Sign in to follow this  
timon

NLT - Nemacki Lovni Terijer (Deutscher Jagdterrier ) 12 deo

Recommended Posts

Gos.Aleksandrovac,cuo sam da je bilo jos neki ucesnika iz Srbije ali se nisam interesovao za njihove rezultate.Morate zamoliti nekog ko je bio da vam ih saopsti,verovatno nisu bili sjajni cim ih ne objavljuju.Pozdrav.

34fhced.jpg

ne znam ni sam odakle mi ova slika u albumu ali

ovaj pas je najlepsi primerak NLT-a da li neko slucajno zna o kom je rec?

P.S. Ako neko ima stence na prodjaju pustite kontakt tel. na p.p. unapred hvala!

5cep1y.jpg

11.26.2011. God. Matrafured - Hungari

Astor vom hoxberg

Jazavac 4+1

Lisica 4 (zub na zub) , 16 sekunda CACT

D. Svinja I nagradni razred 97 poena...

Sudije:

Karsai Henrik

Bane donekle si samo u pravu. Ja bih pre ovako rekao ovva slika psa je jedna od najlepsih koju sam ikad video. Na slici se vidi izuzetno lepa i plemenita glava sa odlicim usima vidi se jako dobra boja [sto je manje vazno] i cini mi se dobra dlaka [mada se to samo pipanjem da utvrditi] Sta se ne vidi? Ne vidi se komplet telo znaci visina, duzina, ledjna linija, sapi, rep, zadnje noge. Kada bi vise znao o slici vise bi nam svima pomogao da znamo o kom je psu rec. Pas me neverovatno podseca na mog psa Trnovog Konana ali sam sa druge strane siguran da ovo nije taj pas, dosta me podseca i na psa Kinga Gorana iz Visevca [ne znam da li je pas jos kod njega] Zvali su me neki momci kazu da ih podseca na Ilka Sirmijuma [ ja ne bih rekao] Mislim da nisam mnogo pomogao ali sam bar pokusao sigurno ce se neko vec javiti pz. Bora Sirijus

Bane donekle si samo u pravu. Ja bih pre ovako rekao ovva slika psa je jedna od najlepsih koju sam ikad video. Na slici se vidi izuzetno lepa i plemenita glava sa odlicim usima vidi se jako dobra boja [sto je manje vazno] i cini mi se dobra dlaka [mada se to samo pipanjem da utvrditi] Sta se ne vidi? Ne vidi se komplet telo znaci visina, duzina, ledjna linija, sapi, rep, zadnje noge. Kada bi vise znao o slici vise bi nam svima pomogao da znamo o kom je psu rec. Pas me neverovatno podseca na mog psa Trnovog Konana ali sam sa druge strane siguran da ovo nije taj pas, dosta me podseca i na psa Kinga Gorana iz Visevca [ne znam da li je pas jos kod njega] Zvali su me neki momci kazu da ih podseca na Ilka Sirmijuma [ ja ne bih rekao] Mislim da nisam mnogo pomogao ali sam bar pokusao sigurno ce se neko vec javiti pz. Bora Sirijus
Vec vam je Aleksandrovac dao odgovor za psa.Sve sto je momak napisao bas je tako.

Nenade ok. Sada znamo ja sam psa video i uzivo ILKA malo je drugacuje izgledao ali jako dobar primerak u svojoj rasi. Drago mi je da je jos ziv. Da li ima neki njegov sin slican ocu? Ako bi bio i od kuje koja mi se svidja pario bih neku kuju. pz. Bora Sirijus

Nenade ok. Sada znamo ja sam psa video i uzivo ILKA malo je drugacuje izgledao ali jako dobar primerak u svojoj rasi. Drago mi je da je jos ziv. Da li ima neki njegov sin slican ocu? Ako bi bio i od kuje koja mi se svidja pario bih neku kuju. pz. Bora Sirijus

2886zoz.jpgf1lb44.jpg

Postovanje svim ljubiteljima NLT-a

ovako, pre svega da kazem da MRZIM ne pravdu tj lazi

- ja sam bio sada na utakmici koja je odrzana u Subotu 26.

zasto ovaj post sada pisem

pisem zbog ZLATKA-SIYUXa

ovako bio sam i gledao svojim ochima njegovog psa na svaku disciplinu jer me zanimao

jazavca je odradio medju najboljima taj dan na utakmici, prelep zahvat i naravno 4+1

ali gledao sam svojim ochima i rad na lisici, pas je imao prednju nogu, svi smo prvo mislili da je vrat ali posle se pokazalo da je prednja noga ( nije bio zub-zub )

ali bi rekao da je pas lepo usao u lisicu , ali Zlatkova greska je jer je pozurio jer je pas okrenuo lisicu... da je sacekao koju secundu ja ne sumnjam pas bi namestio vrat

trece sto se nebi slozio , gde sam se sad najvise iznervirao jer nisam ocekivao to od gospodina Zlatka

a sad mi je i jasno zasto je ostao na kraju da mu se upisu ocene , dok smo mi svi vec posedeli u kombi

