Sign in to follow this  
timon

NLT - Nemacki Lovni Terijer (Deutscher Jagdterrier ) 12 deo

Recommended Posts

Kolika je članarina za učlanjenje a kolika je godišnje ili kako već se plaća?Imali i ovde vijeće da se vijeća ko je podoban a ko ne prilikom želje da se neko učlani u Srpski klub NLT.

...iz perspektive debele,dremljive žabe sa stalnim boravkom na dnu dubokog,memljivog bunara...jedinu brigu predstavlja strepnja da još jedna žaba ne upadne u bunar.

Elem,

...umesto sreće što konačno postoji grupa ljudi(ili više grupa)koji će umesto tebe potrošiti svoje slobodno vreme,svoj novac i svoje zdravlje za nešto što će služiti za dobrobit svih...ti postavljaš pitanja o članarini,"vijećima",podobnostima i ostalim pitajbogakakvimglupostimaibudalaštinama.

Dakle,

...kakav danak neiskustvu.(o bezobrazluku i nekulturi nekom drugom prilikom).

Neznam šta tebe ovde moje pitanje upućeno nekim drugim ljudima revoltira......

Elem....

Ako si ti u ovom klubu ja i ovaj onda zaobilazim u velikom luku(o bezobrazluku i nekulturi nekom drugom prilikom)

Kolika je članarina za učlanjenje a kolika je godišnje ili kako već se plaća?Imali i ovde vijeće da se vijeća ko je podoban a ko ne prilikom želje da se neko učlani u Srpski klub NLT.

Clannarina ce biti hiljadu dinara za celu 2o12 godinu napisao sam vec ali vredi ponoviti da su u Srpskom klubu N.L.T. svi istinjski ljubitelji ove rase dobro dosli i da cemo sigurno ako nas ima vise i kvalitetnije ispite da radimo.Dakle Yorki dobro dosli. pz Bora Sirijus Sve ostale informacije posle 5. og decembra pz. Bora Sirijus

Hvala na ljubaznim informacijama a i na dobrodošlici,jeste da sam daleko ali šta više reći na ovakom odgovoru i pozivu nego da ću koliko mognem pomoći i pridružiti se istinskim ljubiteljima NLT.

Neznam šta tebe ovde moje pitanje upućeno nekim drugim ljudima revoltira......

Elem....

Ako si ti u ovom klubu ja i ovaj onda zaobilazim u velikom luku(o bezobrazluku i nekulturi nekom drugom prilikom)

...ne bih te dalje zadržavao.

Sa ovim postom zavrsavam diskusiju sa BOROM , covekom koji ocigledno nema dovoljnu moc rasudjivanja ,jer ima vise postova kojima si se obracao ,i svaki ti je bio kontradiktoran,ljudi koji znaju da citaju moce da na osnovu sva tri posta zakljuce sta je pravi smisao onoga sto si tu napisao .Moj ti je drugarski savet ,ako mislis da pomognes SRPSKOM KLUBU , onda ti je bolje da se ICLANIS iz njega,i tako im budes od velike pomoci , jer na ovaj nacin samo narusavas integritet tog kluba ,i ljudi koji pokusavaju da stvore nesto za NLT. Jer klub ce sam o sebi govoriti kada bude izasao pravilnik ,pa ce svako ko ima neku dilemu proceniti gde mu je bolje da ide .A ne da ti Boro sa tvojim kvisko pitanjime zbunjujes ljude .

Nebojsa :arrow: postovi koje je napisao Bora Sirijus nisu stavovi kluba, vec Borina razmisljanja i licni stavovi. Da ne bismo uzurpirali Balkan kinology, za sve informacije, oko kluba, bolje kontaktirajte na pp, mob, ili na fb predsednika Zlatomira Tomic, podpresednika Vladimira Kracun, ili moju malenkost.

Yorki i NLT :arrow: Dragan (goldenvalley) nije clan kluba, ali ne zato sto nije dobro dosao, vec zato sto nije izrazio zelju, da to postane. Mozda ce jednog dana biti clan i licne simpatije, ili antipatije izmedju pojedinaca, nebi smelo da budu ispred interesa same rase.

Da li je dozvoljeno da se jedna osoba ako to želi učlani u oba kluba?

Ne znam kakav je stav udruzenja Balkan, po tom pitanju, to bi vec morao neko od njihovih predstavnika da da odgovor. Sto se tice SKNLT-a svi koje vole NLT-a i zele da pomognu u njegovom unapredjenju, su dobro dosli, naravno, pod uslovom da se obavezu da ce postovati zakone RS, statute i prvilnike KSS, maticnog kluba i SKNLT-a.

Da li je dozvoljeno da se jedna osoba ako to želi učlani u oba kluba?

