je? :grin: Smaram ali me interesuje :razz:

Tesko se dolazi do njega ukoliko se shtanca i dalje posto je mali tiraz a i ide samo u uzim krugovima..

2107296768102920092.jpg

Jedno pitanje stencima je danas 27 dan do sad sam ih prehranjivao mlekom za bebe. Jel rano da Im pocnem davatii cvrscu hranu danas sam I'm malo naredao sitno parizera pojedose ga u momentu ili da I'm u mleko dajem palente ili griz. A po malo izmutim u mleko I vitaminske tablete. Jel gresim ili mogu to da I'm dajem?

Pocetak hranjenja stenaca je manje vise individualna stvar svakog odgajivaca, i neko ce ti reci ovako, neko onako i kako god uradis bice dobro, ja sam svojima od 25 dana kuvao palentu sasa sitno iseckanom  dzigericom. Jos sam tu dodavao tikvice i sargarepe. To sam im davao 10-ak dana, a onda prelazim na konkretnije obroke.

Jedno pitanje stencima je danas 27 dan do sad sam ih prehranjivao mlekom za bebe. Jel rano da Im pocnem davatii cvrscu hranu danas sam I'm malo naredao sitno parizera pojedose ga u momentu ili da I'm u mleko dajem palente ili griz. A po malo izmutim u mleko I vitaminske tablete. Jel gresim ili mogu to da I'm dajem?

Par dana plazma i mleko, mleveno meso i mleko a posle potopljena kvalitetna i pasirana hrana za stenad.

Dva Borise dva mnogo je ceiri

a onda jumbo cetvorka i mup osmica...  a zao mi sesticu da izbacim... :D

Ko stampa, i gde ima da se uzme? Jel se narucuje? Koliko je? :grin: Smaram ali me interesuje :razz:

a buraz,pomogao bih ti da znam,ali izgubio sam broj... imao sam broj gde se moglo poruciti,stize na kucnu adresu ali zaboravio sam...

Kazu da ne valja plazma zbog secera.

Grese. Odlicna je plazma. Mislim da nema nista bolje za bebe bilo koje vrste ljudi i zivotinja. Ja sam mojima davao plazma mleko i mesano mleveno sa pirincem, malo kasnije. Bili su kao mali tenkici. Fajt po ceo dan. Nije losa varijanta  sa kvalitetnim bebecim  granulama, mada nemam licno iskustvo sa tim. U principu, bitno je lagano uvoditi stence u nov nacin ishrane i voditi racuna da svi podjednako jedu. Redovno ciscenje od glista i keruse i stenaca je mnogo bitno.

Sta znam... ja sam je koristio ranije dosta, pa su me natripovali i izbacio sam je. Mada nisam video neke posledice od nje. Sad cekam leglo bulica pa cu da je ubacim ponovo u ishranu klinaca. Inace dajem i bebelac i ad3 sa pirincem obavezno kad su u tom prelazu sisanje-cvrsto jelo. Posle mlevena tunjevina i belo meso raskuvano.

poceo sam po malo da i dajem i soltex jbg valjda se tako zove deciji za ciscenje od glista predhodnoj turi sam kupovao kvalitetne granule za stence pa sa mlekom kad se rastvore mada sam njima kasnije poceo cvrstu hranu. Ovi su sad krupniji valjda leto pa ne trose energiju na hladnocu al me j,,,, pocinje vec fajt prosli put sam gresio jbg neiskustvo sa ovakvim stencima ovi maksimum jos 20 dana i svaki ide u svoju kutiju

Guest
This topic is now closed to further replies.