timon

American Pit Bull Terrier -APBT - 20.deo

Recommended Posts

Da si mi blize dao bi ti ja cjeli kolut, inace ja ga platio jako jeftino nekih par minuta straha i to je to  :bandit:(funny)

doniraj 2parceta ako si u visku za Strazilovo :wink:

Edited by Original

ma nije uopce problem, nego kako da posaljem do vas...daleko je to od mene...

Decko je iz Hrvatske :P A sto se tice Koksa super je, kao zmaj :D Samo napred, bice on k'o stena  (bow)

Ma strašno, ne može da se živi od krpelja... Ovo nije normalno, svuda ih ima. Prošle godine smo Rokiju iščešljali krpelja posle šetnje, a šetan je po gradu, po asfaltu, uopšte nije puštan s povoca. Sva sreća da smo slučajno krenuli tada da ga sređujemo inače bi se zakačio.

Pozdrav svima, izvinite za upad. Shto se tiche okupljanja u Strazilovu 12og maja mozete li mi reci (opet sorry ako negde pishe) u koliko sati je to, da li ima neki autobus iz Beograda do dotichne lokacije? I da li mozda ide neko iz BGa ko ima mesta u kolima za mene (i mozda Sleepyja ako uspe da se organizuje) sa jedni rancem foto opreme (i kojim sendvichem :) )? Ako ima bilo koga da je zainteresovan da nas preveze neka mi poshalje pp ili ovde ili na fbu (Kama Orijana).

Pozdrav svima, izvinite za upad. Shto se tiche okupljanja u Strazilovu 12og maja mozete li mi reci (opet sorry ako negde pishe) u koliko sati je to, da li ima neki autobus iz Beograda do dotichne lokacije? I da li mozda ide neko iz BGa ko ima mesta u kolima za mene (i mozda Sleepyja ako uspe da se organizuje) sa jedni rancem foto opreme (i kojim sendvichem :smile: )? Ako ima bilo koga da je zainteresovan da nas preveze neka mi poshalje pp ili ovde ili na fbu (Kama Orijana).

Ovo cisto copy da bi se prenelo na narednu stranu, pa nemoguce da nema niko iz Bgda sa slobodnim mestom a i niko da se oglasi?

PS. Sto se tice krpelja, 3komada zadnja 2dana a ima advantix..  (curse)  (curse)  (curse)

stvarno jeziva situacija sa krpeljcinama. Stvarno vovek ne mze da bude pametan. Verovatno ce uginuti mnogi psi, ostace u zivotu ovi koje lecimo i stitimo i ovi koji su imuni na piroplazmozu i idemo dalje. Tako to priroda radi. 

Orijana, ja eventualno mogu da ponudim mesto kad se budemo vracali iz Strazilova za Bg, mada nisam siguran u kom cu pravcu ici Bg ili Lo. Javicu.

PS. Sto se tice krpelja, 3komada zadnja 2dana a ima advantix.. 

Na koliko mu stavljaš? Ja već treću godinu Naomi stavljam Advantix i nikada ništa nisam našao na njoj. 

Na koliko mu stavljaš? Ja već treću godinu Naomi stavljam Advantix i nikada ništa nisam našao na njoj. 

Ma na mesec dana, 1-2-3dana nekad i ranije.. 

Za strazilovo sam kapirao i da ga napuderisem pored advantixa.. 

Ma na mesec dana, 1-2-3dana nekad i ranije.. 

Za strazilovo sam kapirao i da ga napuderisem pored advantixa.. 

Da, to je OK. Ja sam bio na Stražilovu s Naomi, bio sam i na Brankovcu prošle nedelje, i nije bilo krpelja na njoj. Tako i ja stavljam, na mesec dana. Definitivno nema pravila.

Guest
This topic is now closed to further replies.