timon

American Pit Bull Terrier -APBT - 20.deo

Recommended Posts

Nego me interesuje ko moze da mi kaze, pricao sam s' momcima iz zabranjenog sporta kazu oni da vecina ovih pasa sto fura skakanje i tako te discipline prima neku vrstu dopa, jel rade to stvarno? Ili ovi lupetaju u praznu slamu?

doping poboljsava rezultate kao i kod ljudi. kako ga ima u zabranjenom sportu,ima ga vrv i u ovim drugim,barem kod ovih pasa sto postavljaju vrhunske rezultate i rekorde... kazem vrv jer ne znam,samo nagadjam.

Borise , solidan je za staffa . Koliko to ima stepeni kod vas , cini mi se da je bas prevruce jer se brzo zadise i izgleda mi kao da nema bas volju za ludovanjem .

ima oko 22-3 ali sunce je strasno jako. zadise se delom i zbog maske...  to

da nema volju je pocelo od pre neke 2 nedelje,nznm zasto...  danas ga

celi dan gnjavim da vija flasu (ja vucem kanapom) i on onako,polako

hoda,sav nikakav. po celi dan mi lezi ko strvina i dolazi da se ceska.

jedino ima volje kad treba jesti,onda bi valjda i valcer igrao.

mozda i ja preterujem jer radim sa njime od 12 do 13 sa tom flasom (skakanje,tow itd) pa posle toga

na bisickli i trcimo 15 min dodje kuci,cekam da se ohladi,dam mu da

jede, onda ga brat proseta pola sata oko 17:00 i ja ga setam navece

sat-dva.    navece ima mnogo vise energije/volje tako da kontam da je

zbog vremena...

recimo za ovo uvek ima volju:

samo i tu se brzo zadise zbog maske...

problem je sto ja to snimao u perioud od 12-13 sati kada je sunce dosta jako (iako je temp oko 22-25).  

imam

posla po dvoristu i kuci oko priprema za slavu,te moj trening,te faks

pa ne mogu odvojiti predvece kad padne temperatura toliko vremena dok ne prodje 7-8. maj...

Ti furas zoloski vrt, bas lepo :grin: To je moj cilj kad ostarim, farmica neka na selu i kuliranje do kraja :wink:

Evo sada kada sam ovako ostario  (granpa)furam ga  :mrgreen:

Orijana odbacicu te ja do gore, ako obecas da neces da me slikas  :mrgreen:  

Inace od Z stanice ima oko 3km do tamo, s tim sto je malko brdasce pa treba nesto vise vremena peske nego po ravnom.

@orijana: ja kapiram ako stignete do Karlovaca da nije problem, cak ni nama da se spustimo po vas, neko ce tu moci, al iz Bgda, stvarno nzn kako da vam pomognem

@Boris: u svakoj corbi neka mirodjija mora da postoj, tako da ih verovatno ima i u ovome..

ja predlazem da bude oko 10, 11 pre podne, da ne cekamo guzve, izletnike, komarce i ostalo.

Orijana, ja cu dva tri dana pred show znati da li idem iz BGa ili se vracam preko Bga ili idem direktno iz Loznice i vracam se odmah u Loznicu. Ako idem iz Bg ili ako se vracam preko Bga, kod mene ima mesta ali bez psa. Cucemo se pred show, cim budem znao. 

pozdrav od nas dvojice

3130ejd.jpg

Ma bezi, unistavaju psa...

Ovaj moj tuta, 'oce da skace ali nece da se zadrzi (sem ponekad). Nema sanse da ga izmolim, ali sta cu.. Bitno je zezanje, ne mogu da ga teram na ono sto nece, jer cisto sumnjam da ne moze  (doh)

ja predlazem da bude oko 10, 11 pre podne, da ne cekamo guzve, izletnike, komarce i ostalo.

Tipa u 10h kod gimnazije, pa dok se okupimo do 10:30h kako to vec ide, uvek neko kasni :smile: i onda lagano idemo zajedno ka tamo? To bi bilo oke..

ps. da izglasamo vreme u narednih par dana i to mu dodje to otprilike

Edited by Original

(y)  (y)  (y) 

Matijevic? Pitbullns? UG Kennel? sidartans? boris ns? orijana & sleepy? borkot77?

jel vam odgovara to vreme? da potvrdimo da znamo na cemu smo

sidartansa nema na forumu vec neko vreme, ne odgovara na pp, pa ako neko ima kontakt, neka javi coveku. Steta da ne dodje. Onaj njegov crnac je ko stvoren za ovaj sport.

Meni odgovara bilo koje vreme samo da nadjem prevoz. Hvala Sedamag, ja psa ne vodim u svakom sluchaju. Uspavani koliko sam razumela ne zna da li ce biti u Srbiji u opshte u to vreme, a Acme ne bi ni dovodio jer ona ne podnosi voznju bilo kakve vrste.

Ta Gimnazija gde se nalazi? Da vidim postoji li prevoz do nje pa se prishlepam nekome tamo, bar u gepek (thumbup)

Orijana, ja zaista neću znati do poslednjeg dana da li ću ići ili ne. Takva mi je trenutna situacija sa poslom. Ako budem išao ili znao unapred javljam se. Ja sam iz Čačka, tako da imaš prevoz u oba smera. ;)

A tu je i Sedamag. Sramota je da nema niko da te pokupi iz Bg-a.

Edited by simba

Okupljanje je 12 maja u koliko sati ? Iz Indjije ce doci za sad dva pita pozz....

:-/  ali koja mogucnost?!  Imam 2 kolokvijuma iz analize finansijskih izvestaja tog dana a 16. bankarstvo!

@boris NS jel mu stavljas korpu u dvoristu kad se igra sa loptom da je ne bi icepao

ma da...  vec ih je sredio dosta. ovako se igra ko zna koliko vremena a neosteti loptu. mada dao mu je brat pre neki dan i bez tog,pa je uzme i trese glavom i bezi po dvoristu a ovaj ga vija. ne mozes ga razdvojiti od lopte... :D

:-/  ali koja mogucnost?!  Imam 2 kolokvijuma iz analize finansijskih izvestaja tog dana a 16. bankarstvo!

tebi je bar blizu 1-2h da odvojis nije neka mudrost  (shrug) 

Kad pregledate kerove u potrazi za krpeljima obavezno pogledati u ušne školjke!

Gamad baš voli da se sakrije...

ma da...  vec ih je sredio dosta. ovako se igra ko zna koliko vremena a neosteti loptu. mada dao mu je brat pre neki dan i bez tog,pa je uzme i trese glavom i bezi po dvoristu a ovaj ga vija. ne mozes ga razdvojiti od lopte... :grin:

Boomer ball je resenje   (happy)

Evo danas sam nešto u nedoumici. Ima tu u komšiluku par dečaka, stalno provociraju Simbu kad prolaze. Izađem ja danas da im malo skrenem pažnju. Uvedem ih u dvorište, čisto da malo upoznam Simbu sa njima, da vidi da im verujem i da su dobrodošli. Ne mogu da slušam više da laje. Oni ga izmaze, operu ruke. Ja im objasnim da ni slučajno ne otvaraju kapiju, da ga više ne provociraju kroz ogradu i ne maze kroz ogradu. Da mogu da ulaze samo kad sam ja tu.

I sad se nešto pitam, jel bolje da se plaše i da on laje kroz ogradu ili je bolje da ih ker poznaje i da im veruje i da oni nemaju straha. Ne valja kako okreneš.

Ne valja ni jedno ni drugo ali bih i ja slicno postupio . Bitno je da ga ne zezaju , a ti kad nisi kuci zakljucaj kapiju i nema problema  (handshake)

Mozda neko planira u junu u Grcku na odmor , pa neka povede i psa  (y)

08. i 09 .  je pitshow na kome drzi seminar i sudi Gary Hammonds  (handshake)

Program:

Satudrday, June 8, 2013

• 17:00 – 18:00 Entries for Breeding Seminar / Entries for Conformation and Weightpulling
  • 18:30 – 19:30 APBT Breeding Seminar by Gary J. Hammonds
  • 19:30 – 20:00 Handling for ADBA Shows Seminar
  • 20:00 – 20:30 Conversation on breed issues

Sunday, June 9, 2013

• 9:00 – 11:00 Entries for Conformation & Weightpulling
  • 11:30 – 14:00 Conformation
  • 14:00 – 15:30 Break
  • 15:30 – 16:30 Conformation
  • 16:30 – 17:30 Awards:
  1. Best Conditioning
  2. Best Junior Handler
  3. Best Puppy
  4. Best in Show
  5. Best of Opposite Sex
  • 17:30 – 18:00 Weighting of participating dogs
  • 18:00 – 20:00 Weightpulling Competition
  • 20:00 Awards:
  1. Most Weight Pulled
  2. Most Weight Pulled / Body Weight

Conformation Classes

Basic

Males

• 3 – 6 months
  • 6 – 9 months
  • 9 – 12 months
  • 12 – 18 months
  • 18 – 24 months
  • 24 – 36 months
  • 36+ months

Females

• 3 – 6 months
  • 6 – 9 months
  • 9 – 12 months
  • 12 – 18 months
  • 18 – 24 months
  • 24 – 36 months
  • 36+ months

Pricelist

• Entry: 1,00€/day
  • APBT Breeding Seminar: 10,00€
  • Handling Seminar: 1,00€
  • Conformation: 10,00€/dog
  • Weightpulling: 6,00€/dog

Map

Dimitris Apergis

-- Mobile: 6943667396

-- eMail: apergis@pitbull-club.gr

Thodoris Dimitrakopoulos

-- Mobile: 6975021235

-- eMail: dimitrakopoulos@pitbull-club.gr

Guest
This topic is now closed to further replies.