Petite

Pitanja, sugestije i kritike moderatorima

Recommended Posts

Zbog krsenja pravila foruma, prilikom uredjivanja teme SAO, obavestavam clanove foruma da je moderator OgnjenBK dobio poslednju opomenu, pred iskljucenje sa BK.

Moderator BK NEMA PRAVO da odgovara uvredom na uvredu ili pretnjom na pretnju!!!

Smatram da svi clanovi foruma, kao i ljudi koji odrzavaju BK, treba da imaju jednaka prava, ali i obaveze.

U ime moderatora i administratora BK izvinjavam se svim clanovima BK zbog izbrzanog i neadekvatnog posta moderatora OgnjenBK na temi SAO.

Admin BK

Zato je zakljucana tema o DI i to sa takvom napomenom da se nece otkljucati dok se rasa ne prizna !!???

Promovisanje je islo evo 11 dijelova teme. I vise no dovoljno od BK.

Svi znamo kompleksnost politicke situacije na Balkanu.

BK je bio maksimalno susretljiv i tolerantan sve ove godine, i to ne moze da se porekne.

Da bismo izbjegli nesporazume, mnoge zalbe a propos raznih fotografija mnogih koji se prave naivni, a vise su no svjesni osjetljivosti problematike, tema ide pod kljuc.

Bez prava zalbe, sto je vec napisano na temi .

To sto VI nemate gdje drugdje da promovisete VASE pse, e to vec nije problem BK.

Da ne bismo dolazili u nesporazume, tema pod kljuc.

Bez prava zalbe.

Kada rasa bude priznata od strane FCI,otvorite temu na Podforumu Priznate rase.

Dezurni admin BK

Promovisanje je islo evo 11 dijelova teme. I vise no dovoljno od BK.

Svi znamo kompleksnost politicke situacije na Balkanu.

BK je bio maksimalno susretljiv i tolerantan sve ove godine, i to ne moze da se porekne.

Da bismo izbjegli nesporazume, mnoge zalbe a propos raznih fotografija mnogih koji se prave naivni, a vise su no svjesni osjetljivosti problematike, tema ide pod kljuc.

Bez prava zalbe, sto je vec napisano na temi .

To sto VI nemate gdje drugdje da promovisete VASE pse, e to vec nije problem BK.

Da ne bismo dolazili u nesporazume, tema pod kljuc.

Bez prava zalbe.

Kada rasa bude priznata od strane FCI,otvorite temu na Podforumu Priznate rase.

Dezurni admin BK

Ja se ne zalim vec trazim objasnjenje.

Dobio sam ga i hvala na odgovoru. Pretpostavio sam da je delikatnost politicke situacije na Balkanu kljucna za zakljucavanje jedne kinoloske teme.

Hvala i za to sto ste pruzili priliku da upoznamo ove divne pse, a preko njih i divne ljude sa brdovitog i nadasve trusnog Balkana.

O da, nadam se da cu naci rezervnu instancu za promociju MOJIH pasa :?:

U zdravlje.

Odgovor stoji u pravilima postavljanja oglasa.

Hvala i izvinjavam se za povrsnost. Obicno citam prvih nekoliko tacaka i nikad do kraja :oops:

Korisnik Macvanin me zamolio da upitam zašto se nemože logirati na forum a istekao mu je jednodnevni ban.

Napominjem da se radi o dečku koji zaista nije niti vrijeđao niti provocirao mislim da je ban dobio radi pisanja sa uključenim CAPS-om

Vi nemate potrebe nista napominjati kao razlog banovanja , jer je sve napisano vec (za caps lock se tek nakon 2 upozorenja dobija ban upozorenja).

Zamoljeno je da ispostuju Pravila foruma, na stranici (ili dvije) prije ove na kojoj je clan dobio ban.

Sve postove koje neki clan ne zeli da cita, moze da previdi, ne mora da cita.

Post i pojasnjenje.

Zanima me ko je izmislio pravilo da samo tri slike u toku meseca mogu da se postave?Jel ovo tema o Azijatima ili ne?Zar ne treba da se postavljaju slike pasa,ili treba da citam postove u kojim se svadjaju?Malo vi vasa pravila promenite :P

ban upozorenja 1 dan, Procitati Pravila Foruma

21. U okviru jednog meseca na pasminskoj temi mozete postaviti najvise tri fotografije svojih pasa, odnosno pasa iz vlastitog uzgoja sa IMG tagom..

