Shone123

Predstavite se drugim članovima

277 posts in this topic

Dobar dan,nov sam ovde pa bih trebalo da se predstavim kako red nalaze.Zovem se Nenad Antonijevic,ljubitelj lovackih pasa pocevsi od terijera,ostrodlakih jazavicara,springera,nkd..bio clan lovackog udruzenja Lu Dunav Grocka,pa onda imao prekid zbog licnih problema ali od sledece godine,Boze zdravlja,opet u prirodu.Ne znam sta bih jos napisao a da je zanimljivo za ovaj forum u rubrici "predstavite se" sem eto mozda da sam ponosni vlasnik nkd-a..Pozz svima nadam se da cemo se lepo druziti i razmenjivati iskustva,nadam se vise lepa nego ruzna!

Pozdrav novi sam na forumu pa reko da se predstavim. Zovem se Adnan i iz Sarajeva sam, vlasnik sam ženke Belgiski ovčar  stare dvije godine toliko za početak. 

Rade Ljubicic iz BiH,

Ljubitelj pasa a posebno NKP,clan skoro osnovanog KLUBA NJEMACKIH KRATKODLAKIH PTICARA U BiH

Cezzar Nis,

Ljubitelj sam Engleskih Buldoga i Pozdrav svima nadam se da cemo lepo saradjivati.

Cezzar Nis,

Ljubitelj sam Engleskih Buldoga i Pozdrav svima nadam se da cemo lepo saradjivati.

Zovete se Cezzar ?

sanja/brcko 

Pozdrav svima! Novi sam na forumu pa je red da se i predstavim.. Zovem se Alem, iz Sarajeva sam. Ponosni sam vlasnik Dobermana "Art" - Blade Black Queen's Pride, sada starog 5 mjeseci i 24 dana, toliko od mene sad za sad :-))

Zdravo svima! Ja sam Vladimir iz Sremskih Karlovaca. Vlasnik sam Harlekin Nemačke Doge od leta 2011 godine. Veliki sam ljubitelj rase i ovaj pas je bio jedna od mojih velikih životnih želja. Od kako imam Oskara moja ljubav i fascinacija Nemačkim Dogama je dobila utemeljenje i potvrdu u praksi. Naravno, volim sve pse i rase ali mišljenja sam da pravi ljubitelj kinologije mora imati izgrađen i istančan ukus i afinitet prema jednoj ili dve rase. Registrovao sam se odavno ovde ali nisam bio u prilici da redovno koristim forum. Još jednom veliki pozdrav svim članovima i njihovim ljubimcima!  (dance)

Eee, pa da se pretstavim i ja, Stefan Stojkovic iz Smederevske Palanke... Ljubitelj svih zivotinja :D Nadam se da cemo se lepo slagati ;)

Eee, pa da se pretstavim i ja, Stefan Stojkovic iz Smederevske Palanke... Ljubitelj svih zivotinja :grin: Nadam se da cemo se lepo slagati :wink:

Hahahaha, isto se i zovemo i prezivamo :)... Pozdrav imenjace...

Toplo pozdrav svima :wink: Tamara iz Banja Luke, vlasnica malog mopsića... Nadam se lijepom druženju sa korisnicima ovog sajta :)

Pozdrav svima. ja sam Jovana iz Vrnjacke Banje, vlasnica muzjaka I zenke engleskog koker spanijela. Bice mi veliko zadovoljstvo druziti se ovde sa ostalim ljubiteljima pasa :-))).

Pozdrav i od mene, ja sam David iz Vrnjacke Banje, vlasnik Americkog Staforda Astora, a ako bog da sredinom proleca ce da nam se pridruzi jos jedan pas, ali jos se nismo odlucili koja rasa ce to biti, prvo smo se dvoumili izmedju zenke staforda i muzijaka rotvajlera, pa su onda u kombinaciju upali vucjak i bull terijer.. 

Pozdrav, ja sam Ivan Marić iz Rijeke (Hrv) veliki sam ljubitelj pasa narocito DA, moj argentinac je Thor star 7,5mj spasen sa ruba zivota, sad se uspjesno oporavlja i ovdje smo zbog toga sto trebamo puno savjeta i nadamo se da necemo biti dosadni i da cemo dobit cim vise odgovora,... 

Pozdrav svima. Zovem se Dženana Sabljaković i nova sam na forumu. Dolazim iz Cazina(BiH) veliki sam ljubitelj životinja,. Imam rotvajlera Jordana, starog 9 mjesca. Nadam se da ću biti od pomoći svima, a isto tako da ću dobiti savjete. Moram da pohvalim Sanju (Petite) koja mi je jako pomogla sa savjetima u vezi piroplazmoze. Sanja. hvala za sve!! <3 <3

Pozdrav svima, moje ime je Aleksandar Petrovic i nov sam na ovom forumu, ljubitelj sam  kavkaskih ovcara i nadam se da cu uz pomoc iskusnijih forumasa i odgajivaca ozbiljnije upoznati svet kinologije...

Pozdrav svima!

Nisam baš nova na BK ali samo od prošle godine aprila imala veliku pavzu pa da se javim. :-) Inače iz Ljubljane ali več nekoliko godina živim u Beogradu gde smo i uzeli našeg srednjeg šnavcerja. Obožavam životinje! Bili smo več na nekoliko izložbi ali mi je svet kinologije još uvjek nepoznat a tako i vrlo zanimiv. Nadam se da ču ovog puta biti aktivnija na site-u. Lp

Pozdrav svima. Zovem se Jelena Tošić, veliki sam ljubitelj pasa. Moje omiljene rase su šarplaninac i nemački ovčar :)

Nova sam na forumu, zovem se Aleksandra Popović, iz Beograda sam i vlasnica sam Tibetskog Terijera (Cristal Of Smallhill (Bonnie))... Veliki sam ljubitelj svih rasa pasa! Pozdrav:-)

Pozdrav svima na forumu od  odgajivačnice nemačkih ovčara "Solaris" iz Kikinde! (granpa)

vl. Dragan-Bata Gligorin

Dobar dan svima!

Moje ime je Milja, živim u Beogradu. Moj pas, kog vidite na slici se zove Tzane (Cane), Španac je a doselio se u Bg zajedno sa nama pre dve godine. U pitanju je usvojeni pas iz azila, zlostavljan od strane lovaca, što je inače česta pojava u Španiji (nažalost, i svuda drugo). Cane je Podenco Ibicenco, hrtoliki lovac na zečeve sa Ibice. U aprilu puni pet godina. Zanima me da li je neko čuo za nekog podenka u Beogradu, volela bih da stupim u kontakt sa vlasnicima. Pa, ako ste čuli da neko ima, ili još bolje - vi imate, molim vas da me kontaktirate.

Lep pozdrav!

Milja

Pozdrav svima, zovem se ivan i iz Slavonije sam. Ljubitelj sam Engleskih Bull Terriera i interesiram se pribaviti jedno kao ljubimca.