Recommended Posts

Sad ce 7 meseci. Metla mu je dobra za ugriz jer moze lepo da uhvati :)

prestao sam to da radim jer mi se cini da je postao agresivniji od toga.

Sta vi mislite,jel kasno sad da mu kupiram usi i koliko bi to kostalo? Poceo je da ih podize i ne stoje mu lepo vise... a ono za lepljenje ruze nzm kolko je dobra fora.

U Nisu je 6.000,00 din. u ostalim mestima nisam siguran ali verovatno je tu negde. Mislim da nije kasno ni sada ali konsultuj se sa veterinarom, kazu da je najbolji uzrast oko treceg, cetvrtog meseca

Psa jos niko nije preuzeo,zvali su me dvojica dosad..

Razlog poklanjanja je taj sto mi se roditelji plase psa, + su im i komsije napricale pricu kako je to opasna rasa, i zadnjih mesec dana mi ne daju da ga pustam u dvoriste. Fakticki zivi u boksu zadnjih mesec dana jedino sto ga prosetam ponekad.

video sam da ovo nece ici kako treba,pa ne bih da mucim psa da mi zivi u boxu i nista drugo ne radi.

vrsta apbt je Mr.Indian ROM . ljudi me pitaju jel krece na coveka? ne krece na coveka jako je miroljubiv ne krece ni na pse,voli da se igra,jedino sto ne voli su macke...

moram da priznam da je malo zapusten zadnjih mesec zbog situacije,ali to se lako sredi.

znaci pas je,miran,manje vise poslusan :grin: , zna neke osnovne komande Sedi, mesto (odlazak u box) ,fuj, lezi.

8 ipo meseci je star. ko hoce vise informacija o poreklu neka mi se javi. pozvacu ovih dana lika od koga sam kupio psa pa cu se raspitati.

pozdrav

Psa jos niko nije preuzeo,zvali su me dvojica dosad..

Razlog poklanjanja je taj sto mi se roditelji plase psa, + su im i komsije napricale pricu kako je to opasna rasa, i zadnjih mesec dana mi ne daju da ga pustam u dvoriste. Fakticki zivi u boksu zadnjih mesec dana jedino sto ga prosetam ponekad.

video sam da ovo nece ici kako treba,pa ne bih da mucim psa da mi zivi u boxu i nista drugo ne radi.

vrsta apbt je Mr.Indian ROM . ljudi me pitaju jel krece na coveka? ne krece na coveka jako je miroljubiv ne krece ni na pse,voli da se igra,jedino sto ne voli su macke...

moram da priznam da je malo zapusten zadnjih mesec zbog situacije,ali to se lako sredi.

znaci pas je,miran,manje vise poslusan :grin: , zna neke osnovne komande Sedi, mesto (odlazak u box) ,fuj, lezi.

8 ipo meseci je star. ko hoce vise informacija o poreklu neka mi se javi. pozvacu ovih dana lika od koga sam kupio psa pa cu se raspitati.

pozdrav

I kod mene su svasta ljudi pricali pa na kraju su se u porodici svi uvjerili u njihov miroljubivi karakter :)

ja ga zbog toga ne bi poklanjao..

ista je prica bila i sa mojim Mr. Indianom, pa ga sad moja majka seta i vodi na sladoled ;)

uzeo bih ga ja od tebe, taman smo i blizu pa bi mogao i da ga obilazis, al jbg da zivim sam, prvo bih doveo mog, al sta da radim, ne mogu cimera da maltretiram :?