timon

American Pit Bull Terrier -APBT - 20.deo

Recommended Posts

Tu smo kao i obicno, imam na onu sliku iz prosle teme komentar.

Za 5 dana slikam Riu zadnju lozu da vidis s'a su noge :D Samo jos malo da se utegne :P:D Skakuce bre, mislim da nista ne gotivi vise od toga i grzanja.

Momci posto ne mogu da nadjem vatrogasno crevo, sta moze da zameni za kobasicu taj materijal?

Dzak od jute se lakse cepa naravno ali ako ima vatrogasaca onda mora da ima i creva :) A , mozes odnegde da narucis da ti posalju ;)

Inside tip :

Hidranti u stambenim zgradama sa koturom vatrogasnog creva  :evil_laugh:

Edited by xoli

mlad je ovaj drugi pas pa cesto pusti, zvace.. ali bice dobar. Radili su samo 15tak min Nisam smeo vise, bila je vrucina a nisu u formi.

a ovo smo probali prvi put u zivotu. Posle je skocio oko 3m. Nezgodne su ove cigle.

zato ih volim. Pre tacno mesec dana mi je umirao na rukama. Mislio sam da je gotov. 
inace smirio se dosta sto se tice drugih pasa. Nije vise onako divlji. I poceo da mi se slihta kao nikad. on je uvek bio samotnjak. Cudan pas totalno. Obozavam ga. Voleo bih da nadjem pogodnu zenkicu ili za njega ili za Arisa, rado bih drzao njihovo potomstvo. Ja cak mislim da bi i u 4X4 razvalio!

ako neo ima kontakt sa Sherijom, voleo bih da se raspitam oko porekla. Greota sto se ne zna tacan rodovnik. Moguce da Sherija zna te pse.

Edited by Sedamag

Tu smo kao i obicno, imam na onu sliku iz prosle teme komentar.

Za 5 dana slikam Riu zadnju lozu da vidis s'a su noge :grin: Samo jos malo da se utegne :razz::grin: Skakuce bre, mislim da nista ne gotivi vise od toga i grzanja.

Momci posto ne mogu da nadjem vatrogasno crevo, sta moze da zameni za kobasicu taj materijal?

Da si mi blize dao bi ti ja cjeli kolut, inace ja ga platio jako jeftino nekih par minuta straha i to je to  :bandit:(funny) 

Guest
This topic is now closed to further replies.