Shone123

Predstavite se drugim članovima

Recommended Posts

Pozdrav !

Novi sam na forumu pa da se predstavim. Malo sam mlađi ( nećemo da govorimo :D ). Imam ženku njemačkog ovčara i veliki sam ljubitelj lovnih pasa. Najdraži psi su mi iz FCI skupina 1,5,6 i 7.

Pozdrav svima, ja sam nova sto se tice pisanja po forumu ali sam ovde kao domaca sto se tice citanja :)

Zovem se Milena i delim zivot sa dobermanom koji za par dana puni 5 meseci :)

Pozdrav!

Zelim da Vam predstavim KINOLOSKO DRUSTVO `DRAGAN STANKOVIC` BANJALUKA ,osnovano 13.02.2017. godine,u Banjaluci.
Na ovom forumu cemo Vas obavjestavati o nasim aktivnostima i ucestvovati  ostalim diskusijama vezanim za kinologiju uopste.
Nadam se uspjesnoj saradnji i lijepo druzenju!

Srdacan pozdrav u ime KDDSBL!

Zoran

20 hours ago, KD Dragan Stankovic BL said:

Pozdrav!

Zelim da Vam predstavim KINOLOSKO DRUSTVO `DRAGAN STANKOVIC` BANJALUKA ,osnovano 13.02.2017. godine,u Banjaluci.
Na ovom forumu cemo Vas obavjestavati o nasim aktivnostima i ucestvovati  ostalim diskusijama vezanim za kinologiju uopste.
Nadam se uspjesnoj saradnji i lijepo druzenju!

Srdacan pozdrav u ime KDDSBL!

Zoran

Otpozdrav u ime BK foruma. Imate podforum gdje mozete predstaviti vase aktivnosti.

Pozdrav!

Ja sam Vladimir i imam 20 godina.

Imam 3 psa: Nemackog ovcara starog 11.5 godina, pulina starog 9 godina i kuju mesanca amstaf x nlt.

Pratim ovaj forum duze vreme i resio sam da se registrujem radi  razmene znanja i sticanja novog iskustva :D 

Pozdrav...Zovem se Dzeza i odskora sam vlasnik steneta sibirskog Haskia...Njemu je trenutno 2 mjeseca i 10 dana i jos se upoznajemo.Volio bih da kontaktiram vlasnike ove rase pasa i da dobijem informacije vezano za ishranu,odgajanje i dresuru...Hvala pa se cujemo...

Edited by dzeza

Pozdrav svima, nov sam na forumu, Robert, iz Zrenjanina sam, 25 godina, veliki ljubitelj pasa, posebno buldoga i mastifa. Vlasnik sam zenke engleskog buldoga, i zenke francuskog buldoga. Nadam se da je forum jos uvek aktivan i da cu provesti lepo vreme druzeci se sa svima vama. Toliko od mene za pocetak, vremenom cemo se upoznati jos bolje. 

Pozdrav svima ^_^

Zovem se Milica, imam 22 godine i vlasnica sam rotvajlerke koja ima dva i po meseca, nadam se da cu na ovom forumu razmeniti iskustva i nauciti jos vise o ishrani,dresuri i odgoju od ponosnih vlasnika rotvajlera i svih ostalih ljubitelja pasa ^_^

Pozdrav, zovem se Luka, vlasnik sam dva staforda, muzjaka koji danas puni 2 godine i zenke koja je stara 5 meseci, za manje od 10 dana puni 6 meseci. Nadam se da cemo se lepo druziti i pomagati jedni drugima.

Pozzz(rofl)

Edited by Vaske98

Pozdrav. Novi sam clan zovem se Muzafer Sabaredzovic za prijatelje Musko. Iz Sjenice sam. Imam Aljaskog malamuta i mesanku haskija i nekog avlijanera. Za mojeg Malamuta neki kazu da je Haski neki da je Malamut. Izgleda da je od oboje po malo. Prethodni vlasnik od koga sam ga spasio bacio je papire ali meni to nije bitno. Puno mi je bitnije da smo dobri drugari po malo svojeglavi ali ne mozemo jedan bez drugog. Mesanku sam nasao na ulici kad je imala 15 tak dana, bila je pred smrzavanjem. najverovatnije je necija zenka Haskija lutala i produk su bili mesanci koje je vlasnik bacio.