Sign in to follow this  
Gost Chris

Fox Terrier (FCI: 3.1-Smooth (12), Wire (169)) 3. deo

Recommended Posts

Zaista puno lepih pasa gde su samo nijanse u pitanju ...

Takodje zelim da pozdravim i dam podrsku nasem Aselmo timu tj.

Sladji i Stevanu (clap)

Takodje zelid da dam podrsku Sladji&Stevanu na ucinjenom. Dolazimo iz male sredine koji tek kroce na veliku scenu i sam odlazak na nju je veliki uspeh. Sudjenje je diskutabilno. Po meni bilo je cudnih odluka, mesanja americkih i engleskih tipova pasa a standard je jedan. Po meni CRISPY LEGACY je najlepsi na ovoj izlozbi. Ova odgajivacnica je i na prosloj osvojila CACIB i prvaka rase.

Pozdrav drugari, evo stigli smo kuci, sto je i najvaznije, posle 3700 km! :)

Rezultate znate, mogli smo stici, pre nego sto smo otisli! :grin:

Danas se Sladja&Stevan bore sa ostatkom sveta u gradu svetlosti Drzimo im palceve da se iz njega vrate sa laskavom titulom mladog svetskog sampiona JWW'11

Srki, tebi hvala sto tako mislis :) , ali Angie je ovaj put zaista zakazala, isto koliko i mi! Kako se ponasala , tako je i prosla.

Naravno, ne krivim je, znam sta je prethodilo. Vozili su se skoro 2000 km, ne naviknuti, izmrcvarili se, povracali i nije bilo vremena da se oporave, koliko je potrebno. Iskreno receno, znajuci situaciju i danima pred izlozbu, ja nisam imala velike nade, to znas i ti.

Druga stvar, malo su i razmazeni, za sta smo krivi mi. Angie je u ringu sve htela, da se igra, skace, na stolu nije htela da ispravi vrat, kad je trebala da ide, upirala se zadnjim nogama. Jedino mi je drago sto se nisu bojali, bez obzira sto nikada nisu bili u hali i na ovakvom mestu. I ovo je bio jedan super test!

Ja nisam htela da je izvedem, jer sam videla kako stoje stvari, ali ostatak tima se nije slozio samnom, i ne zalim sto jesam, bar su je videli. Zenit je takodje bio slicnog ponasanja, ali ipak ne toliko.

I mogu Vam reci, da spremanje tri psa za jednu osobu, nije lak zadatak!

Da znam da Angie ne moze mnogo, mnogo vise, verovatno bih se nervirala, ali ovako, niposto! I da nismo diskutovali sa ljudima koji zaista poznaju rasu, i koji su nas najiskrenije podrzali i smatrali da je ipak preostro ocenjena. Podrzani smo zaista od velikih ljudi u nasoj rasi i to nam je znacilo puno.

Afterall Painting the Sky je savršenstvo. Toliko me je impresionirala kujica da je to neverovatno. Zvanično najlepši terijer sveta. Baš me interesuje šta će Anselmo reći, ovako iz prve ruke, prvenstveno o njoj.

Uf, Pavle, ja cu zaista pisati kao i uvek, ono sto iskreno mislim. Psi koji su mene maksimalno fascinirali su, Travelini psi! Ti psi su savrsenstvo! Ja pogled nisam mogla da skinem! Na slikama nisu ni priblizno, ono sto su uzivo!! Travelini psi nisu prosli, onako kako su trebali, ni priblizno po meni, a i opet po komentarima drugih. Hendleri tih pasa su malko bili zbunjeni odlukom, koliko se dalo primetiti.

Afterall Painting the Sky, najlepši terijer sveta, treća u BIS-u u Parizu!

%7Boption%7Dhttp://img804.imageshack.us/img804/9378/afterallpaintingthesky.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Sto se tice te kuje, dan pre, kada je Hary sudio, nije uradila nista, bilo je nekih problema u ringu, nije se prezentovala bas najbolje. Ali eto sutra dan, uradila je svasta! Zaista su velike oscilacije, jedan dan ovako, drugi dan bum!

Ko ne zna, Diamant Schonen Bergen je taj dan odneo pobedu!! :)

Zaista puno lepih pasa gde su samo nijanse u pitanju ...

Takodje zelim da pozdravim i dam podrsku nasem Aselmo timu tj.

