timon

American Pit Bull Terrier -APBT - 20.deo

Recommended Posts

Hvala svima... :D 
Ovu zenkicu cu da zadrzim - 935538_427372267361767_1714114856_n.jpg
Nije bas fotogenicna al' sta ces :D ona ima 1460 grama i najludja je od svih zenki,aktivna bas i najvise rezi i laje (ako se to moze nazvati tako).  (lmao)

Ja treniram pse po Strazilovu i okolnim brdima na Fruskoj gori minimum 2-3 nedeljno, kad je lepo vreme i cesce i gotovo da nikad nisu zakacili krpelje tamo. Ali zato u gradu katastrofa... Inace ih prskam sa ektanonom, dobro mi se pokazao, odlican odnos cena-kvalitet, ampule i praskove sam batalio.

Ja treniram pse po Strazilovu i okolnim brdima na Fruskoj gori minimum 2-3 nedeljno, kad je lepo vreme i cesce i gotovo da nikad nisu zakacili krpelje tamo. Ali zato u gradu katastrofa... Inace ih prskam sa ektanonom, dobro mi se pokazao, odlican odnos cena-kvalitet, ampule i praskove sam batalio.

To se u vodi rastvara ako se ne varam? Ako jeste, moj ortak je to koristio isto se dobro pokazalo..

Pozdrav svima, izvinite za upad. Shto se tiche okupljanja u Strazilovu 12og maja mozete li mi reci (opet sorry ako negde pishe) u koliko sati je to, da li ima neki autobus iz Beograda do dotichne lokacije? I da li mozda ide neko iz BGa ko ima mesta u kolima za mene (i mozda Sleepyja ako uspe da se organizuje) sa jedni rancem foto opreme (i kojim sendvichem :smile: )? Ako ima bilo koga da je zainteresovan da nas preveze neka mi poshalje pp ili ovde ili na fbu (Kama Orijana).

Nadam se da ce imati ko da poveze Orijanu i Uspavanog . Sa Orijanom na skupu imate zagarantovane profi slike ,a mozda i montirani video skupa  (y)

Uspavani bi bio odlican cut i cornerman zlu ne trebalo :evil_laugh:    (king)  (rudolf)

Edited by xoli

Koks , odlican video i odlican stafford  (headbang)

Zevs , prelepa mala garavusa  (sun)

Gliga , gangsteraj  (funny)

Brox , kako napreduje mali ?

To se u vodi rastvara ako se ne varam? Ako jeste, moj ortak je to koristio isto se dobro pokazalo..

Jeste, bocica je 200-300din, traje mi od letos, ostala mi je jos mozda trecina, a tretiram 4 psa sa njom. 

Jeste, bocica je 200-300din, traje mi od letos, ostala mi je jos mozda trecina, a tretiram 4 psa sa njom. 

Ja tretiram dvoriste i terase ektanonom isto. Dobar rezultat. Pripaziti na uputsvo omjera vode i tecnosti iz bocice, ima napisano .

1ml na 4l vode, s obzirom da mutim u flasu od 2l onda stavim 0,5 jer mi je tako zgodnije da ih prskam. I ja isto polijem mesto gde se sedi kad je lepo vreme, nema muva, osa, komaraca... 

Nadam se da ce imati ko da poveze Orijanu i Uspavanog . Sa Orijanom na skupu imate zagarantovane profi slike ,a mozda i montirani video skupa  (y)

Uspavani bi bio odlican cut i cornerman zlu ne trebalo :evil_laugh:    (king)  (rudolf)

Hvala Xoli i Original. Ja cu dati sve od sebe, chitala sam uputstvo na FBu, pa me zbunilo postoji li autobus ili voz onuda, raspitacu se josh. Naravno delimo novce za gorivo ako bi neko ponudio prevoz, ne dolazi u obzir da me/nas neko vozi za dz.

@Xoli nikad bolje, skacemo, trcimo koliko nam vreme to dozvoljava :)

Nego reci mi PitBullNS jer mogu kucicu da prskam s' tim dok smo u setnji da se osusi, hoce li pomoci?

