Doberman klub Kragujevac

Members
  • Content Count

    14
  • Joined

  • Last visited

About Doberman klub Kragujevac

  • Rank
    Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Doberman klub Kragujevac

    SPECIJALIZOVANA IZLOŽBA DOBERMANA - IX BALKAN SIEGER 28.04.2018.

    Fotografije možete pogledati na : Facebook gallery by Dobermann Fan Club
  2. Doberman klub Kragujevac

    SPECIJALIZOVANA IZLOŽBA DOBERMANA - IX BALKAN SIEGER 28.04.2018.

    Poštovani izlagači , javite nam u koliko primetite da u izveštaju nismo naveli tačne podatke za vašeg psa . Hvala na razumevanju . Doberman klub Kragujevac
  3. IX BALKAN SIEGER 28.April 2018. Kragujevac Judge : Demetris Cristodoulou (Cyp) Black males: Baby class 3-6 months Vp , Best baby Angel of Shaytan Milano (Colt di Perlanera – Pride of Russia Chernika) Vp - Terzo von Zhaveli (Hazar di Altobello – Decima von Zhaveli ) Vp - Agor Best of Serafimi (Cesar Cros von Ashanti – Roma Casa di Zorzzi) Vp - Magnum del Naissus ( Lucinio del Diamante Nero – Willa del Naissus) Junior class 9-13 months Exc - Arhangel von Schwarze Kraft (Hazar di Altobello – ZZ von Schwarze Kraft) Exc - Iz Valkirii Nestor (Ebay del Tibur – Sant Kreal Maxima) Exc - Golden Gladiator von Zhaveli (Zac Ginga House – Red Reina von Schwarze Kraft) Exc - Quai Alba Avis (Valdo from Lipar Land – Norma Alba Avis) - Exc - The B52’s Thor (Eagle Spirit from Lipar Land – B52’s Vikitza) - Exc - Moskri Loco von Scarva’s Strand (Quiz von Schwarze Kraft –Holly von Scarva’s Strand) - Exc - Zeppelin Ginga House (Asterix del Nasi – Opal Oksa Ginga House) - Exc - Frenky di Diwinum (Blackjack Bluffer Jahrestal – Atina di Diwinum) Youth class 13-18 months Exc , Junior Balkan Sieger - Zu Giddy Blossom (Quiz von Schwarze Kraft – Theodora Titta di Altobello) Exc - Vajron di Orao (Tahi Reme Max – Monti di Orao) Exc - Hzst from Lipar Land (Valdo from Lipar Land – Quick Lola from Lipar Land) - absent - Rellaps Harry Potter (Thor del Nasi – Rellaps Whatsapp) - absent - Aoki Grareva (Zac Ginga House – Destiny’s Phoenix Inayra Inana) - absent - Rio vom Haus Liopiris (Hazar di Altobello – Utopia vom Haus Liopiris) Open class Exc , CAC - Teodor Giddy Blossom ( Dura Lux Polonia Hussaro Aquilae Ala – Theodora Titta di Altobello) Exc , R.CAC- Larson Diamond Stamm (Tahi Rmem Max – Samba Sawages) Exc- Eagle Spirit from Lipar Land (Valdo from Lipar Land – Quick Lola from Lipar Land) Exc - Bel Nome Balsha (Thor del Nasi – Tahi reme Iita) - Exc - Excalibur Ettore Cleas Canis (Efes Eto Ginga House – Crizia Clara Cleas Canis) - Exc - Tahi Reme Pacino (Oksamit Grande Vinko – Tahi Reme Ameeriah) - Exc - Tyron Giddy Blossom ( Dura Lux Polonia Hussaro Aquilae Ala – Theodora Titta di Altobello) - Exc - Excalibur Zeus from Lipar Land (Valdo from Lipar Land – Quick Lola from Lipar Land) Working class Exc , CAC - Festus Giddy blossom (Tahi Reme Dali – Theodora Titta di Altobello) Exc ,R.CAC- Fort Bellators El’Guard (Guard de Marine de Grande Vinko-Savana Betelges) Champion class Exc , CAC- Balkan Sieger - Cowboy Lucky Luck di Altobello (Beowulf – Freya Flemming di Altobello) Exc , R.CAC- Domenic Adolf von Zhaveli (Quiz von Schwarze Kraft – Red Reina von Schwarze Kraft) Brown males: Puppy class 6-9 months Vp - Cesar di Altobello (Hazar di Altobello – Rihanna Nera di Altobello) Junior class 9-13 months Exc - Harry Royal Forest Rogot (Efes Eto Ginga House – Beauty Best of Berlin) Youth class 13-18 months Exc , Junior Balkan Sieger - Zews Unreachables (Efes Eto Ginga House – Jamaha Unreachables) - absent - Spartacus Cobra (Festus Giddy Blossom – Angela Cobra) Open class 1 Exc , CAC- Ugor von Frankenburg (Konan von Frankenburg – Avra) Exc , R.CAC- Dubai Dali Betelges (Eutay del Nasi – Kalina Betelges) absent – Quint di Caresi ( Oscar z Padoku – Folly Polly di Caresi) Working class Exc , CAC , Balkan Sieger , BOB - Fort Bellators Ivanquisher(Thor del Nasi – Valdora Valour de Grande Vinko) - absent - Dobergarden Forever Orlando (Salubi Della Ninfa Nobel – Malena di Altobello) Champion class Exc , CAC - Baron Boom di Baduli (Oscar z Padoku – Atina Ginga House) Exc , R.CAC - Victor di Altobello (Quiz von Schwarze Kraft – Tijana Daria di Altobello) Black females: Baby class 3-6 months Vp - Milla del Naissus (Lucinio del Diamante Nero – Willa del Naissus) Vp - Serena del Nasi (Asterix del Nasi – Fila del Nasi) Vp - Angel of Shaytan Mis Masha (Colt di Perlanera – Pride of Russia Chernika) - absent - She Giddy Blossom (Victor di Altobello – Fei Giddy Blossom) Puppy class 6-9 months Vp , Best puppy - Demetra di Orao (Purgay Porshe di Altobello – Blondi di Orao) Vp - Drama di Altobello (Hazar di Altobello – Casablanca di Altobello) Vp - Nyx del Naissus (Tahi Reme Max – Serrena del Naissus) Vp - Laurus Alias di Villa Amulett (Gangster Dandias de la Villa Vailano – Csini Baba Diva) - Vp -Tosca del Sandis Grande (Eutay del Nasi – Harismatic Hawa Teyat Posterior) - Vp - Babushka Baba Ginga House (Valdo from Lipar Land – Rocco Ginga House) - Vp - Cleopatra Nera di Altobello (Hazar di Altobello – Rihanna Nera di Altobello) Junior class 9-13 months Exc - Whisper di Altobello (Blackkano de Gagnat – Gorda di Altobello) Exc - Karera of Look at me Baby (Asterix del Nasi – Barbara Beauty di Baduli) Exc - Ninell Nero Kukla (Filimamont Direct Hit – Eksakalibur Neomi for Ninell Nero) Exc - Amarilis BanakLine (Zac Ginga House – Bellissima Nera BanakLine) - Exc - Shadow Di Casa Montenegro (Cowboy Lucky Luck di Altobello – Odesa Di Casa Montenegro) - Exc - Quba Alba Avis (Valdo from Lipar Land – Norma Alba Avis) - Exc - Aurora BlankLine (Zac Ginga House - Bellissima Nera BanakLine) - Exc - Quincy Alba Avis (Valdo from Lipar Land – Norma Alba Avis) - Exc - Iwona Iwa Ginga House (Asterix del Nasi – Queen for Ginga House von Schwarze Kraft) Youth class 13-18 months Exc , Junior Balkan Siegerin - Fort Bellators Magie Noir (Livonija Amber Amulet – Savana Betelges) Exc - Givenchy von Hunnonterra (Eutay del Nasi – Pensacola von Hunnonterra) Exc - Zorica Unreachables ( Efes Eto Ginga House – Jamaha Unreachables) Exc - Destiny’s Phoenix Noir Desir (Ebay del Tibur - Destiny’s Phoenix