DIVLJA SVINJA

ako je pas ASTOR HOSBERG taj dan dobio 97 poena tj I.N.R Onda bi moja kuja trebala da dobije za svinju 100% i dva I.n.R....

pas ASTOR licno sam ga gledao stojao sam pored ograde a vepar je bio blizu i sve se moglo videti.... pas je nasao vepra par puta lanuo i napustio.... ako neko misli da lazem ima jos ocevidaca nasih ljudi koji su gledali

ja se izvinjavam gospodinu Zlatku znam da mu se ovo nece svideti sto sam napisao..... ali jbg mrzim ne pravdu tj laz

da napisem i rad moje zenke

HATSEPSUT

jazavac ceo minut zubi i sve vreme dok je drzala je lajala ( 100% )

lisica zubi (100% )

DIVLjA SVINJA

kada je nasla lajala je nekih 2 minuta i napustila i vratila se meni ( nista ----- )

sad cu reci samo neke rezultate

za koje sam 100% siguran koje sam sve gledao

pas DOKI

jazavac : 4,5 lisica : rep divlja svinja : 97% vl: Goran Abramovic

JETA

jazavac : 4 lisica : 4 divlja svinja : nije prijavljena vl: Goran Abramovic

BRUNO

jazavac : 4+1 lisica : 4 divlja svinja : nije prijavljen vl: Darko Pancic

ZAR

jazavac : 4+1 lisica : 4 divlja svinja : nije prijavljen vl: Nenad Mitrovic

MAXI

jazavac : 4+1 lisica : 4,5 divlja svinja : 100% drugo mesto na KUP-u vl: Milan Vojnovic

ALFI-SVRCA

jazavac : 4+1 lisica : 4,5 divlja svinja : 100% trece mesto na KUP-u vl: Dusan

INA-

jazavac : nije prijavljena lisica : 4 divlja svinja : 100% prvo mesto na svinji vl: Dusan

AS

jazavac : 4+1 lisica : 4+1 divlja svinja : 100% trece mesto na svinji , prvo mesto KUP vl: Damir Ivanovic

ZILI LINDA

jazavac : ---- lisica : ----- divlja svinja : 100% drugo mesto na svinji vl: Potrebic Milan

SANTOS

jazavac : nije prijavljen lisica : 4+1 divlja svinja : nije prijavljen vl: Milorad Acanski

SYGAL ASTRAATA

jazavac : 4+1 lisica : nisam gledao , nzm zahvat divlja svinja : nije prijavljen vl: Stanko Delic

BAK

jazavac : 3,5 lisica : 3,5 divlja svinja : nije prijavljen vl: Zoran Simic

BAK

jazavac : nije prijavljen lisica : 4+1 divlja svinja : nije prijavljen vl: Popovic Dragoljub

bila je kuja od Dragana Vujic - Taxija ne znam kako se zove, ali sam je gledao na obe divljaci

jazavac : 4+1 lisica : 4 divlja svinja : nije prijavljena

LUIS

jazavac : 4+1 lisica : ----- divlja svinja : nije prijavljen vl: Dragan Jovanovic

na utakmici je bio i Bulajic iz Lipara sa psom, ali nzm ime psa i nisam gledao psa pa nmg nista da kazem

na utakmici je bio i Boban Stanijanovic sa psom, ali nzm ime psa i nisam gledao psa pa nmg nista da kazem

Cestitam Zlatko! Lep uspeh. Nadam se da ce svoj dobar rad preneti i na svoje potomke. Znam da ih bas sad imas. pz Bora Sirijus
Postovanje svim ljubiteljima NLT-a

ovako, pre svega da kazem da MRZIM ne pravdu tj lazi

- ja sam bio sada na utakmici koja je odrzana u Subotu 26.

zasto ovaj post sada pisem

pisem zbog ZLATKA-SIYUXa

ovako bio sam i gledao svojim ochima njegovog psa na svaku disciplinu jer me zanimao

jazavca je odradio medju najboljima taj dan na utakmici, prelep zahvat i naravno 4+1

ali gledao sam svojim ochima i rad na lisici, pas je imao prednju nogu, svi smo prvo mislili da je vrat ali posle se pokazalo da je prednja noga ( nije bio zub-zub )

ali bi rekao da je pas lepo usao u lisicu , ali Zlatkova greska je jer je pozurio jer je pas okrenuo lisicu... da je sacekao koju secundu ja ne sumnjam pas bi namestio vrat

trece sto se nebi slozio , gde sam se sad najvise iznervirao jer nisam ocekivao to od gospodina Zlatka

a sad mi je i jasno zasto je ostao na kraju da mu se upisu ocene , dok smo mi svi vec posedeli u kombi

DIVLJA SVINJA

ako je pas ASTOR HOSBERG taj dan dobio 97 poena tj I.N.R Onda bi moja kuja trebala da dobije za svinju 100% i dva I.n.R....

pas ASTOR licno sam ga gledao stojao sam pored ograde a vepar je bio blizu i sve se moglo videti.... pas je nasao vepra par puta lanuo i napustio.... ako neko misli da lazem ima jos ocevidaca nasih ljudi koji su gledali

ja se izvinjavam gospodinu Zlatku znam da mu se ovo nece svideti sto sam napisao..... ali jbg mrzim ne pravdu tj laz

Ako bude prenosio i ovo upisivanje bolje da i ne pari.

