Shone123

Predstavite se drugim članovima

275 posts in this topic

Zovem se Nikola iz Danilovgrada (CG). Veliki sam ljubitelj pasa, od skoro sam postao vlasnik ženke rotvajlera. Pozdrav svima! :)

Ja sam nova na forumu, pas star preko 12,13 godina mi je uginuo jesenas (jedna divna pitoma pitbulkica). Pošto su uveli opasne zakone za tako opasne pse poput moje Done koju je svaka mačka mogla da prebije, odlučila sam da dovedem novog člana, sibirskog samojeda. Nema korpe, nema zakona za njega. Potrebna svaka vrsta pomoći što oko odabira, da li štene ili poodraslijeg psa? Kako prepoznati da je štene odnegovano po PS-u? Kako znati koliko je staro ako nema papire i dokaz o datumu kad je oštenjeno? Kako s vakcinama, ako kaže primilo je vakcinu ili nije primilo? Šta je važno uočiti pri preuzimanju psa, u ovom slučaju šteneta? Hvala svima na pomoći. Ne želim da donesem štene, a da mi ono ugine i ja da se živa pojedem pitanjem gde sam pogrešila. Hvala svima na sugestiji.

pozz prije 2-3 dana sam nabavio argentino dogo muzijaka od 3 mjeseca ali imam problem predpostavljam da ne cuje moze li mi ko pomoci sa nekim savjeom

Pozdrav svim forumašima. Moje ime je Rade iz Batajnice, postao vlasnik ženke BŠO krajem 2014. godine. Pas trenutno star 19,5 meseci.

Pozdrav svima!

Ime je Zvjezdan, iz Sarajeva sam.

Djevojka i ja smo nabavili  kovrdžavog bišona... star je 10 mjeseci, a kod nas je već 7 mjeseci. Prvi nam je put da imamo psa, pa ćemo imati mnogo pitanja za članove foruma. :) 

Pozdrav svima...Moje ime je Sanja,iz Beograda sam,Veliki sam ljubitelj pasa jos od malena,ali tada nisam imala uslove da se posvetim a ni I dozvolu roditelja za stene.. Od pre par dana sam ponosna vlasnica malog AST~a kojeg Sam dobila na poklon od verenika.Najsrecnija sam sada jer se moj san od malena ispunio...Nesto vise o njemu cu napisati u delu gde predstavljamo svoje ljubimce pa cemo zajedno pratiti njegovo odrastanje...  Svima želim sve najbolje i unapred se zahvaljujem na savetima i kritikama :) 

Pozdrav svima. Od "skoro" sam clan foruma, inace sam kinoloski sudija ali pre svega veliki ljubitelj zivotinja, pa mislim da je red da moje dve Akite i ja kazemo zdravo svim clanovima foruma ;).

Edited by Nesi

Srdačan pozdrav, zovem se Miljenko Vojta, živim u Zagrebu i sa psima intenzivno drugujem vše od 30 godina, a do prije nepune dvije godine imao sam isključivo male križance. I oni mene! Onda je 20. septembra 2014. u moj život ušla prekrasna Bumi, mlada, ali odrasla ženka Dalmatinskog psa, HR 12035 DA, oštenjena 30. oktobra 2011. godine. Odlučio sam je izlagati i pariti po kinološkim pravilima pa sam se zainteresirao za kinologiju, a posebno za autohtone pasmine iz naše regije. Jako su mi se svidjeli Mali međimurski psi pa sam odlučio pokloniti si jednog za šezdeseti rođendan. Tako je u dobi od dva mjeseca u moj dom stigla iz Donje Dubrave u Međimurju i DrAva od Novoga Zrina, HUR 40561 MMP, ošenjena 27. septembra 2014. godine. Krajem zime, Bumi se u Beogradu prila s Farfallom Tsvetok Lotosa pa je 9. maja prošle godine oštenila desetero predivnih psića, četvoro muških i šestoro ženskih. Sedmoro od njih sada žive u drugim obiteljima u čak četvoro u Sloveniji, jedan dečko u Švedskoj, jedan u BiH, a jedna je djevojčica ostala u Zagrebu. Preotale tri sam zadržao: Koku, HR 12206 DA, Panu, HR 12205 DA i Tihanu, HR 12202 DA. Uživam sa svojim prekrasnim čoporom, što mee je navelo da prije nekoliko mjeseci registriram i uzgajačnicu "Od Zelengaja". No, ne kanim žuriti s podmlatkom. Prvo su na redu izložbe i ova će im godina biti posvećena u cjelosti...

