jasmina

Gordon seter (Gordon Setter FCI: 7.2-6)

Recommended Posts

pre pola godine sam trazila da kupim stene gordona ali nigde nismo mogli da nadjemo....

definitivno najlepsa rasa koja postoji ( po meni ).... pozz

pre pola godine sam trazila da kupim stene gordona ali nigde nismo mogli da nadjemo....

definitivno najlepsa rasa koja postoji ( po meni ).... pozz

Eh, sad`, a irci :D?

Šalim se, naravno, svi seteri su predivni. Lično preferiram irce koje sam držao 36 godina, a trenutno imam engleza. Gordone iz Karlovaca sam viđao na izložbama još 80-tih godina tako da se zaista trude. Nažalost, ovde u Srbiji ih je jako malo (danas svih setera je malo) i bili su uglavnom slabiji primerci pa nisam imao prilike da im se posebno približim. Nedavno sam susreo jedan primerak uvežen iz Rumunije (za info: plaćen je 400 e) koji mi se jako dopao. Nadam se da su ova nova legla kod nas na zavidnom nivou, zaista bih želeo da tako bude.

Pozdrav prepelicar. Cuo sam da je majka od tvoje gordonke ekstra lovna kuja dobar markirant., a otac?

Kuja je zaista vrhunska a otac je stara krv ima 12 god zivi u polju kod jednog starog lovca stalno je u terenu kao masina je ! Ali moja ljubav su Nkd i ovo ce biti odlicna zenka za lov a i kao kucni ljubimac retka rasa i ovo je vec jedna lepa zenka !

Milica i stenci! :D

A jedno od milicinih malih iz njenog prvog legla je kod mene! Zovemo ga Ari i sad već ima 5,5 godina. Divan i mio pas, neopisivo nežana i brižan.

post-16693-13598025350322_thumb.jpg

Dzesi je bas porasla sada ima 9 meseci i 60-61 cm mislim da je krupna zenka i naravno lepa ! Na prodaju je bila sada videcemo ali ako je neko zaiteresovan neka se javi! Danas se pripremali za prve izlozbe!

p3020357.jpg

p3020364.jpg

p3020370.jpg

p3020371.jpg

Evo jos malo slika!

http://img442.imageshack.us/img442/8371/p3020373.jpg

http://img19.imageshack.us/img19/6706/p3020375.jpg

http://img220.imageshack.us/img220/5301/p3020376.jpg

Postovani! Procitajte Pravila Foruma, posebno o postavljanju slika, reklamisanju stenca i vase uzgajivacnice:

viewtopic.php?f=39&t=13855

Hvala na saradnji!

Mod BUD

naši psi nikada nisu bili u lovu, osim na golubove u Studentskom parku ili svrake na Kelemegdanu, ali GEN RADI!!!

Ari (u aprilu puni 6 godina) uspečno uči Dundu (17 meseci) :