Sign in to follow this  
libralabra

Libralabra Labrador Retriever Kennel

Recommended Posts

Здравейте, да се представим и ние (dog3)(dog3)(dog3)

Либралабра е развъдник за породата Лабрадор ретривър. Създаден е през 2008 г., а в началото на 2010 г. се роди първото ни кучило.

Заплождането беше осъществено в Сърбия, а препоръката за тази връзка ни беше дадена от развъдчиците на Либра, а именно собствениците на развъдник House of Master River.

http://www.libralabra.com

016717152.jpg?r=0

Малките от това кучило са вече на 15 месеца. Гордеем се с цялото кучило, а дори вече си имаме и двама шампиони :grin::grin::grin:

По стечение на обстоятелствата планирахме още едно кучило за 2010 г., което на 24.11.2010 г. стана факт :inlove::inlove:

Заплождането беше осъществено в Холандия, а кучилото е изцяло черно, въпреки че майката е жълта :):):)

021094923.jpg?r=0

Междувременно малките са вече на почти шест месеца и се доказват по родните и чуждестранни рингове.

Две от кученцата - Balance of Power и Be my Eeyore by Libralabra - останаха за развъдника.

Засега това е от нас, ще поддържаме темата и ще слагаме актуална информация за нас :-))))

Който желае може да посети нашия сайт, на него се качва всичко интересно край нас :grin::grin::grin:

Браво Пролет, за мен човек може само да се поучава от теб!! Чудесни кучета, чудесно обучение, идвай към нашия край, хайдеее....

Честито още веднъж за постигнатите резултати! :inlove: Още много успехи пожелавам на развъдника! (y)

Успехи на развъдника и още много хубави и здрави кучила!

И на мен, но развъдчикът в момента е на друга вълна :inlove: Май... :grin:

И аз очаквам с интерес кучило "C" и пожелавам още много успехи и късмет на развъдника! (y)

А развъдчикът да не слиза все пак съвсем от вълна "Мери" и да мисли за всякакви гушкания!!! :grin::grin::grin:

Имате много лепе кучиће. Честитам. Било би нам драго да будете наши гости у Србији у граду Сврљиг на ЦАЦ 08. октобра 2011. очекујемо квалитетне лабрадоре. Пуно успеха на изложбама.

Имам једну МОЛБУ ЗА ВАС у делу информације о изложбама поставио сам пријаву за псе-кучиће за нашу изложбу Сврљиг-Србија 08.10.2011. године. Молим вас пошто не знам правилно да напишем набугарском мада се одлично разумемо да прегледате пријаву и слободно прерадите и напишите на бугарском цена за бугаре је 13 еура плаћа се на дан изложбе, за Вас ће бити гратис због услуге као и ручак. Би ће ми јако драго да видимо квалитет Ваших лабрадора. Ја такође имам лабрадоре радно-изложбену линију линију за тартуфе (tuber magnatum-tuber megalosporum) Пуно поздрава Горан њорка Сврљиг Србија

Имам једну МОЛБУ ЗА ВАС у делу информације о изложбама поставио сам пријаву за псе-кучиће за нашу изложбу Сврљиг-Србија 08.10.2011. године. Молим вас пошто не знам правилно да напишем набугарском мада се одлично разумемо да прегледате пријаву и слободно прерадите и напишите на бугарском цена за бугаре је 13 еура плаћа се на дан изложбе, за Вас ће бити гратис због услуге као и ручак. Би ће ми јако драго да видимо квалитет Ваших лабрадора. Ја такође имам лабрадоре радно-изложбену линију линију за тартуфе (tuber magnatum-tuber megalosporum) Пуно поздрава Горан њорка Сврљиг Србија

Све у реду, надам се, видимо се на 08.10. код вас :):):)

ХВАЛА ПУНО (y)(y)(y)(y)(y)(handshake)(handshake) Биће ми драго да ваши лабрадори увеличају 8 ФЦИ групу а Ви као гост скуп после изложбе, поготову што ће на радном ручку бити и председник Кинолошког савеза Србије. Пуно успеха у одгајању предивних лабрадора.

ХВАЛА ПУНО (y)(y)(y)(y)(y)(handshake)(handshake) Биће ми драго да ваши лабрадори увеличају 8 ФЦИ групу а Ви као гост скуп после изложбе, поготову што ће на радном ручку бити и председник Кинолошког савеза Србије. Пуно успеха у одгајању предивних лабрадора.

Баш ми е драго да помогнем :):):)