Pozdrav svima,ja sam Đorđe,iz Zrenjanina,ljubitelj pasa od malena,a od pre dve godine i vlasnik izložbene puli ženkice :inlove: Odnedavno sam i član ovog foruma,i očekujem da ovde pročitam dobar sadržaj i upoznam nove prijatelje!

Ljep pozdrav svima:) Iz Banjaluke sam,od kad znam za sebe volim pse i imam kuju Cane Corso.Na ovom sam forumu bio registrovan ali sam zaboravio pasvord.

Pozdrav svim ljubiteljima pasa. Moje ime je Aleksandar. Imam nemačkog ovčara i nemačkog boxera.Dugo pratim ovaj forum, imao sam nekada davno i nalog,ali evo sad krećem iz početka. :) 

Поштовање,

Зовем се Александра, имам два мешанца која сам пре три године усвојила из азила у Панчеву. 

Pozdrav svima zovem se Ljiljana zivim u Novom Sadu, vlasnica sam  muzjaka I zenke civave. Nova sam, pa bi mi trebala pomoc oko postavljanja pitanja na forumu. Nikako da se snadjem. Hvala unapred :)

Pozdrav svima, 

Saša ovdje, iz Zagreba sam, od nedavno ponosni vlasnik dvije kujice, Kale i Simbe.

Zapravo nisam želio psa, nije da ih ne volim, ali psi su velika obaveza, i bojao sam se da ne bih mučio jadnu životinju. Međutim prije tri mjeseca sam u šetnji šumom našao četiri napuštena štenca, od kojih sam samo dva uspio udomiti. Kako sa zagrebačkim skloništem nisam uspio dogovorit niti cjepljenje, tj. dogovorili se jesmo, ali nisu ispunili obećano, ne bih im dao više ni mrtvog psa u ruke. U međuvremenu sam ih zavolio, i sad ih nedam nikome (rofl)

Toliko za ovu temu!

Edited by rodney

Pozdrav svima iz Kragujevca,

Moje ime je Milan,od skoro sam vlasnik jedne prelepe zenke vajmarskog pticara(waimaraner) po imenu Lina.

Potrebna mi je pomoc oko dresure psa,zbog toga sam odlucio da se prijavim na ovaj Forum. Iako je lovacki pas,ja je cuvam u kuci/dvoristu. :)

Pozdrav,zovem se Tihomir 30g.Posedovao EBT,nekada sam ima profil na BK,al mail i sve ko zna gde.Razmisljam o nabavci nove pasmine.Pa sam ponovo tu,pozz

Pozdrav ja sam Marko, iz Podgorice sam.Imam americkog staforda ima godinu i pet mjeseci.Na forum sam se prijavio zbog njegovog zdravlja, ima nekih problema sa dlakom na repu.Nadam se da ce mi forum pomoci oko njegovog zdravlja.

Ako je u pitanju ćelava fleka blizu korena repa potraži objašnjenje pod "UPALA REPNE ŽLEZDE".

On 2/28/2017 at 8:35, zmanic said:

Ako je u pitanju ćelava fleka blizu korena repa potraži objašnjenje pod "UPALA REPNE ŽLEZDE".

U pitanju je celava fleka na kraju repa, poslao sam vam sliku da ne bi ovdje otvaro neku temu koja nije namijenjena za to.Hvala

Pozdrav svima!!!! Ja sam Milijana iz Beograda .Velliki ljubitelj nemačkih ovčara. Odrastala sam sa njima.Od pre dve nedelje je zauzeo posebno mesto u mom srcu jedan od njih po imenu Maks.

Veliki pozdrav iz Novog Sada za sve. Moje ime je Saša i ponosni sam vlasnik bull terriera Ronin NoGood Tyrona. Tyron ima 14meseci i nadam se da ćemo sledeći vikend prvi put izaći na izložbu/specijalku, koja se održava u Novom Sadu.

Pozdrav iz Bačke Topole. Ja sam Romeo, odnedavno vlasnik šteneta belgijskog ovčara, malinoa. Od pre dve godine priželjkivam takvog psa, evo sada mi se ukazala prilika da nabavim jedno. Zahvalio bih se na svim savetima u vezi vaspitanja šteneta (da ne skače, ne grize, itd).

pozdrav svima. ja sam Milos iz Podgorice i vlasnik sam Kavkaskog Ovcara. to mi je prvi pas koga odgajam... trenutno ima godinu i 3 mjeseca...

pozdrav drustvo, ja sam Sale okolina novog sada  i ponosni sam vlasnik dva sarplaninca za sad...