jasmina

Gordon seter (Gordon Setter FCI: 7.2-6)

Recommended Posts

Lovna je linija a verovatno ce biti na prodaju ali jos je rano nije prodaja u prvom planu nadam se da ovim odgovorom nisam krsio pravila!

Stenci za sad jos nisu na prodaju i ovo nije oglas!

Lovna je linija a verovatno ce biti na prodaju ali jos je rano nije prodaja u prvom planu nadam se da ovim odgovorom nisam krsio pravila!

Stenci za sad jos nisu na prodaju i ovo nije oglas!

voleo bih da mi nekako javis kada budes znao.lovim sa bretonima,pa sam rad nabaviti nesto pretezno za aport patke,pa ili ce biti gordon ili NOD.tebi hvala u svakom slucaju.pozdrav

Gordoni i uopste engleske rase i nisu nesto za aport ja sam se bas namucio da im uradim aport ! Ako je za patke neka pre to bude NOD ima vise razloga za to ili labrador mislim da gordoni nisu dobri pogotovu ako se radi o zimskom aportu pataka!

On 1/26/2017 at 6:04 PM, Vladimir Ruma said:

Imam kuju istog uzrasta,isto je iz novosadske odgajivacnice,pretpostavljam iste kao I Vas pas.  Ostenjena 18.06.2010.

Xexexex... onda su iz istog legla, pošto je i naš tada oštenjen. Neverovatno da ih ima toliko malo ,šteta. Ako imate neku sliku okačite da je vidimo :wink:

p00z

Pozdrav svim Gordon Seterasima. Skoro sam kupio mladu zenku Gordona, kod mene je od prilike 1god.Mada kada sam je kupio imala je oko 11mes i ove godine vodio sam na parenje kod izvrsnog,Rdanog i Exterijernog kera.prinovu od boga zdravlja ocekujem za mesec dana.Nadam se da ce biti puno decaka i devojcica, koji ce biti dobri lovci. Pozdrav sima uz lovacki pozdrav DOBAR POGLED.... Do skorijeg citanja i vidjenja, Igor iz Paracina 064 22 77 875 i 035 571 984.

On 20.3.2017. at 21:19, igormilojkovic said:

Pozdrav svim Gordon Seterasima. Skoro sam kupio mladu zenku Gordona, kod mene je od prilike 1god.Mada kada sam je kupio imala je oko 11mes i ove godine vodio sam na parenje kod izvrsnog,Rdanog i Exterijernog kera.prinovu od boga zdravlja ocekujem za mesec dana.Nadam se da ce biti puno decaka i devojcica, koji ce biti dobri lovci. Pozdrav sima uz lovacki pozdrav DOBAR POGLED.... Do skorijeg citanja i vidjenja, Igor iz Paracina 064 22 77 875 i 035 571 984.