Sladji i Stevanu (clap)

Hvala puno Nikola! :):)

Po meni nisu nijanse u pitanju, bilo je dosta razlike i u kvalitetu i u tipu pasa.

Takodje zelid da dam podrsku Sladji&Stevanu na ucinjenom. Dolazimo iz male sredine koji tek kroce na veliku scenu i sam odlazak na nju je veliki uspeh. Sudjenje je diskutabilno. Po meni bilo je cudnih odluka, mesanja americkih i engleskih tipova pasa a standard je jedan. Po meni CRISPY LEGACY je najlepsi na ovoj izlozbi. Ova odgajivacnica je i na prosloj osvojila CACIB i prvaka rase.

Hvala jos jednom puno! :) Znaci puno podrska, kako nasih, tako i stranih kolega! Slazem se da je bilo cudnih odluka, napominjem, ne zbog nasih pasa, jer zaista ovo dvoje nisu hteli da saradjuju. Sto se tice Engleskih pasa, tu nam odluke nikako nisu jasne, ali dobro. Sa tobom slazemo i mi i mnogi drugi koji su komentarisali oko ringa.

Sto se tice pobednika, super su psi. Legacy je lepsi uzivo nego na fotografiji, i to dosta lepsi! Treba biti tamo i videti, pa je mnogo realnija situacija. Koliki tim radi samo oko jednog psa. Uporediti uzivo, videti sta se sve desava itd....

Dolazimo iz male sredine koji tek kroce na veliku scenu .

Tako je, ovo je tek pocetak, malo se odmorimo i odosmo ponovo!

Jedno je sigurno, ne da vredi otici, nego treba obavezno! Sa puno ljudi smo se druzili i sto su vece face u kinologiji i u nasoj rasi, to su sve prizemniji i normalniji ljudi. Mi nismo dobro stigli kuci, opet bi da lutamo! Ovakav provod cemo pamtiti. Proveli smo se i zabavljali zaista svetski, Pariz je Wooow! Sapice su lutale po Parizu, drugi dan su lutali oko Ajfelove kule i bili atrakcija, onako svi zajedno!

Ljudi, bilo je predivnooo!

Cekamo vidjanje sa nasim kolegama i da Vam isporucimo suvenire koje smo kupili, eto da znate da smo i mi mislili na Vas i da Vam se iskreno zahvalimo na podrsci! :inlove:

Sve sto smo napisali je nase iskreno misljenje, zapazanje i ono sto smo culi u razgovoru sa nasim kolegama.

Uskoro cu postaviti i ja neke slike, onoliko koliko sam pored spremanja tri psa, (whew) uspela da slikam! A naravno i one iz predivnog grada Pariza! (party)

Slađo, dakle, kao i uvek, uživo je mnogo preciznija "slika" od one na fotografijama.

Hari je sudio šampionat Francuske, a Koni Klark svetsku. Očigledno je da se američko viđenje razlikuje od evropskog. Što se tiče različitih "tipova" koji su se pojavili na izložbi, ja to generalno pozdravljam, to je neophodno za napredak, ali mi je žao što je krajnji poredak samo delimično pravedan.

Slažem se za Travella pse, i nekako sam "ispustio" to nisu baš prošli najbolje.

ANSELMO

Sladjo !

Čestitke Tebi i Stevanu i od nas na učešću na ovoj manifestaciji ! Za rezultate ne brini, ipak je na takvim manifestacijama konkurencija velika, kriteriji ocenjivanja su drukčiji a ima još i mnogo "ostalih" faktora, mislim da Tebi ne treba objašnjavati na šta mislim. Jako mi je drago da ste učestvovali, prisustvo nas iz ove regije na ovakvim manifestacijama je važno, treba da čuju za na, da nas vide, da se pripreme da u skoroj budućnosti treba i da računaju na nas kao ozbiljne konkurente. Mislim da sa uzgojem WFT-a koračamo velikim koracima u dobrom pravcu, da je ova rasa u Srbiji u poslednje vreme sve više zastupljena i to sa sve boljim psima sopstvenog uzgoja. Ovom tendencijom, uzjamnim ispomaganjem i dobrom saradnjom situacija može biti samo bolja. Samo tako napred!

Nama lično je jako žao što smo ovo izostavili, ali smo bili prinudjeni, po "kalendaru" teranja smo znali da će u ovo doba bit aktuelno leglo naše Anastasije, što se i potvrdilo :)

Još jednom čestitke i puno uspeha u budućnosti !!

