Ben_Bella

Ben & Bella

911 posts in this topic

4 minutes ago, Peaches said:

Odgojna ustanova Ben&Bella :giggle:

P.S. i Boni (police)

Hahahaha, da on nam uglavnom sluzi kao igracka za decu (i psecu i ljudsku) :D

E sasvim normalna stvar kao kod nas zena,sa godinama se uozbiljis i ta deca se moraju opomenuti... :D dok kod muskaraca krece obrnut sistem,vracaju se u detinjstvo,mada ja smatram da nikada i ne odrastu. :D
Meni je Nami izdresirala stene da sredi svoje akcije i da spusti "loptu"...nauci se bontona.Tako da nije to lose. :D
EEeee i kod pasa vreme nosi svoje,sazrevaju i oni,bube jedne...
A znam,ti si aktivna i svaka ti cast kako uglavis uspehe i svoje licne kao i sa psicima.Pune srece za sve! (heart)

Just now, slaTe said:

E sasvim normalna stvar kao kod nas zena,sa godinama se uozbiljis i ta deca se moraju opomenuti... :D dok kod muskaraca krece obrnut sistem,vracaju se u detinjstvo,mada ja smatram da nikada i ne odrastu. :D
Meni je Nami izdresirala stene da sredi svoje akcije i da spusti "loptu"...nauci se bontona.Tako da nije to lose. :D
A znam,ti si aktivna i svaka ti cast kako uglavis uspehe i svoje licne kao i sa psicima.Pune srece za sve! (heart)

Samo da potvrdim da muškarci ne odrastaju. +1

On 12/3/2016 at 18:51, slaTe said:

On 12/5/2016 at 23:54, Peaches said:

Samo da potvrdim da muškarci ne odrastaju. +1

Upravo tako, oni sve rade naopacke hahaha.:lolsign:

Hvala ti Barbara!(heart)

On 8.12.2016. at 11:25, Ben_Bella said:

Upravo tako, oni sve rade naopacke hahaha.:lolsign:

Hvala ti Barbara!(heart)

Ha,ha...e i dan danas muzu "izdresiram" dan... :D
Mora tako inace nema nista. Ha,ha...:giggle: Kad budes imala i tog ljubimca videces. :D

Hello drugari. :D Zelim prvo svima da pozelim sve najlepse u Novoj godini i nadam se da cete jos mnogo Novih godina proslaviti sa svojim dlakavcima.(dog6)

Evo fotkica iz jedne setnje sa Herom, kao i svake godine (to je drugaricina i moja tradicija), 1. ili ako tada ne stignemo 2. januara nas dve i ako nam se jos neko pridruzi otvaramo sezonu.:joy: (heart) Imali smo osecaj kao da je prolece, a ne zima, bas je bilo superiska.(dog)

DSC_0191_zps8wybs6ia.jpg

DSC_0183_zpsbqkruwpt.jpg

DSC_0154_zps1jz3tnjq.jpg

DSC_0029_zps6gkejiv0.jpg

A fantasticne fotke!!! (heart) Ova sa cvidzama je vrh,toj rasi bas stoji taj fazon. :D Ha,ha...
E tako je i kod nas bilo...Ja u dukseru samo,suncano...prelepo bilo... (nod)

On 1/19/2017 at 23:06, slaTe said:

A fantasticne fotke!!! (heart) Ova sa cvidzama je vrh,toj rasi bas stoji taj fazon. :D Ha,ha...
E tako je i kod nas bilo...Ja u dukseru samo,suncano...prelepo bilo... (nod)

Hvalaaaa (heart)

Da Hera je bas u tom fazonu :D

Bio je prelep dan, stvarno. :wink:

Moram da pohvalim Herin stajling zima-proljeće 2017. Ona je za one plus size modele, je li? xD

Kako je slatka ta dlaka Belli na nosu, jel joj to raste s jedne i druge strane, i sastaje u sredini, kao mali greben od dlaka????:inlove:
Preslatka jeeeeee
Samo mi ima neku zamisljenu facu, kao da mi nije u elementu...nešto ste vi nju nasekirali(police) sigurno je ona htjela Herine naočale (nerd)

On 2/24/2017 at 12:07, Peaches said:

Moram da pohvalim Herin stajling zima-proljeće 2017. Ona je za one plus size modele, je li? xD

Kako je slatka ta dlaka Belli na nosu, jel joj to raste s jedne i druge strane, i sastaje u sredini, kao mali greben od dlaka????:inlove:
Preslatka jeeeeee
Samo mi ima neku zamisljenu facu, kao da mi nije u elementu...nešto ste vi nju nasekirali(police) sigurno je ona htjela Herine naočale (nerd)

Hahahaha, da, da ona je plus size model i to jedan od najlepsi hahaha:giggle:

Bellici tu raste dlaka sa obe strane i na sredini i kao i tebi i meni se jako dopada taj njen "Zipper nose". Obozavam kako joj stoji i ne znam, nekako mi je skroz posebna s njim. :inlove: Mislim da je najcesci kod labradora i zlatnih retrivera, ali neka me neko ispravi ako gresim. :wink: Ja to zovem ćubica hahaha. :D

Hvala ti na komplimentima. (heart) Izgleda da izraz vara, bas je bila raspolozena tog dana, a probala je i ona naocare, ali joj se nisu bas dopale hahaha. (dog6)

Ćubica glavna :D Ganto ima na vratu tih ćubica, najdraže mi to gnjaviti (shrug) trljaj 'vako, trljaj 'nako (rofl)