Recommended Posts

Kao sto sam i obecao,predstavljam vam svog novog pit bul terijera koji se zove MIKE (Majk). Dobio je ime po Tajsonu i prvi utisak je bio da je ovaj prelepi tigran pravi nosilac tog imena.

Jos jednom zahvaljujem Stefanu (vlasniku Arisa,najboljeg psa kojeg sam ikada video u zivotu i koji ce na tronu,najverovatnije i ostati do kraja mog zivota jer bolji,po mom misljenju,nece da se rodi.)

Majk je Arisov brat iz legla.

Evo nasa prva fotka:

ipw900.jpg

Put je bio prenaporan i predug ali mi smo uzivali jer je sreca sto smo zajedno,nadjacala sva druga osecanja.Nakon dugog puta,setnja,pa spavanjac.Mike Tyson je bio predobar uprkos teranju moje keruse ambulla.

Upoznao se sa Naomi i odlepio! Pretvorio se u seksualnog manijaka koji zaskace i mene.Naomi je sad kod mog drugara pa je situacija daleko bolja. :giggle:

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

BRAVOOOOO !!!!!! (party)(party)(party)(party)

Hvala Sale na lepim recima koje su upucene na racun Arisa.

I ujedno nema na cemu sto se tice Majka, jer su svi srecni i zadovoljni na kraju, sve se super zavrsilo (y)(y)(y)

Zelim ti da provedes predobre trenutke sa svojim novim ortakom...da se medjusobno cuvate i vodite racuna jedan o drugom ;)(y)

Slike kaci...kaci klipove....nemoj da budes lenj :mrgreen:

P.S.

A za ovu vasu prvu fotku, dugujes pivo :mrgreen::mrgreen:

dingospo

28c2iv4.jpg

314z3hg.jpg

Nakon dva ipo dana,Majk se potpuno prilagodio novom nacinu zivota,atmosferi,meni,porodici.Vec mogu da kazem da je prilicno vezan za mene.Non stop me prati i posmatra.Kad sam u toaletu on ceka ispred.Ako spava,dovoljno je da pomerim nogu i on je momentalno na nogama.Klasican terijerski temperament.Jako je miroljubiv ali ne dozvoljava drugim psima da njuskaju kapiju.U setnji uglavnom ignorise lutalice ali ako se bas priblize i laju,on trzne sa namerom da ih likvidira.U kuci je precist i predobar.

Sve u svemu,OVO MI JE TREBALO!!! (party)

Nadam se da cu u skorije vreme napraviti neke lepse fotke sa pravim aparatom a bice i nekih klipova kad pocnemo ozbiljnije da se zezamo.Jos je rano za to a i pretoplo je.

Pozdrav svima koji nas prate.

Jedna od stvari koja me fascinira kod pitova je ta privrzenost ljudima,bas kao sto si i opisao (y)

Stvarno mi je prelep pas,lepa glava,dugacak jos kad pocnes da radis malo sa njim bice bomba :!:

Kada zenkici prodje teranje ima da uzivaju zajedno u to ne sumnjam (y)

Pozdrav i pratimo vas 8)