Petite

Pitanja, sugestije i kritike moderatorima

Recommended Posts

Ova platforma nije ista kao prosla. Prebacivani su podaci sa stare na novu platformu. Ima bagova dosta, ali koliko tehnickim adminima vrijeme dozvoli, rjesavat cemo.

Hvala na razumjevanju i saradnji.

18 hours ago, Borislav Marsenic said:

Molio bi da neko od moderatora prepravi poslednji post u temi KOMENTARI NA IZLOZBE

Poslednji post (rezultati PAROVI I ODGAJIVACKE GRUPE) da prebaci u prvi ispod ostalih rezultata,

HVALA

Provjerite.

Pozdrav svima za kakvo takvo druzenje i razmenu misljenja.

Dopustili ste da kvalitet ljudi znacajno opadne tako da bih se pozdravio i izbegao neprilicno pisanje ili prepucavanje sa sobama neobrazovanim, mentalno i fizicki slabim i rekoh pre , najverovatnije sa nekom dijagnozom od psihijatra.

olikan

na temi tibetanski mastif strana 8 post višnjić miroslava objavljen  prije  skoro tri godine 29. aprila 2014 čisto nacionalističko iživljavanje i provokacija

no čudi me da nitko nije poduzeo ništa da se taj post obriše ( iako barem ja nisam mogao prijaviti post klikom na Report  Post pa sam se odlučio ovako obratiti odgovornima )

pozdrav u nadi da će netko reagirati

Šta se dešava sa forumom ? Juče nije bilo moguće ući na forum ( adresa nepoznata ) danas sam uspeo da uđem ali je sve jako usporeno a i datumi prošlogodišnjih postova nose oznaku ove godine ? Hakerski upad ili . . . . ?

Gost
This topic is now closed to further replies.