Pravdoljube [ ovo ce opet biti moje licno razmisljanje] naravno da se moze bitti clan 2 kluba istovremeno. Mislim da po pravilima K.S.S. nigde ne pise da je zabranjeno a sto znaci da je dozvoljeno. Nadam se da cemo se truditi da klubovi rade paralelno ne smetajuci jedan drugome cak sta vise i saradjivati a ne nikako biti suprotstavljene strane ili strane u sukobu to ne bi islo nikako u korist rase a ni u korist medjuljudskih odnosa. pz Bora Sirijus

Svi clanovi NLT klub Balkan mogu istovremeno biti clanovi svakog drugog kluba i drustva sto je sasvim normalna stvar sve treba da ide u pravcu unapredjenja rase

Skupstina SKNLT-a , 3 . 12 . 2011. god.

U Jarkovcu , skup u restoranu Pcelica u 16 casova.

Vise informacija na pp

Svi iskreni ljubitelji rase dobrodosli...

ako mogu da pitam što će vam skupština kad se već zna ko je predsjednik i do predsjednik (clap)(clap)(clap)(y)

Bez obzira na to, da li ces tim nekima ispasti smesan, slobodno pitaj, o stvarima u koje se ne razumes! Nije to sramota. Skupstina je najvisi organ kluba i mogu je ciniti svi clanovi, ili za za to izabrani delegati, a zaduzena je za pitanja koja su od prevelike vaznosti, da bi se mogla poveriti jednoj, ili nekolicini osoba. Klub ima obavezne godisnje skupstine, ciji broj i redosled se odredjuje klubskim aktima i pored njih vantredne, koje moze sazvati predsednik (kada nije potrebno eksplicitno navesti plan rada iste) ili vise od polovine clanova (kada se mora jasno navesti dnevni red), a biranje clanova uprave je jedan, ako bi se moralo rangirati, onda najmanje bitnih poslova skupstine. Naravno, pricamo o normalno organizovanim klubovima, bez anarhije, ili samovolje nekolicine.

... Naravno, pricamo o normalno organizovanim klubovima, bez anarhije, ili samovolje nekolicine.

...postoji na desetine primera kako „normalno organizovani klubovi“ sa sve skupštinama,upravnim odborima,sekretarima i ne znam čime sve još,predstavljaju zapravo primer za ruglo i podsmeh(ili za ozbiljnu zabrinutost,sve zavisi iz kog se ugla posmatra).Vrlo često,oni su i mesta za vršenje radnji čije bi opisivanje izašlo iz okvira teme o kojoj se na ovom forumu vodi rasprava.Možda i najbolji primer za ovu moju tvrdnju jeste upravo zalizani beduin i grupa zadovoljnih kamila oko njega.Forma je zadovoljena.Sve besprekorno funcioniše,svi organi rade kao „švajcarski sat“.To je forma.A suština?Gde je u priči o zalizanom mesto Skupštine,gde je demokratija,gde je transparentnost u radu i mnoge,mnoge druge stvari...moglo bi se o tome do sutra.Znam vrlo dobro da znaš odgovore na sva ova pitanja.Formalna organizacija neke grupe ljudi ne predstavlja garanciju uspeha u poslu zbog koga su se okupili.Kakav god način organizovanja zamislio,on ima svoje prednosti i mane i tako je od „postanka sveta“.Da ovo ne bi ličilo na anarhistički pamflet,da naponem i ovo:normalno je da se ljudi organizuju u Klubove(Društva,Saveze ili šta god),normalno je i da se taj klub registruje,normalno je i da ima svoje organe...sve je to lepo i „normalno“.Ima samo jednu manu:to nije funkcionalno rešenje.Tokom budućeg rada u SKNLT videćeš na čega sam mislio.Mnogi problemi koji će se pojaviti u ovakvom načinu organizacije biće veoma ozbiljni,a neki od njih,bojim se, nerešivi .

Srpskom Klubu NLT i tebi lično,najiskrenije želim sve najbolje u budućem radu.Sam Bog zna koliko sam želeo da se osnuje.Pozdrav Vladane.

Golden, ti znas da se razumemo, cak i kad se ne slazemo. Oko ovog, sto si napisao, bih jarko voleo, da mogu da kazem, da se ne slazem sa tobom i sa poslednjim Kurirovim postom, ali, svi znamo kako to cesto, u praksi, funkcionise. Sto se tice gosp. Mahmuda, u tu temu nebih zalazio. Odgovor je bio cisto usmeren na pitanje kada, zasto i kako se sazivaju skupstine klubova, ne o njihovoj problematici, relevantnosti i funkcionalnosti.

Hvala na lepim zeljam, znas da si dobro dosao!

Sa ovim postom zavrsavam diskusiju sa BOROM , covekom koji ocigledno nema dovoljnu moc rasudjivanja ,jer ima vise postova kojima si se obracao ,i svaki ti je bio kontradiktoran,ljudi koji znaju da citaju moce da na osnovu sva tri posta zakljuce sta je pravi smisao onoga sto si tu napisao .Moj ti je drugarski savet ,ako mislis da pomognes SRPSKOM KLUBU , onda ti je bolje da se ICLANIS iz njega,i tako im budes od velike pomoci , jer na ovaj nacin samo narusavas integritet tog kluba ,i ljudi koji pokusavaju da stvore nesto za NLT. Jer klub ce sam o sebi govoriti kada bude izasao pravilnik ,pa ce svako ko ima neku dilemu proceniti gde mu je bolje da ide .A ne da ti Boro sa tvojim kvisko pitanjime zbunjujes ljude .