Obavezno napisite osnovne podatke o psu,ime, imena roditelja i po mogucnosti datum stenjenja, vlasnik,odgajivac. Tema o rasi NIJE foto album za vase pse. Za promovisanje vlastitih pasa imate opciju Prezentacija, a za legla Male Oglase.

Izuzetak su rezultati sa izlozbi i utakmica, odnosno fotografije iz ringova koje se mogu postavljati u vecem broju. Nije dozvoljeno uzajamno postavljanje fotografija pasa u korist drugog clana. Molimo clanove da prijave postove ako primete da je ovo pravilo naruseno. Zbog velikog broja clanova i tema moderatori nece biti u mogucnosti da vode evidenciju o svim postavljenim fotografijama. Kada postavljate fotografije stenaca na pasminskoj temi, vaze ista pravila, stenci ne smeju biti na prodaju i to mora biti jasno naznaceno, te fotografije Vam takodje ulaze u ukupni skor od maksimum 3 fotografije mesecno. Komentarisanje fotografija stenaca je dozvoljeno ako postovi imaju konstruktivnost, postovi tipa `slatki, lepi, divni ... stenci` ce se posmatrati kao spamovanje teme. Imate podforume predstavljanja gde ova ogranicenja ne postoje.

Provjerit cu situaciju u vezi logovanja i napisati ovde.

Hvala na strpljenju.

edit

rijeseno

pozdrav,

clan nikija je dobio jednodnevi ban koji traje 7 dana (tako mi je momak rekao ) i zamolio me da provjerim da ga niste zaboravili odbanovati

u naprijed hvala

momak dobija sljedecu poruku kad se pokusava ulogovati

Vi ste trajno izbačeni sa ovog boarda.

Molimo vas da kontaktirate Administratora za više informacija.

Dati razlog za izbacivanje: ban upozorenja 1 dan

Ovo je dodeljeno zbog vašeg korisnigkog imena.

@nikija je imao ban upozorenja (1 dan), ne duze.

Neka pokusa sada da se uloguje, pod svojom sifrom, pa mi javite da li je proslo.

Inace,

UNBAN (odbanovanje) treba da ide automatikom.

Hvala

POZDRAV ja stvarno neznam koje vi kriterijume imate oko postavljanja oglasa i kome dozvoljavate a kome nedozvoljavate da duplira oglase mene ste banovali sa 30 dana i kazete duplirani oglasi e gospodo nisu bili duplirani oglasi na jednim je pisalo pirinac i mlevena piletina posle toga sam postavio oglas pirinac i sveza kokosija jaja odvojena od ljuske ako je to vama isti oglas hvala vam na banovanju od 30 dana a evo vam i linkovi gde covek ima 2 ista oglasa.

viewtopic.php?f=88&t=31512

viewtopic.php?f=88&t=30782

POZDRAV ja stvarno neznam koje vi kriterijume imate oko postavljanja oglasa i kome dozvoljavate a kome nedozvoljavate da duplira oglase mene ste banovali sa 30 dana i kazete duplirani oglasi e gospodo nisu bili duplirani oglasi na jednim je pisalo pirinac i mlevena piletina posle toga sam postavio oglas pirinac i sveza kokosija jaja odvojena od ljuske ako je to vama isti oglas hvala vam na banovanju od 30 dana a evo vam i linkovi gde covek ima 2 ista oglasa.

viewtopic.php?f=88&t=31512

viewtopic.php?f=88&t=30782

Postrovanje,

Vi ocito trgujete svim i svacim, pa i ovaj forum koristite za te svrhe.

Te da ne duzimo, objasnite nam razlozno slucajno ove slucajno i na brzinu nadenje Vase postove na nekim drugim sajtovima:

1. Sta je iza tri tacke u ovom oglasu?

post-951-13598028588888_thumb.jpg

2. Jel ovo vazi i za BK?

post-951-1359802859069_thumb.jpg

Razume se, adekvatan odgovor na ova pitanja ce oznacavati i kakav ce Vas status biti na BK, to jest ostajete ili se pozdravljate s ovim forumom.