Jojoba) Open class Exc , CAC - Farah Fortuna di Altobello (Hazar di Altobello – Rihanna di Altobello) Exc , R.CAC - Olivia Mia V NollyZor (Eutay del Nasi – Harmony Haidy Ginga House) Exc - Roma Sawages (Bayron di Esposito – Zinaida Sawages) Exc - Fort Bellators Igraine Valour (Thor del Nasi – Valdora Valour de Grande Vinko) - Exc - Elen Fly Ginga House (Pride of Russia Taymir – Rubin Ginga House) - Exc - Ordinary Dream V NollyZor (Eutay del Nasi – Harmony Haidy Ginga House) - Exc - Xsara Unreachables (Tahi Reme Pacino – Jamaha Unreachables) - Exc - Bel Nome Bistra Bliss (Thor del Nasi – Tahi Reme Iita) - Exc - Caprice di Altobello (Tahi Reme Max – Dreamgirl di Altobello) - Exc - Tayra Toscana Giddy Blossom (Dura Lex Polonia Hussaro Aquile Ala – Theodora Titta di Altobello) - Exc - Anabell Tea Royal Foerst Rogot (Tahi Reme Max – Beauty Best of Berlin) - Exc - Jaydra Alias di Villa Amulet (Pride of Russia Shaytan – Astrid di Villa Amulet) - Exc - Incredible Zoe di Altobello (Da Vinci El Greco Nero – Graffin Effi di Altobello) - absent - Polly Alba Avis (Zac Ginga House – Nana Alba Avis) - absent - Assy (Y’Cezar di Altobello – Berta) Working class 1. Exc , CAC - Tihuana Giddy Blossom ( Dura Lux Polonia Hussaro Aquilae Ala – Theodora Titta di Altobello) - absent - Orabela Di Caresi (Toscano del Diamante Nero – Ephira Di Caresi) Champion class Exc , CAC , Balkan Siegerin - Magdalena Nera di Altobello (Maxim di Altobello – Tijana Daria di Altobello) Exc , R.CAC - Pride of Russia Chernika (Pride of Russia Altay – Pride of Russia Shelma) Exc - Fei Giddy Blossom (Tahi Reme Dali – Theodora Titta di Altobello) Exc - Parta Alba Avis (Zac Ginga House – Nana Alb a Avis) Veteran class - absent - Fanta Unreachables (Urbano del Diamante Nero – Paloma del Nasi) Brown females: Baby class 3-6 months Vp - Nelly Betelges (Pride of Russia Taymir – Xenia for Betelges del Nasi) Vp - Koka Kola di Orao (Sant Kral Tyrant – Esmir di Orao) Junior class 9-13 months Exc - Unika Dora di Altobello (Hazar di Altobello – Katarina di Altobello) Exc - Cristal Black Cartel (Efes Eto Ginga House – Daira Crni Bombarder) Exc – Fiona di Diwinium ( Blackjack Bluffer Jahrestal – Atina di Diwinium) Youth class 13-18 months Exc , Junior Balkan Siegerin - Baracuada for Schwarze Kraft Grareva (Quiz von Schwarze Kraft – Hugs Kisses de Grande Vinko) Open class 1. Exc , CAC , Balkan Siegerin - Tatyana Anya Ginga House (Oscar z Padoku – Carmen Cara Ginga House) 2. Exc , R.CAC - Bonni Brown di Baduli (Oscar z Padoku – Atina Ginga House) 3. Exc - Ester Emy Royal Forest Rogot (Efes Eto Ginga House – Anabell Tea Royal Forest Rogot) Working class Exc , CAC - Orca Alba Avis (Efes Eto Ginga House – Jastin Alba Avis) Champion class Exc , CAC – Panama Betelges (Pride of Russia Taymir – Harmonie Betelges) Breeding coples : 1.Place : Libero Diamond Stamm – Roma Sawages Courage test : Black males : Place : Fort Bellators El’Guard Place : Eagle Spirit from Lipar Land Black females : Place : Delta del Naissus Brown females : Place : Orca Alba Avis
  4. Doberman klub Kragujevac