Marko ja sam cestitao Zlatku i njegovom psu na ocenama. Nisam bio i ne mogu ni sa kim da polemisem. Naravno ne bih na nevidjeno da polemisem ni sa jednim od vas. Marko nisam najbolje razumeo to sto je Zlatko osstao [verovatno sa sudijama si mislio] i neznam sta ubedio ih ili podplatio da mu upisu ocenu koju pas nije zasluzio. Drugo pas nije imao zahvat na lisicu za ocenu koju je dobio? Ako se ovako nesto dogodilo po meni je Ispit [utakmica] bila nistavna i zaprepasceno mogu da konstatujem da je to velika sramota [ako je bilo kao sto ti kazes] za organizatora. Samo jos jedan detalj Marko, za jednog psa DOKI si napisao da je jazavac bio rep 4,5 ako se po tom principu ocenjuju psi u Madjarskoj uz sve ovo preporucio bih vam kao stari odgajivac [35 godina] da se vise ne ide u Madjarsku jer je sve to samo bacanje prasine u oci i da sa tih ispitivanja NIKAD necemo znati pravu vrednost nijednog psa sto bi nam samo stetilo u daljem uzgoju, tj zznali bi neke lazne informacije o psima koji su tamo dobili ocene.

Golden. Ti si sigurno bio na ispitu cim tako zdusno stajes na jednoj strani.

Balkan klub drago mi je zbog rezultata psa iz vaseg kluba i cestitam. Svidja mi se druzenje koje ste organizovali tim povodom i zelim vam jos puno slicnoh druzenja jer i to je jedan od ciljeva kinologije i lovstva. pz. Bora Sirijus

GOLDEN ove slike sto si postavio cini mi se da je i na njima ILK Hvala i na tome ja sam ipak pitao da li ima neki njegov sin slican njemu. Ako je ovo njegov sin napisi mi molim te od koje je kuje i gde se pas nalazi? pz. Bora Sirijus

Marko ja sam cestitao Zlatku i njegovom psu na ocenama. Nisam bio i ne mogu ni sa kim da polemisem. Naravno ne bih na nevidjeno da polemisem ni sa jednim od vas. Marko nisam najbolje razumeo to sto je Zlatko osstao [verovatno sa sudijama si mislio] i neznam sta ubedio ih ili podplatio da mu upisu ocenu koju pas nije zasluzio. Drugo pas nije imao zahvat na lisicu za ocenu koju je dobio? Ako se ovako nesto dogodilo po meni je Ispit [utakmica] bila nistavna i zaprepasceno mogu da konstatujem da je to velika sramota [ako je bilo kao sto ti kazes] za organizatora. Samo jos jedan detalj Marko, za jednog psa DOKI si napisao da je jazavac bio rep 4,5 ako se po tom principu ocenjuju psi u Madjarskoj uz sve ovo preporucio bih vam kao stari odgajivac [35 godina] da se vise ne ide u Madjarsku jer je sve to samo bacanje prasine u oci i da sa tih ispitivanja NIKAD necemo znati pravu vrednost nijednog psa sto bi nam samo stetilo u daljem uzgoju, tj zznali bi neke lazne informacije o psima koji su tamo dobili ocene.

Golden. Ti si sigurno bio na ispitu cim tako zdusno stajes na jednoj strani.

Balkan klub drago mi je zbog rezultata psa iz vaseg kluba i cestitam. Svidja mi se druzenje koje ste organizovali tim povodom i zelim vam jos puno slicnoh druzenja jer i to je jedan od ciljeva kinologije i lovstva. pz. Bora Sirijus

chika Boro, postovanje :arrow: ja mislim da sam lepo napisao za psa DOKIja da je jazavac 4,5 :; a lisica rep

a divlja svinja 97%

molim vas pogledajte ponovo

ja ne znam odakle vam ta informacija da je pas DOKI imao jazavca rep

a ja nmg da trvdim da je gospodin Zlatko se dogovorio ili potplatio, ja to nisam rekao

vec da smo mi svi vec usli u kombi upisali ocene, i cekali gospodina Zlatka da upise svom psu ocenu

meni samo nije jasno sto to pred svima nama nije uradio, vec cekao da svi bukvalno izadju

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this