Pozdrav,

Attila

ANSELMO

Sladjo !

Čestitke Tebi i Stevanu i od nas na učešću na ovoj manifestaciji ! Za rezultate ne brini, ipak je na takvim manifestacijama konkurencija velika, kriteriji ocenjivanja su drukčiji a ima još i mnogo "ostalih" faktora, mislim da Tebi ne treba objašnjavati na šta mislim.

Atila,

Hvala puno!!! :):):)

Ne bih znala sta da dodam posebno, jer si napisao sve sto bih i ja, od reci do reci se apsolutno slazem.

Mi cemo samo morati drugacije da se organizujemo i ojacamo tim, bar jos jednim hendlerom, jer je zaista bilo nemoguce postici sve sam sa tri psa.

Prosli put smo vodili 4 i pala sam s nogu, ne bih vise tako. To je ono sto sama sebi zameram!

Ovde nije bilo sanse i vremena za ispravke. Da, kriterij ocenjivanja i brzina odvijanja situacije, daljina, sve to ima svoje.

I treba sve napisati, tj preneti, na iskustva mislim, pomoci novim generacijama i kolegama.

Jako mi je drago da ste učestvovali, prisustvo nas iz ove regije na ovakvim manifestacijama je važno, treba da čuju za na, da nas vide, da se pripreme da u skoroj budućnosti treba i da računaju na nas kao ozbiljne konkurente. Mislim da sa uzgojem WFT-a koračamo velikim koracima u dobrom pravcu, da je ova rasa u Srbiji u poslednje vreme sve više zastupljena i to sa sve boljim psima sopstvenog uzgoja. Ovom tendencijom, uzjamnim ispomaganjem i dobrom saradnjom situacija može biti samo bolja. Samo tako napred!

Ni jednog momenta se nismo pokajali sto smo bili. Jos jedno veliko iskustvo vise, novi prijatelji i naravno uporedjivanje.

Naravno da moze mnogo bolje, toga se ne bojimo! Vec smo dokazali da mozemo puno, mislim i na Vas i nas! Tacno kako si napisao i da kazem jos nesto, bilo bi suvise.

Mogu jos samo da se zahvalim na podrsci i na ovako lepim recima! Iskreno smo ponosni sto imamo ovakve kolege, i ovde, a i preko!!! I sto je to zaista iskreno!

Nama lično je jako žao što smo ovo izostavili, ali smo bili prinudjeni, po "kalendaru" teranja smo znali da će u ovo doba bit aktuelno leglo naše Anastasije, što se i potvrdilo :)

Još jednom čestitke i puno uspeha u budućnosti !!

Pozdrav,

Attila

Isto bih pozelela, sve najbolje, puno lepih pasa naseg odgoja, kao i do sada! Puno uspeha na takmicenjima sa novim generacijama, jer i mi verujemo da to svi zajedno mozemo!

Cestitke na kvalitetnom leglu! Cekamo nove sampione! :):):)

Slađo, dakle, kao i uvek, uživo je mnogo preciznija "slika" od one na fotografijama.

Hari je sudio šampionat Francuske, a Koni Klark svetsku. Očigledno je da se američko viđenje razlikuje od evropskog. Što se tiče različitih "tipova" koji su se pojavili na izložbi, ja to generalno pozdravljam, to je neophodno za napredak, ali mi je žao što je krajnji poredak samo delimično pravedan.

Naravno da je mnogo preciznija, zato i kazem da to sve treba videti uzivo, zbog mnogo cega.

Pa svako moze sam za sebe da proceni, da li mu se dopada ili ne.

Zao mi je samo sto nema slika, onoliko koliko sam zelela da imam! Mislim da sam stigla jos i to, zvala bi se supermen :grin: Sreca pa su ostali nesto slikali. Postavicu, samo da stignem. :)

Slažem se za Travella pse, i nekako sam "ispustio" to nisu baš prošli najbolje.

Travella psi su uvek bili moji veliki favoriti! Zaista sam srecna sto sam ih videla uzivo i potvrdila ono sto sam gledala sa slika! I da su uzivo jos lepsi!

Pridruzujem se iskrenim cestitkama Anslemo TEAM-u.

