Sign in to follow this  
Followers 0
AlexSW

Moji psi APBT

213 posts in this topic

Sine-----koliko god nisi tu,ali kevino srce je uz tebe---keva ti ozdravila,tumora smo pobijedili samo da znaš,čim budeš opet mogao biti s nama javi se tebe čekam,i nadam se da su ti se tvoji ciljevi ostvarili koje si namijerijo-----Želim ti puno sreče i uspijeha u tvome Životu---Želi ti Keva tvoja i Guzonja! (handshake):kiss:

Sine---tako si me razveselio što si se javio kevi svojoj-----hvala bogu da si se vratio na Bk,jer si Prvi mi se obratio na Bk tek kada sam se prijavila i sklopili veliko drugarstvo kao majka i sin----Hvala ti na svemu sine i javi se kevi---pusa velika ogromna od Keve i Guzonje :kiss::kiss::kiss:

Pozdrav ljudi evo mene ponovo :D kako je imali koga aktivnog jos? 
Konacno sam kupio kucu i prvo sto sam uradio kupio psa tj pse :D Rec je o koker spanijelu, odlucilo smo ja i cale da napravimo odgajivacnicu kao sto smo imali i dok smo bili u srbiji, nazalost nisu pitovi u pitanju tesko je naci kvalitetnog pita ovde pa je odluka pala na 3 predivna steneta rase koker spanijel :D

DSC_0731.JPG

a evo i mesta gde ce ziveti, jos uvek nije gotovo ali blizi se kraju :D wMIK89c.jpg

EOdCUp5.jpg