Sign in to follow this  
Followers 0
DogMan

Sarplaninac - 7. deo

1,500 posts in this topic

I tako juče u katalogu pod rednim brojem 100 prijavljena Beta , vlasnik Nenad Malović , baš smo se smejali juče ...

Sto ste se smejali,bila neka stamparska greska??? :shock:

Babakaj nije dobio 4 , a ЕЎto se tiДЌe komentarisanja ЕЎampiona muЕѕjaka samo Д‡u citirati sudiju : Ovo je do sad najloЕЎija konkurencija , Baba Kaj ima problema sa nogom, Div nije uopЕЎte spremljen za izloЕѕbu

Ali ima i nastavak.Sudija je rekao:"Ajde da ih pogledamo u pokretu"I ko je bolje trcao?Div sa 7,5 godina ili Babakaj sa 2,5 godine???"Samo" zbog pokreta,lepe,tipicne glave,pravilnih stavova...Div je bio prvi.U nekoj jacoj konkurenciji tesko da bi bio prvi sto se videlo kada je trcao za najboljeg zrelog muzjaka ali sa Babakajem Div nema sta da se takmici,oni nisu ista rasa!

Nego Babiću, sedeli smo zajedno u Kragujevcu i čuli komentare na sudiju pa sad ne shvatam kako čim se pobedi kod nekog sudije on je onda odličan , ili to samo Malence prenosi tuđe stavove .

Ja iskreno to nisam cuo to sam i Bojanu rekao juce.Moj Kiko je tad pobedio Capu jer se Capa lose kretao ali znam da mu je sudija rekao:"Tvoj pas ima bolju glavu(sto je i istina) i voleo bih da ga vidim u boljem svetlu!!" I juce se to dogodilo,Capa je bio u punom izdanju i pobedio je i mog Kika i sve ostale u razredu od 18-24,a mogao je da bude i najbolji zreli muzjak.

A ovo

Oluja koju pominje Gosn Malović, koji je sam napokon uvideo da slika vara, nije bila nešto zapažena . mica je lepa kuja ali je po meni pas izložbe trebao biti čapa.

Mislim da ne stoji.Izuzimam Micu ona nema veze sa Capom niti je trcala za BOB.Boki i Capa su psi slicnih kvaliteta glava,priblizni su i u telu ali se Boki i lepse kretao i plus sto rep nosi dosta bolje.Cak je i Mosa,Capin gazda,moj prijatelj,priznao da je Boki dosta dobar.

A taj isti Capa je bio i na izlozbi u Jagodini i koliko se secam i tamo je trebao da pobedi ali takve komentare nisam vidjao.

Е to izuzimaЕЎ Micu,

ja reče da je to lepa kuja , ne shvatam.To je bilo moje mišljenje, i nije bilo poredjenja sa Čapom.Sećaš se Princa iz Kragujevca, katastrofa , A juče ....

A ЕЎto se tiДЌe komntara iz Kragujevca, priДЌam o komentarima za suД‘enje tog dana u kome smo svi uДЌestvovali, nisi valjda to zaboravio?

Idem sad da prošetam malo kuje koje sam videla uživo a ne na slici :lol: pa se vraćam , biće još zanimljivih detalja, pa molim one što se lako daju prevariti da se previše ne opuštaju... :lol: :lol:

pozdrav

lepa7-1.jpg

:?: :!:

Bila veeelikaaa greЕЎka :wink:

Aaaaaaaaa vi ste se zbog toga smejali :D 8) :lol: :o

Kao raskrinkali ste me :lol: Ja hteo da izvedem lepu ali posto Andras sudio a on je sa Scepankom odgojio ja sam je onda prijavio pod imenom "Beta" Lele puci cu od smeha . :D

El vi citate selektivno ovaj forum,samo delove koji se ticu Mure ili...???

Pa ja sam u medjuvremenu doneo iz Srbije Mazu,pa onda Betu ...

Ajd necu da vam zamerim,umorni ste jos od jucerasnjeg puta i jucerasnjeg stresa

Malence

nismo se mi zbog toga smejali :wink: :wink:

put nije bio naporan, niti neki stres , al da si doЕЎao video bi

nego ДЌekaj da se vrati pa Д‡u ti sve na tenane objasnim

Znaš ti, znaš što smo se smejali, nego nećeš da kažeš, al ima ko će...

Sad Д‡u doД‘em pa Д‡e se piЕЎemo

Nego ovaj deo nije naj jasniji za ЕЎiroke narodne mase. u meД‘uvremenu sam iz srbije doneo ... :lol:

poz

Е to izuzimaЕЎ Micu,

ja reče da je to lepa kuja , ne shvatam.To je bilo moje mišljenje, i nije bilo poredjenja sa Čapom.Sećaš se Princa iz Kragujevca, katastrofa , A juče ....

Ana,ja stvarno ne razumem tj. ne shvatam.Po tvom misljenju ili misljenju publike,ko je juce treba da pobedi?Capa,Mica,Boki ili neko cetvrti?Objasni mi slobodno i reci svoje misljenje ja se ne ljutim...