@BorisNS

mene je jednom jako zabolilo ovakvo istrčavanje. Psu se prikenjalo, pa stao. Stao sam i ja ali na prsima 3 metra dalje :grin:

hahahahaha!  :D

moj je to radio kad se umori,naglo stane samo mi je leva ruka non stop na kocnici inace i ne vozim brzo kao sto vidis a desna mi prikuje povodac za korman... tako da i kad stane povuce mi prvo ruku unazad i ja stanem na vreme.

bilo zeznuto dok sam snimao jer sam levom drzao telefon a desnom povodac i kao kocnicu. da je stao odvukao bi mi ruku sa kocnice... :D

@Xoli nikad bolje, skacemo, trcimo koliko nam vreme to dozvoljava :smile:

Nego reci mi PitBullNS jer mogu kucicu da prskam s' tim dok smo u setnji da se osusi, hoce li pomoci?

Moze, kao i po boksu i oko njega. Ja prskam i kod zeceva, prepelica, pilica... 

Moze, kao i po boksu i oko njega. Ja prskam i kod zeceva, prepelica, pilica... 

Ti furas zoloski vrt, bas lepo :grin: To je moj cilj kad ostarim, farmica neka na selu i kuliranje do kraja :wink:

Nego me interesuje ko moze da mi kaze, pricao sam s' momcima iz zabranjenog sporta kazu oni da vecina ovih pasa sto fura skakanje i tako te discipline prima neku vrstu dopa, jel rade to stvarno? Ili ovi lupetaju u praznu slamu?

Edited by Brox95

hahahahaha!  :grin:

moj je to radio kad se umori,naglo stane samo mi je leva ruka non stop na kocnici inace i ne vozim brzo kao sto vidis a desna mi prikuje povodac za korman... tako da i kad stane povuce mi prvo ruku unazad i ja stanem na vreme.

bilo zeznuto dok sam snimao jer sam levom drzao telefon a desnom povodac i kao kocnicu. da je stao odvukao bi mi ruku sa kocnice... :grin:

e, oko tog naglog stajanja, a bome i gledajući one klipove gore... čini mi se da ti je ker pretreniran, možda malo da ga ispauziraš? mislim da ne bi bilo loše...

Vecina pasa u zabranjenom sportu su na hemiji . Sportasi uglavnom ne , barem vecina koju poznajem . Dobra ishrana i trening . U svakom zitelju ima kukolja , pa je zasigurno da ima i njih na steroidima i deureticima i ko zna cemu , pogotovo kod onih kojima je bitniji izgled psa nego sami takmicarski rezultati .

Brox  (y)

Borise , solidan je za staffa . Koliko to ima stepeni kod vas , cini mi se da je bas prevruce jer se brzo zadise i izgleda mi kao da nema bas volju za ludovanjem . Kod mene je 10-12 stepeni i cim bude oko 20 pocinjem sa laganim treninzima , pogotovo sa Flame i bice klipova .Nju je skoro nemoguce dobro uslikati jer je non stop u pokretu . Kakva li je bila kao stene ne mogu ni da zamislim  :grin:

Uspeo sam par slika danas da opalim , mada su neke morale da se izostre na max i opet nije dobro ispala  (tease)

Evo par slika od Flame i Jack-a .

FlameampJack007.jpg

http://i156.photobucket.com/albums/t37/xoli_2007/FlameampJack009.jpg

http://i156.photobucket.com/albums/t37/xoli_2007/FlameampJack010.jpg

http://i156.photobucket.com/albums/t37/xoli_2007/FlameampJack008.jpg

FlameampJack006.jpg

http://i156.photobucket.com/albums/t37/xoli_2007/FlameampJack002.jpg

Jack naravno ljubomoran kada joj posvecujem paznju i obrnuto ,

http://i156.photobucket.com/albums/t37/xoli_2007/FlameampJack003.jpg

A , to se vidi ovde na slici ali nazalost ne cuje  :grin:

FlameampJack004.jpg

@xoli:  (y) 

jack, stari robijash  :flex:  :ph34r: 

@orijana: mi bismo vas pokupili rado, ali nas je 4oro + pas, a i ne idemo kroz Bgd, valjda ce se neko naci..

@brox: kao sto ih ima tamo, ima ih i u ovom sportu verovatno

Neshto sam gledala i u teoriji mogla bih basom/vozom do Sremskih Karlovaca odatle kako su mi objasnili ima sat vremena peshke jachim hodom, a buduci da ja bez psa shetam samo u igrici to mi zaista nije opcija sa punim rancem opreme i 35 stepeni (na stranu to shto i kartu ne znam da drzim pravilno). Ako nema ikog iz Bga mozda se nadje neko iz Novog Sada ili Sremskih Karlovaca. Sve u svemu ne odustajem do poslednjeg dana.

Guest
This topic is now closed to further replies.