    SPECIJALIZOVANA IZLOŽBA DOBERMANA - IX BALKAN SIEGER 28.04.2018.

    MESTO ODRŽAVANJA IZLOŽBE , JEZERO ,,BUBANJ" - KRAGUJEVAC
  5. Doberman klub Kragujevac

    SPECIJALIZOVANA IZLOŽBA DOBERMANA - IX BALKAN SIEGER 28.04.2018.

    PSI KOJI SE PRIJAVLJUJU ZA PROVERU HRABROSTI , MORAJU BITI UPISANI U KATALOG ZA OVU DISCIPLINU , KAO I JEDAN OD NAVEDENIH RAZREDA : ZRELIH , RADNIH I ŠAMPIONA . UKOLIKO PAS NE BUDE UPISAN U KATALOG NEĆE MOĆI DA IZAĐE NA PROVERU HRABROSTI . OVA DISCIPLINA JE REVIJALNOG KARAKTERA I NE UTIČE NA PLASMAN PSA NA SPECIJALIZOVANOJ IZLOŽBI
  6. SPECIJALIZOVANA IZLOŽBA DOBERMANA U ORGANIZACIJI K.D.’’KG-2012’’ I DOBERMAN KLUBA KRAGUJEVAC IX BALKAN SIEGER MANIFESTACIJA ĆE BITI ODRŽANA 28. APRILA 2018. U KRAGUJEVCU NA TERENU KOD JEZERA ,,BUBANJ''- RESTORAN ,,DVORIŠTE'' SUDIJA : Demetris Christodoulou (CYP) SUDIJA U RADU : Zoran Miloradović (SRB) RAZREDI PASA : - Razred beba (3-6 meseci) - Razred najmlađih (6-9 meseci) - Razred mladih (9-13 meseci) - Razred mladih (13-18 meseci) - Razred zrelih (15 meseci) - Razed radnih (u ovaj razred mogu se prijaviti psi koji poseduju sertifikat u radu KSS-a ili druge članice FCI) - Razred šampiona (prijavljuju se psi koji imaju potvrdu nacionalnog ili internacionalnog šampiona) - Počasni razred - Razred veterana - Proba hrabrosti (prijavljuju se psi iz razreda :zrelih , radnih i šampiona) . Ovaj revijalni program će sadržati kratak i dug napad . TITULE : BEST BABY, BEST PUPPY , BEST ATTACK , JUNIOR BALKAN SIEGER , BALKAN SIEGER , BOB KRAJNJI ROK ZA PRIJAVU JE 23.APRIL 2018. CENA PRIJAVE : 2400,00 dinara ili 20 evra . Za članove Srpskog doberman kluba cena prijave je 1500,00 dinara UPLATA SE MOŽE IZVRŠITI NA ŽIRO RAČUN K.D. ’’KG-2012’’ 165-26762-75 SA NAZNAKOM ZA IX BALKAN SIEGER . PRIJAVE MOŽETE IZVRŠITI PREKO RAČUNA ILI NA DAN IZLOŽBE SATNICA IZLOŽBE : 9:00 UVODJENJE PASA 10:00 OTVARANJE IZLOŽBE 10:05 PROVERA HRABROSTI 10:30 POČETAK OCENJIVANJA 14:00 PAUZA 15:00 FINALE I PROGLAŠENJE POBEDNIKA on-line prijavu za psa možete uraditi preko linka : http://dobermann.rs/balkan-sieger-show/ KONTAKT: balkan.sieger@gmail.com GPS koordinate : 44.01635, 20.92494