DogMan

Pitanja u vezi foruma

241 posts in this topic

U temi izlozbe pasa vise ne mogu da pronadjem

raspored CAC izlozbi za 2015...

Da li je moguce da neko ponovo postavi

taj spisak...

Znam da je nesto uskoro u Varvarinu

pa ako moze tacan datum i detalji...

Hvala...:)

U temi izlozbe pasa vise ne mogu da pronadjem

raspored CAC izlozbi za 2015...

Da li je moguce da neko ponovo postavi

taj spisak...

Znam da je nesto uskoro u Varvarinu

pa ako moze tacan datum i detalji...

Hvala... :smile:

Ako se ne snađeš drugčije, pogledaj ovde: http://www.ksrs.org.rs/display/dogadjaji/index.php

A odavde preuzmi u pdf formatu: http://www.ksrs.org.rs/upload/Plan_2015.pdf

Edited by Dime

Postovani,

Pokusavam da otvorim novu temu ali mi konstantno izlazi obavestenje :" Ops, neko nesto nije dobro uradio" ili tako nekako. Takodje kaze da ne mogu da postavljam linkove, ali ja nisam ni pokusala da postavim link vec samo oglas. Hvala.

Unaprijed se izvinjavam na jednom laickom pitanju pa da ne budem naporan, odgovor moze i na pp. Naime, prijavljujem se preko fb, pa me interesuje da li umjesto imena i prezimena na ovom forumu mogu koristiti nickname ?

Da li je moguce da treba da cekam da cekam 7 sati da bi mi odobrili post ? danas sam se registrovao,pa samo pitam,da li je to uobicajena praksa ? koja je poenta foruma ako treba ceo dan da cekam da mi neko odobri post? 

Molim, imajte u vidu moderatori nisu 24h dnevno na forumu. 7 sati moze biti izuzetak. 

Edited by Dikan

Hmm pa i meni malo čudno da se postovi odobravaju ili ne odobravaju ili da se čeka par sati na odobrenje...to svakako umanjuje kvalitet diskusije. I ako se već ne odobre, fino bi bilo dati članu neki post obrazloženja o neodobravanju.

A možda važi i pravilo: dužina članstva na BK-u proporcionalno je jednaka brzini odobrenja posta...

Duzina clanstva nema veze. Odobravamo sve u skladu sa pravilima BK 

http://balkankinology.net/forums/announcement/2-pravila-foruma/

Edited by Dikan

10 hours ago, Niyol said:

Hmm pa i meni malo čudno da se postovi odobravaju ili ne odobravaju ili da se čeka par sati na odobrenje...to svakako umanjuje kvalitet diskusije. I ako se već ne odobre, fino bi bilo dati članu neki post obrazloženja o neodobravanju.

A možda važi i pravilo: dužina članstva na BK-u proporcionalno je jednaka brzini odobrenja posta...

cini mi se da si pogodio pravilo. 

8 hours ago, olikan said:

cini mi se da si pogodio pravilo. 

PogodiLA...bicu i ja jednog dana Golden Member pa ce da mi odobre postove cak i kad ih pomislim. :D

P.S. Mozda mi ovo ne odobre

Pravila foruma

http://balkankinology.net/forums/announcement/2-pravila-foruma/

1. Pisite kvalitetno i ozbiljno. Ne pisite poruke nepovezano, tek da i Vinesto kazete. Budite spremni da stojite iza svoje tvrdnje.

Edited by Dikan

Uz dužno ti poštovanje, moj post je povezan sa prethodnim i stojim iza svoje šale. A ako nije dozvoljena (pristojna) onda ok.

Pravilo kako se meri kvalitet posta ne moraš da mi citiras...da se ne udubljujemo u tematiku. Tnx.

Pozdrav,

kao novi član foruma imam jedno laičko pitanje. Imam dva psa i milijun pitanja. Da li bi u duhu ovog foruma trebao otvorit negdje temu o njih dvije, pa tamo pitat sve od jednom, ili tražit prikladni podforum po temi?

"Lične" teme u podforumima predstavite svoje pse uglavnom služe za postavljanje slika svojih pasa, manje-više kao "čet" teme. 
Najbolje je da pronađeš odgovarajući podforum i postaviš tamo pitanje. Ako slična tema već postoji možeš postaviti pitanje u toj temi bez potrebe da otvaraš novu :)
Dobrodošao :)

Preko kog sajta postavljate slike, meni ne radi bas najbolje ovaj preko kog ja postavljam i to samo izbacuje link ne sliku.