Uspeli ste otici i prezentovati vasih par pasa, sto mnogi sa ovim prostora nisu,

Uvideli ste greske ili bolje da kazem propuste koje ste nacinili, na neke niste mogli uticati zbog spleta okolnosti, neke ste videli i siguran sam da ih necete ponoviti u narednom vremenu....pricam o propustima koji su do vas i na koje mozete uticati.

O sudjenju ne bih pricao, ali je evidentna jedna cinjenica, da jedan pas u prvom danu bude lose plasiran, da bude na ivici da dobije disk, a vec sledeceg dana pokupi sve sto se pokupiti moze, okiti se titulom WW i postane BIS3....da li je u pitanju razlicit odnos sudija, ili je u pitanju los dan koji je pas imao, to ostaje strucnjacima za razmisljanje....naravno ne ulazim u kvalitete tog psa niti u kvalitete njegovog prezentovanja od strane hendlera....samo pominjem kao primer da je na tako velikim i znacajnim manifestacijama SVE moguce...ako je pas imao los dan, moglo se desiti i obrnuto da je prvi dan bio raspolozen a da je u drugom danu potonuo....

Zasto sam ovo pomenuo? pomenuo sam jer je Sladja pomenula da su imali problem sa ponasanjem svog psa, pas se najverovatnije ponasao tako zbog duzine puta, premalog vremena da se odmori izmedju puta i predstavljanja, plus kako je receno da je bilo povracanja...logicno je da se pas nece predstaviti u punom sjaju i mnogo mi je zao zbog toga, jer je taj pas bio moj favorit i iskreno sam ocekivao da ce uci visoko plasiran i zavrsiti u prvih cetiri-pet pasa u svom razredu.

Anselmici samo nastavite jer idete u dobrom pravcu, ovo su tek prvi koraci, jesu prvi ali su od velike vaznosti i znacaja (y) i ono sto je po meni najvaznije imate KVALITETNE PSE koji mogu rame uz rame sa svakim psom na svakoj izlozbi :!:

Drage nase kolege i drugari,

Uvek se kaze, "ko zna zasto je to dobro"

Proslo je kako je proslo, lekcija vise, iskustvo vise, i puno novih prijatelja :):)

Ne znam zasto bi trebali biti nezadovoljni (sem zbog vlastitih gresaka) Mi smo zaista srecni i ponosni sto imamo toliko pravih ljudi oko sebe, koji nas iskreno podrzavaju, kako ovde, tako i napolju! :)

Sledeci put cemo se setiti prethodnog iskustva, a iskustvo je neprocenjivo!

Da nismo prosli, tako kako jesmo, kako bi mi znali da imamo tako dobre kolege i prave drugare! :wink::inlove:

Anselmici samo nastavite jer idete u dobrom pravcu, ovo su tek prvi koraci, jesu prvi ali su od velike vaznosti i znacaja (y) i ono sto je po meni najvaznije imate KVALITETNE PSE koji mogu rame uz rame sa svakim psom na svakoj izlozbi :!:

Salu na stranu, ovakva podrska znaci cesto mnogo vise, nego bilo kakav plasman!

Jos jednom, HVALA VAM SVIMA PUNO! :) Neke stvari nemaju cenu! :)

Oda Oxa Naomi (intermedija) CAC Sr. Karlovci - CAC BOB

Evo ko nama osvetlava obraz i dize moral!!! :) Bravo NAOMI!!! :inlove:(party) Cestitke Pavle, na lepo odnegovanoj i prezentovanoj Naomi! Super izgleda, a ti postajes sve ozbiljniji sa groomingom!

Evo nekih slika koje imamo i koje sam obecala da cu postaviti. Na nekim slikama psi nisu postavljeni bas najbolje ili su mutne slike, ali nisam imala vremena da cekam pravi trenutak za fotografisanje. Nesto su slikali drugi , nesto ja, ali se nadam da cemo uspeti bar deo atmosfere da vam prenesemo.

BURRENCROFT TOP MAN

dsc01832y.jpg

FOX MAJOR ARS

dsc01835e.jpg

ZENITH OF ASSUMING ARABESQUE

p><p>Uploaded with <a  href=ImageShack.us

ZENITH OF ASSUMING ARABESQUE

%7Boption%7Dhttp://img819.imageshack.us/img819/1967/dsc01838g.jpg' alt='dsc01838g.jpg'>

@ Axentije

(y) Suština

@ Anselmo

Hvala na čestitkama. :wink: Onaj Zenithov hendler je (y)(y)(y):grin:

Mislim da je nakon ovog lepog izveštaja potpuno jasno gde se nalazi kvalitet u svetu foksterijera.

