Sign in to follow this  
PRINC CASPIAN

Jorksirski terijer - 3.deo

Recommended Posts

http://i45.tinypic.com/23itao1.jpg

Eto Nina i Zvončice još malo materijala za smijanje, skoro sam zaboravila, pomeranka danas dobila ljetnu frizuru. Znam da se oni po pravilu ne šišaju, ali ona jednostavno ne podnosi nikako vrućinu (povraća, neće jesti, pod krevetom je cijelo ljeto ako je u dlaci), tako da joj je ovo veeeeeeliko olakšanje. Kada ju je vidjela ošišanu, Montana se skoro raspametila od sreće jer je mislila da je došao neki novi pas :giggle:

ahahahah znas da i kod mene isto, čim nekog ošišam, misle ekipa eto stiglo pojačanje :giggle: a friz njoj stoj ERFECTNO (y)(y)(y):inlove::inlove::inlove::inlove:

razmislamse koju od seke sad da izlaze, jer nemogu sa 2 u isto vreme u isti razred heheh, tako dacemo videti koga cemo, kad su blizanke :giggle: icice kod nas u Belišće.Kad bude Montana narasla preuzecemo i nju,ali sumnjam da čes se odvoiti od nje bar na 1 dan heheheh

Hvala Tatjana na komplimentu, eto ako nabaviš pomeranca znaš šta ti je činiti. Jednostavno, oni su polarna pasmina i ne podnose dobro vrućinu tako da pomeranka sada uživa, dok je zadnjih tjedan dana ovih vrućina provela pod krevetom. A što se Montane tiče, istina je da bih ti je teško "posudila" iako znam da bi bila u super rukama, prvo bi Dakota :((tease):( , onda bi me muž (hammer) i mislim da je to dovoljno argumenata da Monty ostane tu gdje je :grin: . Ali šteta što izložba nije bliže nama, kada bude potrudit ćemo se da dođemo navijati za vas (clap) . I stavi neke nove slike

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this