Sign in to follow this  
rammstein4o

Специализирана изложба за лабрадори на 05.09.2011 г.

Recommended Posts

Кажете как мина, кой победи, как беше съдийката... подочух че част от потребителите в този форум имат да черпят (wait)(givemebeer)

Потребителите, дето имат да черпят, явно така са се почерпили, че вече 3 дни не намират време да ти отговорят :mrgreen:

Беше... забавно :giggle: Ама който е участвал, да ти каже повече, аз съм кибик (wasntme)

Изложбата не ми хареса толкова, колкото семинарът след нея. Беше много интересно, всеки можеше да задава въпроси и да пита Керъл Кууд за всичко, което го интересува, а тя не пропусна да отговори на нито един въпрос.

Ами аз участвах :grin::grin::grin: Не че имам кой знае колко да черпя, ама все пак да си кажа :giggle::giggle::giggle:

Нашият отбор взе един път Best Junior и Best Kennel :):):)

Иначе няколко втори места, но което е най-важното всички са с отлични оценки. Важното е, че успяхме да се съвземем от жестоката жега :grin::grin::grin:

А по въпроса за съдийката: страхотен човек, готова да предава знания и да учи. Много ми хареса, че беше искрена и казваше точно това, което мисли. Чух от нея доста неща за линиите, които ползвам и мисля да ползвам. Аз съм щастлива, че имах възможността да общувам от близо с нея :inlove::inlove::inlove: