Sign in to follow this  
Gost Blade X

Border terijer

Recommended Posts

U pa to je sjajna vest,poceti formirati rasu na ovim prostorima

sa kvalitetnim psima!Ja odustao od NS zbog prevoza.....Jel idete

na svetsku u Bratislavu, ja idem kao pomocnik hendlera.Prvi put

sam bio 90 kad je bila u Brnu i evo sad;-)))

Da potkrepimo izjavu sa fotografijama :D

Fantastican mali pas.

U istorijatu rase stoji da je on jedan od terijera koji je najmanje promijenio izgled tokom kinoloskog uzgoja.

Rustican mali terijer :D . Sto ih vise gledam sve mi se vise svidaju :D

Evo samo kratko obavestenje da je Standish Cosmopolitan ucestvovala na Svetskoj izlozbi pasa 2009. u Bratislavi i da je u veoma jakoj konkurenciji najboljih bordera iz Skandinavije i zap.Evrope osvojila visoko 4. mesto ....

Takodje, jos jedna vazna informacija je da je Srbija postala bogatija za jos jednog bordera, musko stene staro 3 meseca , vrhunskih engleskih i skandinavskih krvnih linija ( Brumberhill, Hux Flux, itd, itd..)

Uskoro i fotke.....

Konačno Border. Toliko mi je drago. Imala sam jednog i mogu da tvrdim da su toliko posebni! Nadam se da ću ako ponovo steknem uslove da držim psa naći bar jednu odgajivačnicu u Srbiji gde ću moći da ga kupim. Samo napred !

Evo jos jedne najave:

U odgajivacnici " Franstal " se povecala porodica border terijera i sad je pored Cosmopolitan tu i njen buduci partner po imenu

Dark Knight Fleret Moravia .

Inace, Fleret Moravia je veoma poznata i uspesna odgajivacnica, u Bratislavi na World Show 2009. su cak zabelezili odlican uspeh i bili sa mladim muzjakom cak i Svetski sampioni. Dark Knight je njegov polubrat.

Dark Knight je stene sa puno predispozicija za dobru izlozbenu karijeru, a ima i super pedigree ( englesko-skandinavskih krvnih linija )

DarkNighFMAerosmith-Kiara_resize.jpg

Neumorno se igra s decom, a dobro se razume i s ostalim domaćim životinjama.

Ovo je najbplji deo, nisam znao da deca spadaju u domac e zivotinje.

ovo je bas simpaticno :mrgreen:

a sto se Radeta tice, samo bih rekla da mu je enciklopedija-TERIJERI odlicna! i rado bih je preporucila svakom ko voli terijere!

Zanimljiv pas,interesuje me koliko se krece njihova cena,samo hvalitet

Evo jos jedne najave:

U odgajivacnici " Franstal " se povecala porodica border terijera i sad je pored Cosmopolitan tu i njen buduci partner po imenu

Dark Knight Fleret Moravia .

Inace, Fleret Moravia je veoma poznata i uspesna odgajivacnica, u Bratislavi na World Show 2009. su cak zabelezili odlican uspeh i bili sa mladim muzjakom cak i Svetski sampioni. Dark Knight je njegov polubrat.

Dark Knight je stene sa puno predispozicija za dobru izlozbenu karijeru, a ima i super pedigree ( englesko-skandinavskih krvnih linija )

DarkNighFMAerosmith-Kiara_resize.jpg

Cena bordera varira u zavisnosti naravno od kvaliteta ali i odakle ga kupujete...

U zemljama istocne Evrope je oko 500-600 eura, u zapadnoj Evropi i Skandinaviji je oko 1000 eura , u USA je od 1000-1500 U$D

Evo jedna lepa vest za ljubitelje border terijera

Odgajivacnica Franstal's ocekuje svoje prvo leglo bordera, a verovatno je to i prvo leglo ove rase u Srbiji.

Otac i majka su vec gore pomenuti Dark Knight Fleret Moravia i Standish Cosmpolitan.

Leglo se ocekuje prve nedelje oktobra 2010.

www.franstal.co.rs

Evo jedna lepa vest za ljubitelje border terijera

Odgajivacnica Franstal's ocekuje svoje prvo leglo bordera, a verovatno je to i prvo leglo ove rase u Srbiji.

Otac i majka su vec gore pomenuti Dark Knight Fleret Moravia i Standish Cosmpolitan.

Leglo se ocekuje prve nedelje oktobra 2010.

http://www.franstal.co.rs

svaka cast !!! zelim vam sve najlepse i puno uspeha s njim !!!

Nadam se da cu u nedelju napraviti neke malo bolje fotke od muzjaka Dark Knight Fleret Moravia, pa cu ih postaviti i na ovom mestu.

Nazalost, on je jedini border na predstojecem Cacib-u u Beogradu, ali uskoro ce biti sve vise ovih pasa na nasim izlozbama. Makar za ovih 6 novih iz mog prvog legla

www.franstal.co.rs