Sign in to follow this  
Followers 0
sneki

svaka cast urednicima

119 posts in this topic

Pozdrav Srdacan svima a naijvise Bk!

,otkad sam se prijavila tu kod vas iz dana u dan,jednostavno nemogu bez vas.

-Prvo ljubaznost,iskrenost, kulturnost,i samo to, sto te svi prihvacaju nema veze tko si i sta,

Hvala vam svima sto ima ovakva divna-prekrasna stranica za vas,da vam se zahvalimo jer smo puno sretni sto mozemo svoje ljubimce pokazati,podijeliti svoje veselje i srecu medjusobno.

Jednostavno Predivni ste ljudi i jako dobrog iskrenog srca....Hvala sto mogu biti s Vama BK.

S postovanjem Schnuppe!

Na neki nacin ste moja Obitelj!

Prvo pozdravi svima od Joze. Vidim svi ovdje fale sve redom na forumu pa cu se i ja pridruziti pohvalama za sve na forumu.

Pozdrav svima, setio sam se jednog dobrog predloga.

Posto se na BK forum svakodnevno postavi veliki broj slika koje se uploaduju na raznim sajtovima, dosao sam na ideju da bi BK mogo imati svoj image uploader na kome bi svako mogao da uploaduje sliku, a kasnije je postavi na forum.

Vec sam postavio demo uploadera kakav bi mogao da bude (nadam se da se admini nece ljutiti zbog toga).

Link demo-a je sledeci:

Programiranje je jedno.

Dizajn neshto drugo.

A placanje servera za sve te silne fotografije neshto sasvim trece.

Ukoliko bi se fotografije hostovale na postojecem serveru (ako se to nekim chudom izvede) protok bi otishao u nebesa (a to koshtaaaaa).

Btw BK ima svoj (skromni ali postoji) sistem za kachenje fotki (attachment).

Fina idejica ali po mom mishljenju finansijski neizvodljiva.

Programiranje je jedno.

Dizajn neshto drugo.

A placanje servera za sve te silne fotografije neshto sasvim trece.

Ukoliko bi se fotografije hostovale na postojecem serveru (ako se to nekim chudom izvede) protok bi otishao u nebesa (a to koshtaaaaa).

Btw BK ima svoj (skromni ali postoji) sistem za kachenje fotki (attachment).

Fina idejica ali po mom mishljenju finansijski neizvodljiva.

Pa image upload bi mozda mogao da se postavi na nekom drugom serveru, ne mora na istom (ako je to izvodljivo), a ako ipak ne moze ni tako, za pocetak bi po mom misljenju mogao da se postavi na nekom besplatnom serveru npr. sa domenom .tk???

Ali ipak, ne mozemo nista napamet pricati dok ne vidimo odgovor strucnog lica ovog foruma.

Ovaj forum je idealan ako tek dobijas psa...Mozes da nadjes mnoge stvari o rasama i psima..Cak mozes ovde i kupiti ili pak dobiti na poklon ..Sajt je predobar,sve pohvale adminima i moderatorima (y)

Mada nisam na forumu prisutan od samih njegovih početaka, neki sud ipak mogu da donesem. Ono što je BK forumu uspelo, a gde većina potencijalno dobrih foruma padne, je to što se izdigao iznad "zabavnog kutka" ljudi koji su ga oformili i koji su ga vodili i vode. To je omogućilo stvaranje mnoštva edukativnih i konstruktivnih tema i takvog boxa kakav nema nijedan kinološki forum na svetu (najverovatnije).

Ovaj forum je postao kinološka enciklopedija, a to pre svega treba zahvaliti... znaju već oni koji su, da ne imenujem. :wink: Svaka čast na administriranju i moderiranju foruma.

Forum je fantastican, ima uvek nesto da se nauci o psima, razmenjuju se iskustva dugogodisnjih odgajivaca i onih "novopecenih" :grin:

Moderatori su super, za svaku pohvalu, mada ponekad malo strogi :oops:

Sve u svemu, sve pohvale, najbolji ste ! (y)

P.S. Otkad postoji BK slabo posecujem facebook :grin::grin::grin:

Evo i ja da pohvalim.

Ovo izgleda jako dobro i profesionalno.

U zadnjih pola godine od kad imam ideju za nabavku psa,puno sam guglao,srećom nađe ovo.

Svaka čast!

Srdacno Postovanje svima na Bk!

Htjela bi vam se od srca zahvaliti na ovome prekrasnome Bk koji ste napravili i omp

ogucili da imamo za nase ljubimce,stim da sticemo i veliko drugarstvo uz nase pse,Hvala vam na svemu,postali ste svi moja velika Obitelj-----ljubi vas Mana i njezin Guzonja Whiskey.

Svratih i ovde, osećam da treba da zahvalim svima i da pohvalim forum.

Tako ste me lepo prihvatili, puno mi pomažete svojim savetima, i dobronamernošću. 

Zahvaljujem i članovima i adminima. (grouphug)  (super)

Hvala urednivima moderatorima i administratorima na ovome dovnome foruumu koji obiluje informacijama

Hvala još jednom što ste nas sve okupili na jednom mjestu

Zahvaljujuci ovom forumu prosli smo bez problema kroz kupovinu,prilagodjavanje,ucenje gde se nuzda obavlja,prelazak na novu hranu....Hvala vam puno svima :) 

On 8/28/2017 at 17:54, CharlieJ said:

Zahvaljujuci ovom forumu prosli smo bez problema kroz kupovinu,prilagodjavanje,ucenje gde se nuzda obavlja,prelazak na novu hranu....Hvala vam puno svima :) 

Neizmjerno mi je drago da je sve proslo kako treba. No, morate imati u vidu da ni svi postovi na ovom forumu nisu svrsishodni, nego je presvahodno na onome ko pita da ocijeni i primjeni  ono korisno (a to je navedeno i u Pravilima Foruma). Znaci, vasa je zasluga nemjerljiva.

Hvala i vama, kao clanu BK.

lp