Hvala na paznji

Dezurni Admin BK

gosn moderatore pogledajte ili davam dam linkove gde drzim sarplanince srednje azijske ovcare bandoge i americke buldoge a ima i u najavi da sam pretstavljao u najavi bandoge kada me budete videli da sam dao oglas osim te 4 rase pasa slobodno me izbrisite i dali ste pogledali kada je taj datum od oglasa kada sam ga postavio bandoge i azijate drzim kod sebe i drugara i dajem 2 tel hranu za pse zbog cega ste me banovali oba tel su moja samo mi niste rekli zbog cega sam banovan na 30 dana a covek koji ima ista 2 oglasa nije ili vi imate nesto protiv mene pa za svaku sitnicu cekate dame banujete a drugima dozvoljavate svasta ali to je vase i hvala na objasnjenju.

posto kazete da trgujem svim i svacim ja mislim da treba da posaljete nekog ili da se raspitate pogledate druge oglase drzim te 4 rase i bavim se prodajom hrane za pse i dvd snimcimas pogledajte da su uvek isti telefoni i nisam preprodavac.

Nista nemam protio Vas, niti sam vas licno nikada banovao.

Sada Vam privi put trazim odgovor na samo dva pitanja, i to vrlo jasan i tacan odgovor, nista vise.

Vi ste na potezu.. Jasan odgovor na pitanje broj 1 i jasan odgovor na pitanje broj dva

Izvolite:

pitanje broj 1

viewtopic.php?f=48&t=28643

ovde sam pretstavi svog buldoga i kada sam ga nabavio pretstavio sam ga u americkim buldozima odgovor moj pas i prodajem

http://kp-forum.all-up.com/t853-bandog-stenad

ja mislim da sam vam dao dovoljno dokaza da drzim 4 rase pasa pogledajte datume objava.

To je odgovor na pitanje broj 1

a pitanje broj 2

Eh, bice kompliment ako Vas nazovem SrpskeLegende,...

Ko kisa oko Kragujevca izbegavate direktan odgovor...

Nebitno... Ko razume shvatice :)

Uzivajte na BK, ali imajte u vidu da pratimo svaki Vas post...

Diskusija sa Vama za sada zavrsena.

Pozdrav i sve naj bolje

Dezurni Admin BK

S ozbirom na do sada zadnji napisani post na ovom forumu i odluku pokretaca teme da ne zeli vise da pise na forumu , zakljucavamo temu.

U slucaju da promeni misljenje, neka se obrati modu Dom ili Petite.

Moju odluku da nikad vise ne napisem nijedan kinoloski post na ovom forumu,necu promeniti .Ali kad osetim nepravdu i bahatost,ko bik kada ga po nozdrvama zagolica crveno maramce...te pisem ovaj post odje...A hiljadu i jedan cu napisati u narednim danima ,ako treba, ne jer mi je zivotno bitno da otkljucam temu koju sam pokrenuo,vec je stvar principa i RAZUMNOSTI koju necu da ostavim i odem :wink: ...Zakljucavane su teme zbog nedolicnog ponasanja.Zbog neprimerenog recnika.Zbog uvredi,psovki,galame,trolovanja,spamovanja...Prva tema koja je zakljucana zbog oholosti onog ko ju je zakljucao a ne zbog postojanja ikakvog razloga jeste druga grupa,predstavite svoje pse Sarplaninci od Malenceta...

Koja je zakljucana kao kazna za to sto ne zelim vise da pisem na forumu.I kao odraz anarhije ,koju uvode oni koji bi trebali da je iskorenjuju .A zbog koje sam i resio da napustim "mesto" gde sam se svih ovih godina osecao lepo.

Poslao sam privatnu poruku moderatorima Petit i Dom da temu otkljucaju,bez obzira sto ja necu vise pisati...Tema je o mojim psima i onome sto se njih tice.Moje pse imaju i ljudi kojima je drago da na tom delu foruma iste prikazuju,prikupljaju informacije,razmenjuju misljenja...Dokle god oni koji pisu na istoj to cine na primeren nacin ,na sopstveno i zadovoljstvo onih koji citaju -tema nema razloga da se zakljucava.

Dobio sam odgovor da ce tema biti uklonjena ,ne samo da je zakljucana.A drugi ljudi nek otvore svoje teme.I time bio inspirisan da naredni deo zivota odvojim za ovo mesto.

Dokle god neko razuman temu ne otkljuca.

Gost
This topic is now closed to further replies.