I još jedno "podsećanje".

Ovaj pas - http://imageshack.us/photo/my-images/585/p1013435.jpg/

Čisto zbog ljudi koji nemaju uvid o čemu se radi, prvi pas je mužjak, a drugi ženka (Naomi Oda Oxa)... Verovali ili ne... Slađa vrlo dobro zna o čemu je reč. Dakle, taj "krivorepi" Fox Major Ars je u Parizu dobio 5, dok je Slađina Zara koja je bez ikakve dileme među najbolje tri mlade kuje u Evropi, prošla kako je prošla.

Zašto to spominjem... Iz razloga kako neki diletant može na svetskoj izložbi da sudi jednu rasu. Taj Fox Major Ars ima kraću i sitniju glavu od moje kuje, u telu je prelakog kostura, a rep na ovoj slici drži najbolje što sam ja video, a video sam ga na tri izložbe uživo. Dovoljan je pogled na Zenitha recimo, i sve je jasno...

Ok, tako je kako je, idemo dalje... :grin: Posle ovoga se čini da naše izložbe uopšte nisu loše, ali zaista (sem kada dođe ruski karavan) (rofl)(rofl)(rofl) Moramo malo i da se šalimo. :wink:

Travelin pas je stvarno vrh vrhova

Sladjo, da vam postavim jedno klasicno Crnogorsko pitanje - kad cete da odmorite malo od ovih silnih izlozbi ? :grin:

Salu na stranu, svaka cast i skidam kapu za ovoliki trud i entuzijazam

Jao, pa ja tek sada vidim ove sve sličice! :oops:

Anselmići, mislim da je sada vreme da se maaalo odmorite, da malo dođete k sebi.

Sjajno je što ste otišli! Ok, niste bili najbolji, ali niste uopšte loše prošli. (clap)(clap)

Angie je zezala - živahno malo foksterijersko (heart) - i dalje je najlepša na svetu :inlove::inlove:

Ali mislim da je dobro što se sada pokazalo šta je vama najveći problem - imate mnogo dobrih pasa, želite sve da ih prikažete, svima da pružite šansu, pa se rasplinete, premorite... i to nije dobro.

Od sada malo više biranja, malo više taktiziranja i čuvanja snage. OK?

Ozzy je izuzetan pas i to je već dokazao, a dokazaće i Angie (inače ću da pustim Vida na nju (lmao) )

Najbolji ste! :kiss:

Pavle, bravo za Naomi! (clap)(clap)

Onaj Zenithov hendler je (y)(y)(y):grin:

Znas kako je bilo! :grin::grin::grin: Hoces da vodis tri psa?? Ulazi u ring i neMo' da me nerviras! (lmao)

Jadan Steva nije znao sta ga je snaslo! (whew):grin: Neka, super je ispalo! Mogu ti reci da me nije razocarao, svaka mu cast, ali sad ozbiljno! (wait)

Ako neko ima dobru volju sledeci put, slobodno moze da se prijavi za hendling, oMa pristajem! (clap):grin:

Stevan pristaje, fale nam jos dva hendlera :P

prošla kako je prošla.

Kako je prosla? Pa "sjajno" :grin:

Pavle, zaista nema razloga da se sekiramo. Sta da kaze tim Travelle i mnogi drugi koji vaze za svetske odgajivace i zaista su im psi vrhunski? Travella je takodje pokupila dve cetvorke, a zasto? Vrhunski grooming i hendling! Pa su ljudi svetskog imena otisli kuci sa samo ocenom odlican ili i manjom ocenom? Sta tu nije stimalo, ne znamo, sve je bilo konfuzno i totalno nejasno.

Ili bi sada neko trebao da kaze da oni ne valjaju? Ili da mi izbegavamo da priznamo i svoje greske, ovo vazi za nase pse samo. Angie i Ozzy su vec dokazali da mogu mnogo bolje! Tako da nema potrebe za lupanjem glave, nego ici napred i dalje! (nod)

Sve se svodi na neprestano dokazivanje, takmicenje itd.... Ima jos jako puno izlozbi, treba izvesti nove generacije, pa sve sabrati. A sto se sudjenja tice, nije tu bilo ni vremena za neke dubioze....Ko voli nek izvoli i drugi put.

