Peaches

Dobermann Arroganto

1467 posts in this topic

On 12.12.2016. at 22:39, Peaches said:

15442322_10154852583019380_3876746008338(rudolf)

Ajaoooo....Pa vidi ti njega! :inlove:  Pravi Bozic Bata. :D
Nego sto mu nisi skinula te bodlje?Plasis se da ga Deda Mraz ne odnese? :giggle:

On 15.12.2016. at 18:20, slaTe said:

Ajaoooo....Pa vidi ti njega! :inlove:  Pravi Bozic Bata. :D
Nego sto mu nisi skinula te bodlje?Plasis se da ga Deda Mraz ne odnese? :giggle:

Haha brzo bi ga vrnuo nazad... (police) faličan ti ovaj irvas (drunk) tražio (rudolf), a dobio :clown: (rofl)
Šta znam, bodlje su nam hit. Ovo su neke baš kvalitetne, ni blizu onima što masovno prodaju po šopovima. Mislim da su kupljene u Srbiji negdje. Kad je bio mali ja ih suzila i zaboravila gdje sam stavila taj dio, i sad mu jedva nataknem na glavu (tease)
Svašta smo probali i nosili na vratu ali s ovim bodljama super komuniciramo, s tim da su bodlje uvijek okrenute vani. Nema potrebe da ih okrećem unutra. I dlaka mu na vratu od njih nije iskrzana.
Kupovali povodaca i ogrlica, na kraju odložili sve i koristim najstariji povodac koji je pravljen od alpinističkog (ili kako se to kaže) užeta, kojeg smo dobili na poklon od vlasnika njegovog brata, upravo jer je okrugao u presjeku, i ove bodlje. Jedno vrijeme sam mu vezala bandanu oko vrata misleći da izgleda pitomije, dok mi konobar nije rekao: Nemoj misliti da izgleda bezopasan s tom mašnom. (shrug) 

Ja sam na Baku to nosila i dobra je stvar radi odbrane jer Bak ako udje u crveno nije da slusa bas :D i gledam da stavim psu uvek kada sam na damu jer ima sarplaninaca pustenih a meni bas ne bude svejedno...
Samo nasa je nekvalitetna i zna da popuste zubci pa ih vracam u normalu.
Meni su na dobermanu najlepse lepe, bogate kajle sa lepim radom ili duple,troduple...Patim za time...jer nemam psa sa bas kratkom dlakom da mu to nataknem. :giggle: Doberman mi je pas za fensericu bas onako.
Ja uvek primenjujem klasicne davilice,uzak lanac sa svim psima...Nista interesantno,na mojim psima jedva vidljivo to cak nose i shibe...
A ovo mi je mocna fotka,ono bozic bata a kajla za "ne diraj " .:D

On 27.12.2016. at 18:08, slaTe said:

Ja sam na Baku to nosila i dobra je stvar radi odbrane jer Bak ako udje u crveno nije da slusa bas :D i gledam da stavim psu uvek kada sam na damu jer ima sarplaninaca pustenih a meni bas ne bude svejedno...
Samo nasa je nekvalitetna i zna da popuste zubci pa ih vracam u normalu.
Meni su na dobermanu najlepse lepe, bogate kajle sa lepim radom ili duple,troduple...Patim za time...jer nemam psa sa bas kratkom dlakom da mu to nataknem. :giggle: Doberman mi je pas za fensericu bas onako.
Ja uvek primenjujem klasicne davilice,uzak lanac sa svim psima...Nista interesantno,na mojim psima jedva vidljivo to cak nose i shibe...
A ovo mi je mocna fotka,ono bozic bata a kajla za "ne diraj " .:D

pokusavala sam sa tim fenserajem, iskrzaju mu dlaku ispod vrata, ionako kratku, ko da ima šugu(shrug)
ja patim za onim ručno rađenim za hrtove , debele. pokusala sam i to, ali stoji mu ko žirafi rolka hahaha

21 hours ago, Peaches said:

pokusavala sam sa tim fenserajem, iskrzaju mu dlaku ispod vrata, ionako kratku, ko da ima šugu(shrug)
ja patim za onim ručno rađenim za hrtove , debele. pokusala sam i to, ali stoji mu ko žirafi rolka hahaha

Ha,ha... (lmao) E jbg...Onda te fenserice sluze samo za slike,tamo sam tako i vidjala samo. :D

Jaaaoooo ljubim ga u tu lepu njusku!!! :inlove::inlove::inlove: Zasto mi se ovoliko dopada njegova glava, ja pojma nemam, ali ga obozavam... i te okice... joooooj(heart)(heart)(heart) A usi ko u slepog misa hahahha:giggle:

I nemoj toliko da zabusavas na forumu, bas retko vidjamo Ganta... (nerd)

Da,da...bez zabusavanja! (heart) Ovakvo lepota se vredi videti cesce! Znas... :kiss:
Prelep je! :inlove: Gle sto pozira bre a ti tako...C,c,c...

:hug::hug: hvaala drugaariiii :mrgreen:

u to ime, evo još jedna. 
(king)(sun)
17022331_10155121487709380_3913266338434
Znači ususret proljeću, sa stavom bređe krmače, jer smo se totalno ulijenili oboje, ali će se vrnemo. Pozira sa našim #Gallus EasyWalker-om, kojeg sam morala da podešavam opet jer NISAM MOGLA DA GA ZAKOPČAM, toliko je zima ostavila traga... :censored:

On 6.3.2017. at 1:41, Peaches said:

:hug::hug: hvaala drugaariiii :mrgreen:

u to ime, evo još jedna. 
(king)(sun)
17022331_10155121487709380_3913266338434
Znači ususret proljeću, sa stavom bređe krmače, jer smo se totalno ulijenili oboje, ali će se vrnemo. Pozira sa našim #Gallus EasyWalker-om, kojeg sam morala da podešavam opet jer NISAM MOGLA DA GA ZAKOPČAM, toliko je zima ostavila traga... :censored:

Ajaoooo,kakva je ovo lepota samo. :inlove: Meni divan,ne diraaaaj! :giggle:

Posted (edited)

20 hours ago, slaTe said:

Ajaoooo,kakva je ovo lepota samo. :inlove: Meni divan,ne diraaaaj! :giggle:

Maaalkice je izdušio al se baš ne vidi, isto ko ja hahaha

Danas slavimo rođendaaaan!!!! Svečano otvaramo šestu sezonu!!!(cheers)
(party)(happybirthday)(happybirthday)(cheers)(cheers)(party)(party)(wave)(wave)
MI DVA

18600611_10154774289114755_503052680_n.jpg

Edited by Peaches

Aaaaa,pa cestitam,predivna slika vas dvoje. (heart)Da je ziv i zdrav,lud kao do sada i da prozivite jos jako puno rodjendana!!! Srecan rodjendan!!! (heart)(party)

Sa ogromnim zakasnjenjem srecan rodjendankoooooo!!!! (heart)(heart)(heart)

A ovoj slici pre toga bi mogla da das ime "The bear guardian". :giggle: Presladak je!:inlove:

Samo da okrečimo malo :)

Drugarica Lily nam je bila u gostima 
20525599_10155606212374380_4924502841959

I jedna plivačka
20953514_10155661616379380_3423667745055
Ove smo godine stvarno stalno bili na rijeci, na moru, putovali... Nismo se smirivali. :) Živi, zdravi i uz brdo brzi. (kako ko)