Shone123

Predstavite se drugim članovima

Recommended Posts

Pozdrav !

Novi sam na forumu pa da se predstavim. Malo sam mlađi ( nećemo da govorimo :D ). Imam ženku njemačkog ovčara i veliki sam ljubitelj lovnih pasa. Najdraži psi su mi iz FCI skupina 1,5,6 i 7.

Pozdrav svima, ja sam nova sto se tice pisanja po forumu ali sam ovde kao domaca sto se tice citanja :)

Zovem se Milena i delim zivot sa dobermanom koji za par dana puni 5 meseci :)

Pozdrav!

Zelim da Vam predstavim KINOLOSKO DRUSTVO `DRAGAN STANKOVIC` BANJALUKA ,osnovano 13.02.2017. godine,u Banjaluci.
Na ovom forumu cemo Vas obavjestavati o nasim aktivnostima i ucestvovati  ostalim diskusijama vezanim za kinologiju uopste.
Nadam se uspjesnoj saradnji i lijepo druzenju!

Srdacan pozdrav u ime KDDSBL!

Zoran

20 hours ago, KD Dragan Stankovic BL said:

Pozdrav!

Zelim da Vam predstavim KINOLOSKO DRUSTVO `DRAGAN STANKOVIC` BANJALUKA ,osnovano 13.02.2017. godine,u Banjaluci.
Na ovom forumu cemo Vas obavjestavati o nasim aktivnostima i ucestvovati  ostalim diskusijama vezanim za kinologiju uopste.
Nadam se uspjesnoj saradnji i lijepo druzenju!

Srdacan pozdrav u ime KDDSBL!

Zoran

Otpozdrav u ime BK foruma. Imate podforum gdje mozete predstaviti vase aktivnosti.

Pozdrav!

Ja sam Vladimir i imam 20 godina.

Imam 3 psa: Nemackog ovcara starog 11.5 godina, pulina starog 9 godina i kuju mesanca amstaf x nlt.

Pratim ovaj forum duze vreme i resio sam da se registrujem radi  razmene znanja i sticanja novog iskustva :D