Ono sto je mene najvise odusevilo, sto sam vec vise puta napisala, postovanje medju kolegama, podrska i sto su svi spremni na saradju i pomoc, a to se vidi i na ovim nasim stranicama. U tome smo apsolutni pobednici, jer to i jeste pravi nacin da se ide napred i pravim putem. Atila je sve lepo , kratko i jasno rekao, a takodje i Axentije! Ja tu nista ne bih dodala, ni oduzela.

Ajmo sada o nekim drugim stvarima. Meni je najvise zao sto nisam stigla u Diznilend :(

Mozda delujem neozbiljno, ali mi je stvarno krivo :grin::arrow:http://imageshack.us/photo/my-images/829/dsc01951n.jpg/ prosto mi se nije islo kuci.

Bilo je i ono "home made" Stevan je delio rakiju, bilo je hladno, pa da se zagrejemo :grin:

Necu vam reci sta je rekao nakon degustiranja, procenite sami :arrow:(lmao)

Gde? U Diznilend? Moze, moze! :grin: Od sad samo tamo! :giggle: Da Angie zna da govori, rekla bi mi, hvala ti lepo sto si me dovela u Pariz da se igram! Otprilike me je tako pogledala (police):grin:

Naravno da nisu! Gde god sudi dobar sudija, izlozba je dobra, ma kako prosli ucesnici, :wink:

Travelin pas je stvarno vrh vrhova

Svi njihovi psi! :wink:

Sladjo, da vam postavim jedno klasicno Crnogorsko pitanje - kad cete da odmorite malo od ovih silnih izlozbi ? :grin:

:grin::grin::grin:

Pitanje ti je sasvim na mestu, treba nam odmora i to bas!

Hocemo, evo sad smo na odmoru, ali ne zadugo :wink:

Salu na stranu, svaka cast i skidam kapu za ovoliki trud i entuzijazam

Hvala puno!!! :):):) Tek smo krenuli, i veoma nam se dopalo! :):)

Veliki pozdrav za Vas i iskreno se nadam da se vidimo u skorijoj buducnosti!

Jao, pa ja tek sada vidim ove sve sličice! :oops:

Anselmići, mislim da je sada vreme da se maaalo odmorite, da malo dođete k sebi.

Sjajno je što ste otišli! Ok, niste bili najbolji, ali niste uopšte loše prošli. (clap)(clap)

Angie je zezala - živahno malo foksterijersko (heart) - i dalje je najlepša na svetu :inlove::inlove:

Sve znas! :grin: Ne da cemo da odmorimo, nego sve u 16! :grin:

Angie je (wonder) cudo! Imala je par dana odmora i lavorce, a sad je na tretmanu! (wonder):grin:

Ali mislim da je dobro što se sada pokazalo šta je vama najveći problem - imate mnogo dobrih pasa, želite sve da ih prikažete, svima da pružite šansu, pa se rasplinete, premorite... i to nije dobro.

Od sada malo više biranja, malo više taktiziranja i čuvanja snage. OK?

Naravno da je ok! Mora tako. Bas kako si rekla. Nije to za jednu osobu, ali je bitno da je problem resiv i nama jasan.

Ozzy je izuzetan pas i to je već dokazao, a dokazaće i Angie (inače ću da pustim Vida na nju (lmao) )

Najbolji ste! :kiss:

Dokazala je i ona, kad je sve ok i kada se ne ide na vrat na nos. Ako moze da udje u izbor da se takmici sa najboljm zenkom sa Crufts-a i uradi sta je uradila na cup-u i da dobije priznanje od dvoje razlicitih sudija ( i to kakvih suija!) u jednom danu, znaci moze i to je neosporno.

Nisu kuce krive nikada, mi smo tu da uradimo sve sto mozemo i kad mozemo!

Sto se tice ovog dela sa Vidom, ja se slazem!!! :grin::grin: Ali ozbiljno! (wait) Treba njoj neko ko ce redovno da je umori i ko moze da joj parira! :grin::grin:

Sve je ovo lepo, mislim na podrsku, ali kada cete da dodjete da nam vidate "rane"! Mnogo smo "tuzni" :grin::grin: Ti lepo ovo "prevedi" pa ces znati sta ti je ciniti! (nod):giggle:

Puno, puno :kiss::kiss::kiss: za Vas!

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this