A ЕЎto se tiДЌe komntara iz Kragujevca, priДЌam o komentarima za suД‘enje tog dana u kome smo svi uДЌestvovali, nisi valjda to zaboravio?

Opet ne znam da li se ovo odnosi na Capu ili Diva,Princa,koga vec?I zato bih te molio da mi objasnis.

:D Dobar dan i cestitke pobednicima naravno i ucesnicima.Moguli da vas zamolim da na trenutak napravite pauzu od te prepirke i postavite neke slike...unapred hvala!!! :wink:

Evo sveЕѕih rezultata

Prvak rase, prvak 2 grupe AL CAPONE BRATIMIR BJELICA

Mužjak PRM Vorton STE-KOT NORTH TADIĆ VUKAŠIN

ЕЅenka PRM Wenera Crkvica STe-Kot North Bjelica

CAC zenka Tara Tadić Vukašin

Babicu

rekoh Mica mi se dopada , lepa je i ok ЕЎto je pobedila.

Boki je lep mladi pas, a po meni je pas izloЕѕbe trebao biti ДЊapa.

Kragujevac, vezano za komentare i nezadovoljstvo koje smo zajedno za stolom podelili sa polgarom, toga se valjda sećaš.Niko me se nije dopala njegova tadašnja odluka .

Jel sad ok

Ja svoje miЕЎljenje uvek kaЕѕem i u lice i ovako i mislim da je Dragane tako bolje, nego da mi na izloЕѕbi kaЕѕeЕЎ jedno a onda ovako neЕЎto drugo

poz

Evo sveЕѕih rezultata

Prvak rase, prvak 2 grupe AL CAPONE BRATIMIR BJELICA

Kod vas "dole" bas nevreme,oluja "Babic" i drugi dan :D

Cestitke odgajivacu Babic Draganu a cestitke i vlasnicima Porodici Bjelica

Bravo :!:

ДЊestitke svim uДЌenicima

Malence, drš se dobro ti "tamo gore" da i tebe ne dovati oluja..mada tebe jadi već poterali :wink:

Al Capone je super ali ja sam ostala pod utiskom Princa od juДЌe ekstra je

Znaci sudije ipak nisu poznavali dobro rasu Nenade? Onda su i drugi svi rezultati upitni? Pa nije valjda samo sudija koji je dao ocjene s kojima se i ti slazes dobar sudija.

Ja i dalje kazem da je najbolje da bude obavezan DNK test pa da se zna da je Sarac Sarac i da nema oko toga diskusije ali ocigledno da od toga nista kao nit od nekog sustava da nije onaj ruka ruku miluje.

Tako da opet non stop je li Sarac, nije Sarac. Tko ce to znati ali valjda bi sudije trebale znati ako bas nije ista rasa sto ti kazes. Ako ne znaju, onda je citava izlozba bila beznacajna.

Ali zivimo u nadi da ce biti bolje a da li ce tad bit kasno, ne znam.

Ajde neko neke slike ako moze.

El ce da budu te najavljene kompromitujuce pikanterije ??? Daj ja kupio kokice i cekam pored kompjutera da pocne,ako ce brzo cu da sacekam jos malo,ako ne odo ja.

Nenade, znam kako je kad nema covjek snage.

Hvala ipak, ja mislim sve vise da je to jedna djungla a ja ne znam se u djungli najbolje snalaziti nit to zelim tako da mislim da cu morati da izadjem iz nje.

Drzim fige Sarcu u toj djungli i da ce da izadje iz nje.

Rezultati sa ove dve poslednje izlozbe me jesu pogodili...

Ja nisam od onih koji rezultate uzimaju za merilo kvaliteta-merilo kvaliteta je samo izgled i karakter psa bez obzira da li on bio u ringu,u dvoristu,u sumi,u pozoristu

Nisam ni od onih kojima odlicna ocena pokazatelj da je pas "cist" ili je potomak predaka medju kojima su i druge rase-jedini cinilac koji utice na to je poreklo psa bilo da je on ocenjen odlicno,vrlodobro,dobro ...

Ali drago mi je da cujem da neciji trud i necije ulaganje celog sebe za tu ispravnu ideju,biva prepoznato i nagradjeno.Pogadja me to :?

Evo i mene, stigao sa CAC Velika Plana. Zadovoljan i prezadovoljan!!!

Moram na samom poДЌetku da POZDRAVIM I NAJLEPЕ E SE ZAHVALIM PORODICI BJELICA NA VRHUNSKOM GOSTOMPRIMSTVU !!!

Malence, kad te uvati oluja ima da ЕЎetaЕЎ ko nekada od muke. Nego polako, ЕЎto si nestrpljiv.

Pikanterije ??? Bojim se da ljudi o kojima se radi nisu ljudi o kojima treba tako govoriti i nisu ljudi koji barataju pikanterijama. Samo polakice, imada se oduЕЎeviЕЎ !!! :shock:

Е to se tiДЌe danaЕЎnje izloЕѕbe, rezultati apsolutno opravdani i praviДЌni po mom miЕЎljenju.

Svaka ДЌast pobednicima i uДЌesnicima na obe izloЕѕbe !!!

Bojan

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0