Nebojsa :arrow: postovi koje je napisao Bora Sirijus nisu stavovi kluba, vec Borina razmisljanja i licni stavovi. Da ne bismo uzurpirali Balkan kinology, za sve informacije, oko kluba, bolje kontaktirajte na pp, mob, ili na fb predsednika Zlatomira Tomic, podpresednika Vladimira Kracun, ili moju malenkost.

Yorki i NLT :arrow: Dragan (goldenvalley) nije clan kluba, ali ne zato sto nije dobro dosao, vec zato sto nije izrazio zelju, da to postane. Mozda ce jednog dana biti clan i licne simpatije, ili antipatije izmedju pojedinaca, nebi smelo da budu ispred interesa same rase.

Vlado , kao sto vidis neki ljudi sebi daju za pravo da narusavaju tudji rad , radi svojih licni interesa,kao sto si mogao da vidis iz njegovi postova ,sve sto se netice Borinog ucesca u drugim KLUBOVIMA ,on se ponasa kao da i nepostoje ,priznati ili nepriznati .On sebi daje za pravo da nagadja , i sa tako neodredjenim informacijama zbunjuje ljude , kako je nesto bolje od necega ,a da pri tome nezna da to definise . Ja sam samo trazio precizne informacije ,to je bio smisao mog pitanja ,da se nivo komunikacije podigne na najveci nivo ,kada se prica o ozbiljnim informacijama ,kako bi se znalo o cemu se tacno govori ,a imas tu priliku da procitas , kako Bora objasnjava moja pitanja GLUPOST i UNOSENJE MRZNJE,mislim da taj vokabular nije dorastao odraslom coveku .Covek koji misli da ima negde prijatelje u nekim KLUBOVIMA , nikada nebi pisao takve ozbiljne stvari na tudji racun.Usput ja sam medju prvima cestitao Zlatomiru na osnivanju KLUBA ,i nemislim da moze biti na stetu rase ,vec naprotiv moze biti samo na korist.A sa druge strane sam cestitao i BALKAN KLUBU i cestitao sam javno JOVICI VIDOVICU na otvaranju sajta za NLT ,jer sve je u korist nase rase koju ovde svi volimo ,nisam ni u jednom trenutku pomislio da je sve od ove tri stvari , nesto sto moze biti na stetu za sve nas koji volimo i drzimo NLT .

Pozdrav svim ljubiteljima NLT. Imam vec 5 god Nlt zenku- UNA , skoro sam je vodio na izlozbu u KG-u, desilo mi se nesto sto do sad nikada nije. Kad su nas prozvali bio je neki covek sa kujom pre nas, i kada je sudija toj kuji gledao zube, ona se istrgla i krenula ka mojoj kerusi. Da nisam odregovao kako sam odreagovao, bilo bi svasta. Da bi ta ista kuja podedila a moja dobila R.cac! Dal je moguce da takav pas pobedi (ja sam do sad mislio da je agresija u ringu za diskvalifikaciju)??? I ako ima neko ili moze da mi preporuci nekog dobrog exterijerno muzijaka naravno i sa dobrim karakterom neka mi ovde javi!

Ovo je UNA

7319_1203474734352_1453127731_561225_7955326_a.jpg A ovo dvoje su iz njenog prvog legla, na slici su imali nesto manje od 6 meseci. Na zalost muzijak (levi) je otrovan, a zenka je u BG-u 297726_2271432780375_1085295001_32200719_1264757432_n.jpg

Ovom prilikom bih cestitao clanovima DJT CLUB-a BALKAN na inzvanrednim rezultatima koje su postigli na jucerasnjem takmicenju u Madjarskoj.

1. Pas AS (lis. 100 p CACT ; jaz. 100 p ; DS 100 p CACT)POBEDNIK KUPA i TRECEPLASIRANI na DS.Vl. Ivanovic Damir-Zuba.

2. Pas BAK (lis.100 p CACT ; jaz 100 p)Vl. Simic Zoran

3. Kuja Hatsepsut (lis. 100 p CACT ; jaz. 100 p) Vl. Panic Marko

4. Kuja Zili Linda (DS 100 p CACT) DRUGOLASIRANA na DS. Vl. Potrebic Milan

Ovom prilikom bih cestitao clanovima DJT CLUB-a BALKAN na inzvanrednim rezultatima koje su postigli na jucerasnjem takmicenju u Madjarskoj.

1. Pas AS (lis. 100 p CACT ; jaz. 100 p ; DS 100 p CACT)POBEDNIK KUPA i TRECEPLASIRANI na DS.Vl. Ivanovic Damir-Zuba.

2. Pas BAK (lis.100 p CACT ; jaz 100 p)Vl. Simic Zoran

3. Kuja Hatsepsut (lis. 100 p CACT ; jaz. 100 p) Vl. Panic Marko

4. Kuja Zili Linda (DS 100 p CACT) DRUGOLASIRANA na DS. Vl. Potrebic Milan

Čestitke na plasmanima.......... (y)(y)(y)

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this