Recommended Posts

iskren da budem,da Majk nije toliko lud,ne bi njega onaj Staford ni napao.Taj nije nikad nikoga napao ali nije hteo da se poovucekad je dosao do nas,bilo mu ispod casti jer je i staford isto sto i pit na neki nacin,pa kad je video da je ovaj u fazonu da se lema,on je prvi zgrabio Majka.Nikada se pre toga nije potukao.Mlad je muzjak.Momci su stvarno dali sve od sebe da ga sprece da dodje do Majka ali nije ih slusao. :(

Sta da se radi,sreca pa ja ne idem bez brejkstika ni do prvog dragstora.

Sto se ovih povreda tice,nije to nista.malo bivacina i evo vec prolazi.Nezgodno je mesto jer ne moze da zalize inace bi to vec bilo sanirano.

Nemam informaciju kako je prosao staford ali po onome sto sam video,taj verovatno ima i kopce.Majki se bas bio razljutio a da nije sputavan povodnikom i brejkom.....kuku onom.

Nadam se da je to poslednji incident,jer ga je bas krenulo od kad je kod mene.Pomislice neko da ga pustam u borbe.U svakom slucaju nepustam ga sa povodnika,uglavnom nosi i korpu i ne idem nigde bez brejka.Ja smatram da je to sve sto mogu da ucinim da ne dodje do incidenta.Gadjam agresivne lutalice kamenjem kad nas napadnu.masem rukama,marshkam,urlam...cuvam ga,spava sa mnom i detetom u sobi,setam ga tri puta dnevno,dobija vitoligam povremeno,hranim ga odlicnim granulama a cesto dodajem kuvanu hranu i meso,uziva maximalnu ljubav od mene,zaista ga obozavam mozda bas zato sto je tako zivcan...i tako.To je nasa prica. :wink:

Bice jos fotkica.

2427rlz.jpg

slazem se.I meni je ta najdraza.Decko je mnogo dobar fotograf i bas voli pse.Ako neko zeli profi fotke svojih pasa neka me kontaktira ovde a uskoro ce i svoj sajt da nabudzi.

pozdrav.

Evo jos jedna,predobra.

Debeli Mike Tyson u svom klasicnom izdanju. :wink:

2ykj18z.jpg

Naomi je kod mog drugara,pa nikako da se uskladimo on,fotograf i ja sa vremenom ali bice bice... (y)

Upravo su se setali ona i Majk.Malo su se igrali i kad sam ga oslobodio povodnika, onda je gospodin Tyson odleteo i poceo da trazi izlaz iz obdanista kako bi mi priredio jos jedan horor,pa sam morao da ga vezem.Ne vredi.Lud.

A ona je fina sa psima.Ona ume da priredi horor ljudima. :wink: